:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от raduslaf » 11 Авг 2010, 19:46

То впоследствие стана и това, че след 10 км каране, колата се счупи :mhihi: Или отговорността има давност?Каквото не се счупи докато е в гаража, не се брои! :mhihi: Кое по-точно си ми предложил да дооправиш ти?Да ми сложиш капака ли?Като стигнах в София и ти се обадих с новината, че колата се счупи и едва съм я закарал до вкъщи, единственото, което каза, беше: "Ами, не знам".То за това и резултатът беше такъв, щото не знаеш!Ама сега ти изнася да се оправдаеш с: "Ама той бързаше!".Това са пълни глупости и ти много добре знаеш!Да не съм дошъл да те хвана за гушата и да ти кажа: "Давай колата, искам да си я взема неготова!".Няма такова нещо!Казах ти, че никъде няма да ходя, докато колата не е напълно готова!Аз да не съм луд да взема нещо полуготово!Oще повече:

[7.7.2010 г. 00:21:27] ///: zna4i sega da umozaklu4im (chuckle) iska6 da mi kaje6 4e ve4e nqma kvo da se obarka i imam perfektno rabote6ta i gotova za izdevatelstva 328ca?
[7.7.2010 г. 00:21:43] ///CHOPE-GRAPAVIA: mi...da
[7.7.2010 г. 00:22:01] ///CHOPE-GRAPAVIA: samo da q suberem
[7.7.2010 г. 00:22:04] ///CHOPE-GRAPAVIA: i e gotova

Това познато ли ти е?Виждаш ли колко ясен е въпросът ми?По-късно ми се обади да ми кажеш, че вече е напълно готова и аз логично дойдох да си я прибера.И вече там се почнаха мизериите, които няма да споменявам за пореден път, че всички ги научиха наизуст!А аз ги научих там, на място!


Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 30.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mihmor » 11 Авг 2010, 20:00

raduslaf написа:То впоследствие стана и това, че след 10 км каране, колата се счупи :mhihi: Или отговорността има давност?Каквото не се счупи докато е в гаража, не се брои! :mhihi: Кое по-точно си ми предложил да дооправиш ти?Да ми сложиш капака ли?Като стигнах в София и ти се обадих с новината, че колата се счупи и едва съм я закарал до вкъщи, единственото, което каза, беше: "Ами, не знам".То за това и резултатът беше такъв, щото не знаеш!Ама сега ти изнася да се оправдаеш с: "Ама той бързаше!".Това са пълни глупости и ти много добре знаеш!Да не съм дошъл да те хвана за гушата и да ти кажа: "Давай колата, искам да си я взема неготова!".Няма такова нещо!Казах ти, че никъде няма да ходя, докато колата не е напълно готова!Аз да не съм луд да взема нещо полуготово!Oще повече:

[7.7.2010 г. 00:21:27] ///: zna4i sega da umozaklu4im (chuckle) iska6 da mi kaje6 4e ve4e nqma kvo da se obarka i imam perfektno rabote6ta i gotova za izdevatelstva 328ca?
[7.7.2010 г. 00:21:43] ///CHOPE-GRAPAVIA: mi...da
[7.7.2010 г. 00:22:01] ///CHOPE-GRAPAVIA: samo da q suberem
[7.7.2010 г. 00:22:04] ///CHOPE-GRAPAVIA: i e gotova

Това познато ли ти е?Виждаш ли колко ясен е въпросът ми?По-късно ми се обади да ми кажеш, че вече е напълно готова и аз логично дойдох да си я прибера.И вече там се почнаха мизериите, които няма да споменявам за пореден път, че всички ги научиха наизуст!А аз ги научих там, на място!


ААААААААААААААААА!!!!!!!!!! :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: Само да я съберем!!! Не сме я събрали до край, какво се опитвам да обясня още от началото!!!! Това, че сме я запалили двигателя в твоя кош далече не е края на работата!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от raduslaf » 11 Авг 2010, 20:05

Mihmor написа:ААААААААААААААААА!!!!!!!!!! :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: Само да я съберем!!! Не сме я събрали до край, какво се опитвам да обясня още от началото!!!! Това, че сме я запалили двигателя в твоя кош далече не е края на работата!!!


Ами хубаво де, защо ми се обади тогава, за да кажеш, че е готова и да идвам да я взимам?Аз да не би на своя глава да съм дошъл?Ти си ми казал: "Не идвай, не е събрана!", ама аз съм отвърнал: "Не ме интересува, идвам, ще я бутам до София!" :mhihi: Обади ми се по телефона и ми каза: "Готова е, идвай още тая вечер, ако искаш!".Аз казах, че не мога и ще дойда направо утре, а като дойде това утре, направо ми се прииска да не беше идвало!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от raduslaf » 11 Авг 2010, 20:16

Mihmor написа:но не, той идва, казва че от тук поема той и неговият си майстор, въпреки че му е предложено ние да дооправим колата, той отказва, потвърждава че ще се оправя сам нататък, при което неговият майстор му съдира задника и нашето момче се сеща че може да ме изкара виновен

Поредната ти лъжа!Какво поемам аз от тук?Какво да дооправяте вие?На хартия нямаше нищо за дооправяне като дойдох да си я взема, нали затова каза, че е готова!За тия очевидните, ти ми каза там, на място!Там се почнаха проблемите!Истинските се появиха след като я карах 5 мин!Как може предварително да съм ти казал, че от тук поемам аз, след като няма нищо за поемане все още?Аз казах, че каквото и да се случи, Сони ще гледа колата, за да се види какво сте оплескали!Но само такъв беше замисълът!После се оказа, че има доста работа по нея!Няма как без да знам, че по колата има мизерии, да ти кажа аз "поемам"!Аз хубаво го "поех" де...А моя майстор ми "съдра" задника, щото, където погледнеше, все имаше "подаръци" от вас!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от raduslaf » 12 Авг 2010, 21:32

Мишо, на тебе и твойте момчета, желая здраве и никога да не ви се случва да изпадате в ситуацията, в която ме поставихте вие!Аз рано или късно ще си оправя колата.Пари се изкарват, здраве да има!Аз съм дотук с темата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 217
Регистриран на: 20.04.2009
Местоположение: гр. Генерал Тошево
Пол: Мъж
Кара: е 39 525 тдс 11.98г

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от kalin_peev » 13 Авг 2010, 13:37

колегата netone_1 е измамник който се прай на луд говорим за мид дисплей + сиди за е39 праща го и то със цена завишена с 10 лева отварям пратката, звъня му и казва извинявай че съм забравил сидито да ти го пратя ще ти го пратя утре, чуваме се отново и отговора вече е че еконт са го загубили, отварям си еконт онлайна и виждам как ме лъже, питам за номер на товарителницата измисли някакъв несъществуващ номер това е със сигурност ИЗМАМА. Не се занимавайте с тоя човек това е един обикновен измамник.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 13 Авг 2010, 14:21

kalin_peev написа:колегата netone_1 е измамник който се прай на луд говорим за мид дисплей + сиди за е39 праща го и то със цена завишена с 10 лева отварям пратката, звъня му и казва извинявай че съм забравил сидито да ти го пратя ще ти го пратя утре, чуваме се отново и отговора вече е че еконт са го загубили, отварям си еконт онлайна и виждам как ме лъже, питам за номер на товарителницата измисли някакъв несъществуващ номер това е със сигурност ИЗМАМА. Не се занимавайте с тоя човек това е един обикновен измамник.

Този netone_1 е изгонен отдавна от форума.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4438
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Варна
Кара: E39 M5

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от mad_presley » 13 Авг 2010, 18:43

kalin_peev написа:колегата netone_1 е измамник който се прай на луд говорим за мид дисплей + сиди за е39 праща го и то със цена завишена с 10 лева отварям пратката, звъня му и казва извинявай че съм забравил сидито да ти го пратя ще ти го пратя утре, чуваме се отново и отговора вече е че еконт са го загубили, отварям си еконт онлайна и виждам как ме лъже, питам за номер на товарителницата измисли някакъв несъществуващ номер това е със сигурност ИЗМАМА. Не се занимавайте с тоя човек това е един обикновен измамник.

Това кога е станало??? По-напред и аз бях писал за него и си получи банана. Да не би пак да се е регнал или случката ти е от преди 07 Юли 2010?

Ето къде беше обсъждан и изгонен viewtopic.php?f=15&t=31221&start=1080

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 217
Регистриран на: 20.04.2009
Местоположение: гр. Генерал Тошево
Пол: Мъж
Кара: е 39 525 тдс 11.98г

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от kalin_peev » 16 Авг 2010, 22:14

Тази случка е от 28.06.2010 от тогава все си говорим две седмици всеки ден като аверчета ама накрая не издържах, наредих го едно хубаво и дотам. Дотегнаха ми лъжите му.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от bum_bum » 19 Авг 2010, 8:28

Сутринта получих едни прагове от този колега:
memberlist.php?mode=viewprofile&u=16540
Питал го бях дали са в добро състояние и ето отговора му:
lubaka_320 написа:значи драснати са тук там но нефатално праг е все пак уплатненията ги има кажи само искаш ли копчетата или ще си сложиш нови


Тва за драсването тук-там няма да го коментирам. Мойте които са на колата са драснати тук-там, но тия са направо с унищожена боя. Това да кажем, че ще го преживея, но.. Единия праг няма уплътнение и има дупка от рапидка с която е бил забиван. Другия е имал отчупено парче, което е лепено по възможно най-некадърния начин и е пръскано с някакъв спрей.
Опция да прегледам преди да платя нямаше. Не го споменах пред него, като си мислех, че се подразбира, че го пишеш като продаваш нещо във форума или поне аз винаги съм го правил.
ИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mollov » 19 Авг 2010, 10:32

Опита ли да се свържеш първо с него и да уточните нещата?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от bum_bum » 19 Авг 2010, 10:48

Свързах се и каза, че ще си ги вземе обратно, но да мислим нещо за липсващото уплътнение. Праговете бяха сложени по такъв начин и вързани един за друг с тиксо, че няма абсолютно никакъв начин уплътнението да е паднало.. не съм идиот все пак. Продавача не го е пратил и много добре го знае.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от bum_bum » 20 Авг 2010, 9:53

Разбрахме се да ги върна и ги пратих вчера обратно за моя сметка. Понеделник ако си получа обратно парите, значи всичко е наред.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 26.02.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: На криво
Мечтае да кара: Още по-на криво

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Изрода » 22 Авг 2010, 19:55

Такааа пак доиде време да пиша тук :mhihi:

Колегата - kRiSKo си поръча от мен заден панорамен прозорец за Е36 купе.Не смогнах да го изпратя в събота до обяд, и затова в понеделник му звъннах на момчето за да ми потвърди да пращам стъклото(все пак се бях забавил 2 дни и исках да потвърдиме пак нещата), тои каза пращаи го.
От там на татък нали се сещате - след 2 седмици висене в еконта и невдигане на телефона както на мен така и на служителите от еконт , стъклото си е отново при мен :banghead:
Тва е положението колеги, рисковете на професията :bchug:
Изображение Изображение Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 22 Авг 2010, 19:58

Писах му на kRiSKo,нека видим какво ще каже.

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook