Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от DrivinGGoD » 27 Апр 2011, 11:57

Вичка, кажи ми че не го твърдиш сериозно това? :nono: :dummy: И то във форум "Майсторско Шофиране" пред хора каращи BMW... Не искам да се срещам с някой каращ така зимата... Това е самоубииство... По-добре да не можеш да тръгнеш, отколкото като тръгнеш да не можеш да спреш...
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от vicho » 27 Апр 2011, 13:21

DrivinGGoD написа:Вичка, кажи ми че не го твърдиш сериозно това? :nono: :dummy: И то във форум "Майсторско Шофиране" пред хора каращи BMW... Не искам да се срещам с някой каращ така зимата... Това е самоубииство... По-добре да не можеш да тръгнеш, отколкото като тръгнеш да не можеш да спреш...


абсолютно прав си! няма да те убеждавам в обратното и да споря. Просто ми се наложи да карам зимата с летни гуми отпред - 17-ски нови китайчета, а отзад 2-ра ръка 15-ски зимни! никога не съм бил в сутиация "дали ще спра или няма", "дали ще завия или няма" и т.н. Нито едно произшествие нямам, да чукна на дърво. Иначе здраве покарах и по планините ходих, та така...

мисълта ми е, че не е чак толкова зле, колкото го описвате ;)

пак да кажа, най-добре 4-ри нови зимни гуми, ако няма $, НОВИ ОТПРЕД и лоши отзад (зимни)
You said: "Time will change!" What if it changes you?

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от DrivinGGoD » 27 Апр 2011, 13:30

:yes:
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 24.12.2010
Местоположение: пловдив
Пол: Мъж
Кара: е36 320
Мечтае да кара: м3

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от bavar4o.70 » 27 Апр 2011, 19:10

vicho написа:
bavar4o.70 написа:Аз пък нямам зимни гуми.Освен това задните са ми винаги летни галоши от непрекъснато въртене на гуми и дрифтинги и си карам с тях всяка зима без проблем.Уточнявам ,че съм от Пловдив и зимата не излизам извън града.


с летни отзад не става, 2см да навали и си деад мийт :mhihi: , летни отпред, зимни отзад за в града е напълно ОК :smoke: , за извън, не

Зимата си изкарах с галоши 2 мм. летни и не съм закъсал никаде дори и при 15 см. сняг.Без шпер.Просто карам много внимателно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от Nickelback » 27 Апр 2011, 19:55

bavar4o.70 написа:
vicho написа:
bavar4o.70 написа:Аз пък нямам зимни гуми.Освен това задните са ми винаги летни галоши от непрекъснато въртене на гуми и дрифтинги и си карам с тях всяка зима без проблем.Уточнявам ,че съм от Пловдив и зимата не излизам извън града.


с летни отзад не става, 2см да навали и си деад мийт :mhihi: , летни отпред, зимни отзад за в града е напълно ОК :smoke: , за извън, не

Зимата си изкарах с галоши 2 мм. летни и не съм закъсал никаде дори и при 15 см. сняг.Без шпер.Просто карам много внимателно.


2мм. летни на 15см сняг, колега, осъзнай се, доматите с колците не ги ядем :mhihi: Внимателното каране да не е прелюдия към левитацията или аз нещо бъркам :roll:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от Boyadjiev » 27 Апр 2011, 23:05

Момчета не се излагайте, в първия сняг карах с летни точно от унито до нас за да сложа зимните... Еми летни на сняг -> :mhihi: Да се твърди че става е меко казано смешно... Айде някъде из Сандански за събото-неделна кола става, амам иначе си е просто несериозно. Хубави гуми поне отред... Така поне няма да можете да тръгнете за да предизвикате ПТП заради гадни гуми, с които се хлъзга, незавива и е абсолютно зле :bchug:
:OT:
Аз па да знаете, без гуми карам цяла зима, ни 1 път не съм засядал в преспите. А да знаете къде ходих !!! Спусках се от Алпите заедно с Ауди куатро с ралиджийски гуми за сняг (ама това Ауди ич не стоеше в завоите... Много недозавиваше и на всяка крива го изяждах някъде около ейпекса :bang: ). След това минах по заснежения аутобан напряко през Германия за да видя как е при 290км/ч с 320-ската, ама ви казвам перфектно сцепление -> имаше поне 20 санта сняг по аутобана, аз направо прелитах по джанти над него, заради турболенцията която създаваха колата седеше като на въздушна възглавница. След това докретах с 290 до Сърбия, там им помогнах да си изчистят пътната мрежа... Тия Стайл 46 са много добри джанти !!! Без гуми на тях изчистихме 10 декара полигон с 77см. сняг за 7:35мин. макар че можеше и по-малко ама трябваше да спра за кафе. След това дойдох и в БГ, че тука го бяха втасали колегите със зимни гуми. На мен даже ми се наложи да сложа някакви... че то само по джанти се стига до България ама след границата не може.... то сняг, сняг... майката, на бащата да предаде!!! Взех едни бързи гумета, на Драйвинг Год задните от миналия събор (манете че той едната я спука, ама аз я залепих със силикон и смола и стана от нея перфектно Пирели от жълтата смес (по-меките)), а па за предни помолих Дунев да ми даде по-джиджани (че нали предните трябва да са по-добри) останали от някое състезание и направооо.... НЕ можах да се запра... Цяла зима 1378лв. за бензин дадох... Само по Витоша ходих, малко Родопите и накрая за десерт минах през Мусала (за проверка на настилката и да си чопна едно еделвайсче) и прохода Шипка. Е те ме сега, като е лято и без джанти и без гуми карам, чувствам се като ховъркрафт, даже си позволявам да попрелитам над трафика в центъра.
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от vicho » 28 Апр 2011, 12:31

Boyadjiev написа:Момчета не се излагайте, в първия сняг карах с летни точно от унито до нас за да сложа зимните... Еми летни на сняг -> :mhihi: Да се твърди че става е меко казано смешно... Айде някъде из Сандански за събото-неделна кола става, амам иначе си е просто несериозно. Хубави гуми поне отред... Така поне няма да можете да тръгнете за да предизвикате ПТП заради гадни гуми, с които се хлъзга, незавива и е абсолютно зле :bchug:
:OT:
...


аре стига глупости ...

ФАКТ: карах цяла зима с летни гуми отпред без да предизвикам нито една инфарктна ситуация за ДРУГИТЕ ОКОЛО МЕН И ЗА СЕБЕ СИ!

па ти си плещи глупости колкото искаш! :dummy:

дървен философ!
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от BULL3T » 28 Апр 2011, 12:43

vicho написа:
Boyadjiev написа:Момчета не се излагайте, в първия сняг карах с летни точно от унито до нас за да сложа зимните... Еми летни на сняг -> :mhihi: Да се твърди че става е меко казано смешно... Айде някъде из Сандански за събото-неделна кола става, амам иначе си е просто несериозно. Хубави гуми поне отред... Така поне няма да можете да тръгнете за да предизвикате ПТП заради гадни гуми, с които се хлъзга, незавива и е абсолютно зле :bchug:
:OT:
...


аре стига глупости ...

ФАКТ: карах цяла зима с летни гуми отпред без да предизвикам нито една инфарктна ситуация за ДРУГИТЕ ОКОЛО МЕН И ЗА СЕБЕ СИ!

па ти си плещи глупости колкото искаш! :dummy:

дървен философ!


Да бе вичо добре,карай си ти с летните гуми отпред в сняг 15 см да видим колко ще завиваш.

Така и един авер вика,ти луд ли си аз зимна гума опред на бмв няма да сложа и си караше с йокохама парада 2 дни. На 3тия ден взе един бордюр щото подаде леко газ ама колата не сви! Защо ли? Не е от тва че беше със предни летни гуми със сигурност!

Сигурно и половината хора тука казват! АЗ НОВА ГУМА НА КОЛАТА СИ НЕ СЛАГАМ!!!
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от Boyadjiev » 28 Апр 2011, 13:59

vicho написа:
Boyadjiev написа:Момчета не се излагайте, в първия сняг карах с летни точно от унито до нас за да сложа зимните... Еми летни на сняг -> :mhihi: Да се твърди че става е меко казано смешно... Айде някъде из Сандански за събото-неделна кола става, амам иначе си е просто несериозно. Хубави гуми поне отред... Така поне няма да можете да тръгнете за да предизвикате ПТП заради гадни гуми, с които се хлъзга, незавива и е абсолютно зле :bchug:
:OT:
...


аре стига глупости ...

ФАКТ: карах цяла зима с летни гуми отпред без да предизвикам нито една инфарктна ситуация за ДРУГИТЕ ОКОЛО МЕН И ЗА СЕБЕ СИ!

па ти си плещи глупости колкото искаш! :dummy:

дървен философ!

Не знам... във Враца може да е като на екватора :shock: . Това че ти си карал с летни гуми цяла зима е похвално не мисля че е пример за хората да не карат с правилните гуми през правилния сезон.
Вече само на теб ще разчитам за избор на гуми. Би ли споделил как се държеше колата с летните гуми с които ти кара, както и марка, модел за да знам какво да избирам за следващата зима :yes: Също ми е интересно рано сутрин как е бил спирачния път примерно от 60-70 (чисто любопитство), завиването и така нататък. Разбрах че не си създал опасни ситуации, но дай малко информация за гумите, туко виж си ми спестил някой лев от зимни, примерно може и за налягане, от полза би било :mrgreen:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от vicho » 28 Апр 2011, 13:59

BULL3T написа:Да бе вичо добре,карай си ти с летните гуми отпред в сняг 15 см да видим колко ще завиваш.


да ви го напиша ли 15-сти път за да го разберете или не е нужно?!?!

завивам си кат пич и не съм хапнал нищо, ни бордюр, нито нищо, че и на планински ходих поне 10-на пъти, а там както всички знаем - СНЯГ "НЯМА" :mhihi:

ДА! НЕ Е ПРАВИЛНО! Но съм го направил и резултата е повече от добър! Хайде осъдете ме!!! КОЙ ЩЕ ПУСНЕ ЖАЛБА СРЕЩУ МЕН, ЧЕ ТАЗИ ЗИМА КАРАХ С ЛЕТНИ ГУМИ ОТПРЕД?!?!

аман!

Boyadjiev написа: ...


застреляй се! :1: :1: :1:

Изображение

"поздрав"

п.с. това е на 15км нагоре в планината :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от DrivinGGoD » 28 Апр 2011, 14:06

:cop:

Позатрих малко от глупостите изписани... От тук нататък по-сериозно да не заключвам...
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 23.02.2011
Местоположение: Klingenberg a. Main
Пол: Мъж
Кара: E46 320d '03
Мечтае да кара: M5 F10
Детайли за колата: '03 Пълен ел. пакет, ел. огледала, двузонов климатроник, черен полу-кожен салон, подгряване на седалките, заден парктроник, мултифункционален волан.

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от Seraph » 30 Апр 2011, 0:38

Сцеплението зависи също така и от съотношението килограм на квадратен сантиметър, така че, ако се кара със зимни гуми, ако ще и нови да са, но да са прекалено широки, има голяма вероятност колата да си върти на място, а и в крайна сметка една марка гуми си имат добро представяне повече на един вид настилка, докато на друг отстъпват, примерно.
Може и да става с летни гуми отпред, през зимата, но си съществува и вероятността в даден момент сцеплението им с пътя да изчезне и тогава вече е късно за реакция :) Нека видим и една снимка от Световния Рали Шампионат :) и да обърнем внимание на широчината на гумите, що се отнася до настилка изцяло покрита с асфалт и лед на места :)
Изображение
You have to let it all go. Fear...doubt and disbelief.
Free your mind.
http://www.youtube.com/watch?v=dZTTn2gq67I

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 22.06.2009

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от nennormalnoto » 25 Яну 2014, 19:55

Здравейте Колеги,
Вадя темата от пепелта. Изчел съм всичко възможно тук по темата задно, най - малкото защото от Лада - та насам кола със задно не съм имал. На бая детски и фанатични постове се нагледах, на бая истински неща се нагледах. От физика не разбирам. Разбирам от опит. Със стари гуми не карам. Карам първа зима Е39. Четири Gislaved 205/65/15, както си пише по книгите, DOT 4413. Вчера я разходих до Алеко. На 500 метра под хижата спрях. С ASC, без ASC, с много газ, с малко газ, без газ, с преден, със заден, колата не тръгна. Беше отвратително безпомощна. Позорно обърнах. Зная, че ако не ми се беше допикало нямаше да се наложи да обърна. Но все пак не винаги можем да летим с пълна газ по баира.
Тежък мотор, ОК. Обаче и БМВто, като всички коли недозавива на сняг, освен ако не го измъча с малко повечко газ, за да се сгъне. И не ми казвайте, моля, че това се крие в майсторлъка. Категорично не се очаква на всеки завой да дрифтиме, аз нямам нуждата от това. Има си широки площадчета за дрифт, пътищата са за да стигнем от точка А до точка Б.
Днес инвестирах осем лева и му натоварих 120 кг пясък в багажика, надлежно разделен на две от двете страни, за да мога да натисна по мъничко и двете страни. Привечер отивам да напълня до горе с бензин, че да натежи още. Събирам дебелаци като мен, за втори опит из снежните пътища. Но не очаквам чудеса. Очаквам провал. Невероятна, уникална, комфортна кола, която не давам за нищо на света в този момент. Но може би просто ще купя някаква барака за 1000 лева, с която да се движа зимата.
Сега е ваш ред. Винаги съм готов да чуя колко много нямам опит, което граничи с безумието, как БМВ е болест, как върви навсякъде, но трябва майсторлък ,как нови Gislaved не струват и е трябвало да си взема Debica (това вече го чух)...или там каквото още измислите. Готов съм на социален експеримент. Днес към 21:30 ще превземам Витоша. Смятам, че ще бъде през Бояна откъм копитото, не обичам павета. Желаещите са поканени. После можем да звършим на топло кафенце някъде. Ако някой желае да участва да драсне в темата, сега ще разровя, за да видя дали има мейл нотификация, така че да не изпусна някого.

Поздрави,
Ентусиаст - реалист

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от (bubsa) » 27 Яну 2014, 10:41

Колега БМВ-то си движи идеално в сняг.Закъсвал съм няколко пъти и то защото е заставало по корем,а тогава и с 8х8 да си няма оправия.(на път не съм закъсвал никога,само на полигони след олигофренско въртене)
В момента съм с Мишелин на 2 месеца за предни и гиславед на 1 сезон задни.Снощи си се качих на Витоша до където пожелах(Ветровала) без проблеми.Тествах и тръгване в баира и нямаше проблем,а в багажника имам само рибарски пособия не по-тежки от 10-15кг.

ПС Потърси проблема в тебе :roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Зима, сняг, лед, задно?!?! "УЖАС"!

Мнение от b00st » 27 Яну 2014, 11:34

nennormalnoto написа:Здравейте Колеги,
Вадя темата от пепелта. Изчел съм всичко възможно тук по темата задно, най - малкото защото от Лада - та насам кола със задно не съм имал. На бая детски и фанатични постове се нагледах, на бая истински неща се нагледах. От физика не разбирам. Разбирам от опит. Със стари гуми не карам. Карам първа зима Е39. Четири Gislaved 205/65/15, както си пише по книгите, DOT 4413. Вчера я разходих до Алеко. На 500 метра под хижата спрях. С ASC, без ASC, с много газ, с малко газ, без газ, с преден, със заден, колата не тръгна. Беше отвратително безпомощна. Позорно обърнах. Зная, че ако не ми се беше допикало нямаше да се наложи да обърна. Но все пак не винаги можем да летим с пълна газ по баира.
Тежък мотор, ОК. Обаче и БМВто, като всички коли недозавива на сняг, освен ако не го измъча с малко повечко газ, за да се сгъне. И не ми казвайте, моля, че това се крие в майсторлъка. Категорично не се очаква на всеки завой да дрифтиме, аз нямам нуждата от това. Има си широки площадчета за дрифт, пътищата са за да стигнем от точка А до точка Б.
Днес инвестирах осем лева и му натоварих 120 кг пясък в багажика, надлежно разделен на две от двете страни, за да мога да натисна по мъничко и двете страни. Привечер отивам да напълня до горе с бензин, че да натежи още. Събирам дебелаци като мен, за втори опит из снежните пътища. Но не очаквам чудеса. Очаквам провал. Невероятна, уникална, комфортна кола, която не давам за нищо на света в този момент. Но може би просто ще купя някаква барака за 1000 лева, с която да се движа зимата.
Сега е ваш ред. Винаги съм готов да чуя колко много нямам опит, което граничи с безумието, как БМВ е болест, как върви навсякъде, но трябва майсторлък ,как нови Gislaved не струват и е трябвало да си взема Debica (това вече го чух)...или там каквото още измислите. Готов съм на социален експеримент. Днес към 21:30 ще превземам Витоша. Смятам, че ще бъде през Бояна откъм копитото, не обичам павета. Желаещите са поканени. После можем да звършим на топло кафенце някъде. Ако някой желае да участва да драсне в темата, сега ще разровя, за да видя дали има мейл нотификация, така че да не изпусна някого.

Поздрави,
Ентусиаст - реалист

Не ме разбирай погрешно, ама ако си решил да се движиш повече по планините зимата, ако ще и с гуми от NASA да си, не очаквай чудеса със задно без шпер диф.

ПредишнаСледваща

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook