Подгрев огледала

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1553
Регистриран на: 7.09.2008
Местоположение: около Пловдив
Кара: BMW 330cd

Re: Подгрев огледала

Мнение от unikalen88 » 19 Фев 2010, 9:16

никои ли не се е наел да си прекара кабели за подгрев че оня ден видях че имам огледала с подгрев а нямам буксите
Изображение


Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 6.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Бързо
Мечтае да кара: М3 Е92

Re:

Мнение от ludia » 19 Фев 2010, 13:40

V-max написа:може и да нямаш , при фейслифта няма копче за включване и подгрева си се пуска автоматично , най-якото е , че грее и пръскалките на капака :D

Само зимния пакет на БМВ има подгрев на пръскалките + подгрев на ключалките ( подгрев седалки и подгрев огледала които ги има и без зимен пакет).
А иначе е много вероятно някои кабел да е заминал или реотанчетата на стъклото да са клеясали.
Изображение
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!


http://clip4e.com/play.php?id=45143

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Подгрев огледала

Мнение от ///M_Martin » 22 Фев 2010, 10:59

+1-имат постоянно подгреване ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 262
Регистриран на: 10.10.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 320dA+чип
Мечтае да кара: черно М6

Re: Подгрев огледала

Мнение от Kalinski » 22 Фев 2010, 17:53

При мене дясното огледало не мога да го мърдам с джоистика.. нито пък подгрева му бачка. Отварях го онзи ден.. ама дръжки. Не видях никакви нередности .

Също така ме дразни много че като усиля малко музиката или като дам повечко газ и огледалата вибрират мн гадно.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2287
Регистриран на: 26.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320dA 525xd

Re: Подгрев огледала

Мнение от pazokolarov » 22 Фев 2010, 19:12

Kalinski написа:При мене дясното огледало не мога да го мърдам с джоистика.. нито пък подгрева му бачка. Отварях го онзи ден.. ама дръжки. Не видях никакви нередности .

Също така ме дразни много че като усиля малко музиката или като дам повечко газ и огледалата вибрират мн гадно.

Внимавай, колега!
Совите на са това, което са!
...
Следва мистериозно изчезване на събеседника в мъглата ... и се появява чаровната агент Моли.

Ако имаше намерение сам да си оправиш нещата с огледалата, до сега да си преровил 5 пъти форума и да си си набавил всичкия необходим софтуер за да разбереш какъв е проблема.
В место да си хабиш клавиатурата, водия в някой сервиз и кихай необходимия брой $.
После запълвай някой от първите форуми в сайта с безмислени постове.
Изображение
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 262
Регистриран на: 10.10.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 320dA+чип
Мечтае да кара: черно М6

Re: Подгрев огледала

Мнение от Kalinski » 23 Фев 2010, 16:48

Разбирам да сам пуснал някоя глупава тема ок.
Просто споделих проблема така и така има пусната тема по въпроса които ме вълнува.
Или щото съм новак тук и нямам право на мнение ?
Долавям известна доза чисто заяждане колега .
Не смятам поста си за безмислен. Не винаги решението не се крие в търсачката.
Жив и здрав .
Изображение

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Re:

Мнение от ///M_Martin » 24 Фев 2010, 19:00

ludia написа:
V-max написа:може и да нямаш , при фейслифта няма копче за включване и подгрева си се пуска автоматично , най-якото е , че грее и пръскалките на капака :D

Само зимния пакет на БМВ има подгрев на пръскалките + подгрев на ключалките ( подгрев седалки и подгрев огледала които ги има и без зимен пакет).
А иначе е много вероятно някои кабел да е заминал или реотанчетата на стъклото да са клеясали.

Предполагам колегата "лудия" е прав защото моите пръскалки зимата замръзнаха :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1705
Регистриран на: 8.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само по празници

Re: Re:

Мнение от Wolfen » 24 Фев 2010, 19:05

martin_g60 написа:
ludia написа:
V-max написа:може и да нямаш , при фейслифта няма копче за включване и подгрева си се пуска автоматично , най-якото е , че грее и пръскалките на капака :D

Само зимния пакет на БМВ има подгрев на пръскалките + подгрев на ключалките ( подгрев седалки и подгрев огледала които ги има и без зимен пакет).
А иначе е много вероятно някои кабел да е заминал или реотанчетата на стъклото да са клеясали.

Предполагам колегата "лудия" е прав защото моите пръскалки зимата замръзнаха :mhihi:


И аз си мисля така. Подгрев на огледалата има, но не съм забелязал около пръскалките леда/снега да се топи неестествено бързо ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1618
Регистриран на: 1.10.2008
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330D
Мечтае да кара: ///M power
Детайли за колата: BMW - Bought My Wife

Re: Подгрев огледала

Мнение от Next » 24 Фев 2010, 19:41

А има ли разлика във външния вид на огледалата кое е с подгрев и кое без или са 1:1 ?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2287
Регистриран на: 26.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320dA 525xd

Re: Re:

Мнение от pazokolarov » 25 Фев 2010, 8:03

Wolfen написа:И аз си мисля така. Подгрев на огледалата има, но не съм забелязал около пръскалките леда/снега да се топи неестествено бързо ;)

:mhihi: Колаега, нагревателите за пръскалките не правят пролет върху предния капак, те подгряват само обема вътре в дюзите, а мощността им не е токлова голяма, че да разтопява леда от вън. Прехвърли пак темата за опресняване на информацията.
Изображение
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 322
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: Mалката Виена
Пол: Мъж
Кара: Е60,530Д
Мечтае да кара: влака

Re: Подгрев огледала

Мнение от ivo752 » 02 Мар 2010, 17:28

unikalen88 написа:никои ли не се е наел да си прекара кабели за подгрев че оня ден видях че имам огледала с подгрев а нямам буксите

И аз все още чакам някой който знае,че не ми се слага допълнително копче :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1553
Регистриран на: 7.09.2008
Местоположение: около Пловдив
Кара: BMW 330cd

Re: Подгрев огледала

Мнение от unikalen88 » 03 Мар 2010, 10:44

ivo752 написа:
unikalen88 написа:никои ли не се е наел да си прекара кабели за подгрев че оня ден видях че имам огледала с подгрев а нямам буксите

И аз все още чакам някой който знае,че не ми се слага допълнително копче :roll:

то колега ако са пуснати постоянно кво да мислим търсим плус и минус и от,но малко не ми се вярва и лятото да работи подгрева сам :no: мислил съм варянт към печката,когато работи тя тогава и огледалата
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 322
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: Mалката Виена
Пол: Мъж
Кара: Е60,530Д
Мечтае да кара: влака

Re: Подгрев огледала

Мнение от ivo752 » 03 Мар 2010, 13:33

unikalen88 написа:
ivo752 написа:
unikalen88 написа:никои ли не се е наел да си прекара кабели за подгрев че оня ден видях че имам огледала с подгрев а нямам буксите

И аз все още чакам някой който знае,че не ми се слага допълнително копче :roll:

то колега ако са пуснати постоянно кво да мислим търсим плус и минус и от,но малко не ми се вярва и лятото да работи подгрева сам :no: мислил съм варянт към печката,когато работи тя тогава и огледалата

Аз си мислех за вариант да взема + от копчето за подгрева на задния прозорец ама не знам да не прецакам нещо :roll:

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook