Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 4.02.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: е36 М52B20
Детайли за колата: ...най-бавната в Пловдив :)

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от sinster » 07 Яну 2010, 10:04

не съдете човека! всеки, който плаща като роб и кара по отвратителни пътища пълни с подкупни куки, криещи се на невъобразими места, има момент, в който му "пада пердето" и си задава въпроса - защо трябва да търпя това и не мога ли е с тези над 700 лв., които плащам на държавата годишно и безследно потъват, да ги давам на майстора ???

по темата с изплъзването от КАТ: спират ме на околовръстното на Тракия в Пловдив. :cop: се приближава бавно и вика "лошо момче, 84 км/ч, а тук все още важи ограничението от 50 км/ч " ...и аз гледам отвратително тъпо и гузно.....помисли малко и вика " приятелю, колко гори тази кола" при което ми напомни как сипах последните си пари в тази бездънна 60 и няколко литрова яма, която возя някъде под задните седалки....и аз викам " многоооооо ." :cop: ме гледа , мисли, и вика "айде да те няма...И да внимаваш!!!!" :angel:
...burn your tyres , not your soul.....
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 11.07.2005
Местоположение: Slivnica
Пол: Мъж
Кара: E39 520 97", E46 320d 05"
Мечтае да кара: ново БМВ
Детайли за колата: изтъркани задни гуми, тук-таме за изчукване и боя :D

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от e39 FEN » 24 Яну 2010, 14:08

Мен последния път като ме спираха бях с един приятел, тамън вална снежец малко, колкото да пързаля гъза беше супер. Набелязвам си един завой, завъртях се и както ми носи колата гледам срещу мене фарове, малко размисли и се сещам че тва е астра :mhihi: ( много ги познавам по фаровете :mhihi: ) , изправям колата , слагам колана и леко леко продължавам към тях, астрата обаче отбива и ме чака :mhihi: викам ясно са ше ми чете 1 час конско че се връткам. Почти стигнах до астрата и оп пускат се бурканите, оня слиза ( тука му викаме шерифа на тоя дет ме спира че мн обича да се филмира кат е на работа :mhihi: ) ръкомаха с палката все едно играе тенис, спирам аз, аварийни глупости, свалям стъклото и си приготвям документите, идват тия, документи за проверка, зима документите и гледа, ама ти кво прайш доле на завоя бе... аз гледам като теле :mhihi: Епаа испуснах колата без да искам, случва се много е хлъзгаво. От там другия полицай, кво се случва бе кво се случва ние не знаеме що караш БМВ, и аз туш от секъде като го каза тва :mhihi: Викам абе деба уж съм с хубави гуми отзад па то кво стана ( до половина излязъл от прозореца, сочейки задните гуми... пълен шут :mhihi: ) тия се пулиха пулиха и единия вика, отиваш на полигон и ше се учиш да караш на снег, немай доверие на АБС-и и блокажи, да не съм те видел повече... а момчето което возех почти през цялото време си биеше главата в таблото от смях :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 7.01.2010
Пол: Мъж
Кара: bmw m3
Мечтае да кара: ne6to sus W16

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от skrehko » 28 Яну 2010, 17:51

ее не няма такива глупаци :) тия куки колкото да си :bchug: или правиш някакви номера се можеш да се измъкнеш много ама много са тъпи :mhihi: :mhihi: :twisted:
стабилен си като крик на пясък

Изображение

моргаджия
моргаджия
Аватар
Мнения: 250
Регистриран на: 14.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Всичко

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от Krassi_kn » 30 Яну 2010, 19:33

И аз да ви разкажа моя случай едва от вчера.Карам си аз по все още непочистените улички на София,пуснал съм климатроника на макс,пайнерчето вътре дрънка лекинко......................Абе пълна идилия дет се вика :mhihi: и точно тръгвам да излизам от Младост 4 посока околовръстното и гледам един много дълъг и заснежен завой :lalala: Викам си опаааа-тука ще има 3-4 секунди фън.Копнах 3-та и започнах едно мазно-мазно да си пързалям завоя и точно изправям колата и гледам на 70-80 метра пред мен как един полицай вече е махнал с палката да спирам.Екстра.Спирам аз изряден отвсякъде.Давам му документите,той ги преглежда и вика:"Какви са тези изпълнения сега?".Аз се правя на луд и питам за какво става въпрос,а той ми сочи завоя и гледа лошо.И аз като колегата по-нагоре се опитах да обясня че ми е занесла без да искам а той ме гледа с един такъв полед стил айде няма нужда и ме прекъсна в моите излияния и ми вика:"Не на мене тия момче.И аз карам БМВ.' :shock: Започна се едно обсъждане какво е неговото,какво съм правил по мойто БМВ и така........
Върна ми документите и вика:"Айде и без повече такива изпълнения". :D :D :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 11.07.2005
Местоположение: Slivnica
Пол: Мъж
Кара: E39 520 97", E46 320d 05"
Мечтае да кара: ново БМВ
Детайли за колата: изтъркани задни гуми, тук-таме за изчукване и боя :D

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от e39 FEN » 30 Яну 2010, 23:23

хаха ти пък даже на ентусиаст си се уцелил, моя беше голфар (серйозно) :mhihi:
Само ни дебнат еииии... :twisted:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от cucko » 31 Яну 2010, 13:43

За да избегнем проверки и писаници на актове-протоколи тук :mhihi:
http://vbox7.com/play:39989212
http://vbox7.com/play:d5e58c32
http://vbox7.com/play:05a2cb12
:banghead: :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 341
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 520i, E30 318

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от ivan1590 » 31 Яну 2010, 17:03

Тоя луд ги направи.Евала на пича. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: Varna

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от slowtraveler » 08 Фев 2010, 20:46

Същия този юнак може да го видите в някои последващи клипове как му набухаха няколко акта последователно....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 336
Регистриран на: 3.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: му се с повече от 525 hp
Мечтае да кара: ама честно: ONE1
Детайли за колата: важи

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от sonic » 08 Фев 2010, 21:30

Моят принцип е, каквото повикало- такова се обадило. Дръжте се с куките малко по-заплашително и в 99% от случаите те омекват. Иначе, вие омеквате.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 227
Регистриран на: 14.10.2006

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от HA_PEMOHT » 09 Фев 2010, 17:15

slowtraveler написа:Същия този юнак може да го видите в някои последващи клипове как му набухаха няколко акта последователно....


?
можеш ли да дадеш някой линк да видя или да ми кажеш с какви стингове и къде си го търсил ?
Един крайно ограничен и отчайващо глупав бездарник с отрицателен коефицент на интелигентност, както си джитка из интернет, започва да чете това.....

Синтаксис от ергативен тип, в който пециенсът е в субектна позиция, а агенсът - в ергативна

Какво е П.У.Т.К.А ?
Това е Пункт за Управление и Тактическа Координация на Авиацията

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: Varna

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от slowtraveler » 09 Фев 2010, 18:20

В youtube или rutube.com потърси ГИБДД или ГАИ.... Доста клипчета с променлив резултат с различни участници гледах и не си спомням къде точно ги видях тези с актовете...
Мисля, че го бяха глобили за тонирани стъкла, след като имаше няколко клипчета, където след подобен спор се оттърваваше.
Но в едно от последните клипчета спореше за новия акт, защото предишния му го били написали преди няколко часа...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 25.03.2007
Пол: Мъж
Мечтае да кара: е30
Детайли за колата: е39

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от pits » 05 Мар 2010, 2:34

темата е за майсторско на надлъгване, който кара го може, който не го може му вземат книгата :)

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 11.03.2010
Пол: Жена
Кара: CLK 2.3kompressor

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от Jessy » 15 Мар 2010, 1:53

мен 4-5 пъти са ме спирали в нарушения и са ме пускали без да им давам пари или да ми пишат акт, но последния път беше лятото, август. Моята кола беше тежко катастрофирала и бях взела на един приятел една мазда с газ да я ползвам докато се оправи моята. Та карам си аз и ми махат с палката спирам си в дясно давам си документите след като полицая видя акта(вместо талон) последва въпроса "и за кво е тоя акт" и като отговорих "за несъобразена скорост" последва заковаващото "оооо значи имаме ПТП-це". Както и да е, аз си мисля всичко ми е точно гражданска си имам, колани, светлини, глупости, документи на колата и полицая вика "а паспорта на газовата уредба къде е" :kuku: квооо, "ааа да имам лепенка отзад, с газ съм", а той повтаря " не бе, аз лепенката, виждам ама паспорта къде е?? паспорт трябва да има, заверен, нещата са много строги". Мисля, търся, къв е тоя паспорт бе и се обадих на моя приятел а той ми вика" абе къв паспорт бе кажи му че е вкъщи" и затвори че беше на работа. Гледам, ослушвам се и викам "ми вкъщи е". Гледа ме катаджията и вика "елате до патрулката"(пък те 2 патрулки). Там се установи че съм с акт и пак последва въпроса с кофти интонация(от др полицай) "оооо значи имаме ПТП-це", мисля си на ум"да имаме, вече може ли да си ходя", обаче взе да ми ги разтяга едни как това било голямо нарушение и точно за това нарушение е трябвало да ми пише акт за 150лв и да го платя в срок от 3 дни иначе "много лошо ще стане за тебе".Гледам и след кратки преговори тоя ми вика "добре кажи какво да направиме, за да видиш че не сме лоши квото кажеш това правиме". Ахааа викам си аз, поглеждам ги 5 полицая, мисля си на ум "бе аз с колко пари трябва да мина тука...и петимата да са доволни" и викам "ми ще отида до колата да го потърся тоя паспорт пак". Отивам до разпробитата мазда и мислено я псувам и нея и тъпата и газова уредба и си взимам портмонето, за да "се разбереме". Връщам се при полицая а той ми вика "ако те пуснеме ще си ли ни благодарна?" отговарям "много", той ми подава документите и вика "айде да те няма"

От всичките пъти това беше най-трудния когато се отървах абсолютно невредима :)
[url="http://www.nikgrey.com/smokefree/"]
Изображение
[/url]

Любимец на Кралицата
Online
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от ///M_Martin » 16 Мар 2010, 13:11

Ами почти винаги съм "по-нисък от тревата" и ВИНАГИ се съгласявам че съм виновен :mhihi: -те стават горди че аз сам осъзнал вината си и ме пускат с "последно" предупреждение :twisted:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Re: Избягване на излишни спирания и заяждания от КАТ-джии

Мнение от Kregec » 17 Мар 2010, 17:12

Едно знам от скромния ми опит като шофер и като много често срещания с куките! Винаги ама винаги трябва да си честен с тях, да не ги лъжеш и да се правиш на голям гъзар. Както колегата каза трябва да си по нисък от тревата да гледаш виновно, да се съгласяваш с тях, може някои път да се направиш на клоун. Не трябва да им се репчиш щето тогава ще гризнеш голямото дръвце. Това са мои впечатления, винаго коагто съм бл честен с тях, когао си признавам вината и съм минавал. Имам много случки но сега ме мързи да ги разказвам. Последните са че в рамките на 4 месеца двапъти ходя във видео наблюдението в КАТ. И то не за нещо сериозно ами щото съм направил забранен ляв или десен завой, но там не минават никакви номера!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook