проблем с мини купър с 2004

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 2.12.2017
Пол: Мъж

проблем с мини купър с 2004

Мнение от marin fidanov » 02 Дек 2017, 18:32

здравейте нов съм тук и не знам дали има такава тема
скоро взех мини купър с 2004 г 163 кс изхарчих доста пари за да почистя всички грешки и сега вече няма но устана един проблем който е повече дразнещ от колкото сериозен и даржа да го управя той е следния
при натискане на педала на газта се получава едно искашляне и след това равномерно до исфорсиране на мотора като това е само в началото на натискане на педала като чели се чува засмукване на въздух и по късно подаване на горимо а в движение всяка предавка след 1 е съпроводена с леко предръпване в началото на всяка предавка - първо кашля после ускорява
направи ми впечатление че през равни интервали от време спира да го прави и после пак се проявява демек карам 3 километра гладко и после толкова кащлесто и предърпващо друго което забелязах е че на светофар спирам даржи 800 об след малко падат 600 като мотора почва да лашка и запреличва на прекъсване подавам един или два пъти газ и се оправя и последното нещо пак на светофар се усеща прекъсване като на свещ която разбира се съм сменил още като закупих колата
може ли някой да даде съвет какво може да причинява това и едно нещо ли е или няколко
много благодаря предварително

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook