Ключодържател

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Re: Ключодържател

Мнение от MaXimal » 24 Фев 2010, 16:13

Аз ме можах да схвана как ще заключиш като ключа ти е на задната седалка в якето... :roll:

Иначе полза - при кабриолетите можеш да отваряш и затваряш тавана от дистанционното, ако я нямаш екстрата можеш само да отваряш.


По някой път когато носиш нещо е по-лесно да дръпнеш дръжката и да се отключи, отколкото да търсиш ключа по джобовете. Може би с това се изчерпва полезността му.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: Ключодържател

Мнение от da6ip » 24 Фев 2010, 16:27

а има ли някакви рискове предвид криминогенната обстановка в бг? примерно отиваш към колата, някой те заговаря, ти се обръщаш и някой ти скача в колата?

нямам я тая екстра ама се чудех дали няма такива странични ефекти дето по банановите републики са по-скоро в тежест :confused:
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Ключодържател

Мнение от Koliu » 24 Фев 2010, 18:12

MaXimal написа:Аз ме можах да схвана как ще заключиш като ключа ти е на задната седалка в якето... :roll:

Иначе полза - при кабриолетите можеш да отваряш и затваряш тавана от дистанционното, ако я нямаш екстрата можеш само да отваряш.


По някой път когато носиш нещо е по-лесно да дръпнеш дръжката и да се отключи, отколкото да търсиш ключа по джобовете. Може би с това се изчерпва полезността му.


Колега, не четеш внимателно - ОПИТВАМ СЕ да заключа - и точно това е проблемът - не мога да заключа щото ключа е в якето - и айде пак отваряш вадиш го от джоба на якето слагаш го в джоба на дънкие и така...
Ако нямах КОМФОРТ просто щех да го махна от гнездото да излезна да заключа(като натисна копчето на дистанционното, вместо копчето на дръжката) и така.
Аз съм с кабрио - точно 2 пъти досега затварях с дистанционното - да покажа каква "гъзария" е тавана :lol: . Ама мога да я покажа и като седя в колата и натискам там копчето.
А относно случая да носиш нещо - еми по принцип квото нося го слагам в багажника и за да го отворя пак ми трябва свободна ръка - няма да ми е проблем да натисна и копчето на дистанционното.
Като цяло - КОМФОРТА струва към 1000 лв - тия пари могат да се вложат в нещо по-разумно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 8.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X3 3.0d
Мечтае да кара: 650xi

Re: Ключодържател

Мнение от dan1el » 24 Фев 2010, 23:46

da6ip написа:а има ли някакви рискове предвид криминогенната обстановка в бг? примерно отиваш към колата, някой те заговаря, ти се обръщаш и някой ти скача в колата?

нямам я тая екстра ама се чудех дали няма такива странични ефекти дето по банановите републики са по-скоро в тежест :confused:

Ако ключа не е някъде по седалките, не може да запали. А до колкото знам ако е запалена и ключа пак не е вътре при първото пълно спиране колата гасне?

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook