Мнение за китайските АТВ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 175
Регистриран на: 30.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 525DA
Мечтае да кара: E60 530XD
Детайли за колата: Edition Lifestyle

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от kotak » 16 Мар 2010, 10:17

Ми да,тия са от най-добрите китайчета,а и частите са супер евтини,а колегата с KFX да ти разкаже подробно за цени на Kawasaki("понеже те никога не се чупят") :mhihi:

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от X-citer » 16 Мар 2010, 10:30

По принцип за shineray, който си избрал са положителни отзивите като за китайско атв и е по-добро от bashan въпреки, че на външен вид са еднакви. Ето на този линк можеш да прочетеш преки впечатления от същия модел и марка http://forum.offroad-bulgaria.com/showt ... t=shineray
Успех!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 501
Регистриран на: 23.07.2007

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от blackrider » 16 Мар 2010, 20:52

X-citer написа:По принцип за shineray, който си избрал са положителни отзивите като за китайско атв и е по-добро от bashan въпреки, че на външен вид са еднакви. Ето на този линк можеш да прочетеш преки впечатления от същия модел и марка http://forum.offroad-bulgaria.com/showt ... t=shineray
Успех!


мерси колега. днес се разходих до магазина на шинерей.Ами харесаха ми ,спрямо цената! След това ходих до 1 пич който продава АТВта и там ми хареса едно огромно адски изпипано като дизайн и качество,но цената му бе 8000 до 14000лв! А шинерея е от 2800-3800 лв !

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 30.11.2007
Местоположение: Лондон/София
Пол: Мъж
Кара: на слепо
Мечтае да кара: какъвто и да е Хаман

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от BMW_Carnivor3 » 07 Ное 2010, 20:19

Колета има Honda TRX между 250 и 450 кубика за по 3000-3500лв. Найстина 2-ра ръка са но съм имал такова и съм мега доволен като марка и модел,друго за което съм чувал че са доволни хората от него като за цената му са Кобрите на АЕОН - 350-тката е и тя около 3000 2-ра ръка и е също доста здраво,но Тайванското производство убезателно понеже вече се напълни с китайски реплики дори и на доказани марки като Кавазакитата и Йамахите,оня ден видях 1 Раптор 700 който ако не разбираш и нз каде да погледнеш направо ще го сбъркаш с оригиналния Раптор .... та това е от мен дано съм бил полезен
LIVE FREE - DIE PRETTY

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от boris » 05 Яну 2011, 9:52

Пуснал си тема за съвет, след това оспорваш дадените ти мнения? Тогава какъв е смисъла от темата?
По-темата, качеството на китайските АТВ-та е под всякаква критика, всеки детайл е направен от възможно най-евтиния материал, който най-вероятно даже не е за там, срещал съм случай, на разполовени китайски атв-та (както някой мисля бе споменал преди мен), на сдухани двигатели на още 1000-2000км, скапани диференциали на 150-200км!!!, и под скапан разбирай няма зъби :mhihi: , повярвай китайско атв е възможно най-лошия избор, които може да направиш, без значение как и къде ще го караш.
Моя съвет е купи си, ако трябва и 10г Хонда 2ра ръка, Ямаха, Кавазаки и т.н от утвърдените марки, ще изкара поне двойно или тройно повече от чисто новия китайски боклук.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от spower » 05 Яну 2011, 10:31

Абе за любителско каране все стават, по веднъж седмично да кара по 2 ч ще изкара доста и парите които е дал ще знае, че са си заслужавали, иначе от линка на Бабуна ги прегледах тия дори са с карбуратори Микуни на ендуро и кроса яп. мотори ги монтират.
И аз чат пат ходя по горите с мотора ама на година минавам по 1000км, ама събота и неделя даже и лятото през седмицата след работа си ходя зад квартала по ливадите да се кефя, така че за любителско каране е екстра, КЕФ ЦЕНА НЯМА!
http://www.youtube.com/watch?v=PWJQ5tjGMw0 ето тука едно клипче как се забавлявам в градски условия импровизираната писта е от насипи на самосвалите от околните строежи, има и рекичка в района за окалване :)
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 12.10.2010
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж
Кара: e39 520 I 1998г
Мечтае да кара: ///M5 2003 г

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от didite_bg » 13 Яну 2011, 0:52

Пълни боклуци карат една год и направо умират въобще не боледуват!
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 402
Регистриран на: 24.04.2006
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж
Кара: е30
Мечтае да кара: е30

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от Станислав Попов » 13 Яну 2011, 8:16

Човече насочи се към моторите за тия пари... ще си умреш от кеф дори и за по 2 часа , ако пък си намериш и някой да карате заедно ще ти е още по фън. Наистина не си взимай такъв китаец.. това и на 3 годишно дете не бих го купил! На мен ми е много гадно ,че сега нямам възможност да съм по горите ,но съм сигорен ,че дори и с една Хонда доминатор дето е 20 годишна и 200 кила пак ще ти е в пъти по добре! Казвам го от опит!

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от Kroki » 13 Яну 2011, 12:18

Оо тия доминаторчета как вървят, особено 600 кубиковите :twisted: .
Не е и за подценяване Yamaha XT 450
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от DanielzZz » 13 Яну 2011, 14:54

К'ви доминатори за тия пари направо XR 600.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 402
Регистриран на: 24.04.2006
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж
Кара: е30
Мечтае да кара: е30

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от Станислав Попов » 13 Яну 2011, 16:34

:nono: Казвам ,че кефа с доминатор би бил в пъти по голям , не че доминатора струва толкова :yes: моя го бях купил преди години за 2200 и то кукла , пича само по асвалт го караше, ама аз му наваксах черното :evil: 600 беше , удивен съм от здравината на тоя струг!!

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Мнение за китайските АТВ?

Мнение от Kroki » 13 Яну 2011, 19:23

Много са здрави. Един приятел си взе за 6-7 000лв. И си го кара само по пътя, такиви грижи за него, че чак.. АМА как върви....... !
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook