Избор на модел

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.09.2014
Пол: Мъж

Избор на модел

Мнение от b_dimitrov » 14 Сеп 2014, 17:49

Здравейте,
нов съм във форума и не знам дали темата е за тук. Прочетох доста от темите (над един месец чета, без да се регистрирам), но имам следното питане като характеристики кой от моделите е по-здрав е60 или е90? Какво трябва да се гледа при покупката на един от тези два автомобила ( не намерих отговори на въпросите си). За момента колата няма да се купува, чак февруари, март догодина, но просто искам да събера повече впечатления, тъй като всеки говори различно. Зимата могат ли да се карат, тъй като тук, където живея (крайните квартали на София) е по-високо и има доста повече сняг, а със сегашната ми кола зимата е прикючение-МБ е290ТД. Причината поради, която искам да сменям автомобила (той ще си остане, няма да го продавам) е градушката и това, че зимата е трудно с него. Търся запазена кола, по възможност от собственик, автоматик, 3000 куб. ако е 5-серия дано да смогна за екс драйв и възможно повече екстри, а не да е гола като пушка. Като бюджет някъде към 15к. Просто искам дасе информирам за това какво да гледам и какво да очаквам. Плюсове и минуси на конкретните модели, както и съпоставка между двата.
Благодаря Ви :)

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.09.2014
Пол: Мъж

Re: Избор на модел

Мнение от b_dimitrov » 16 Сеп 2014, 19:19

Никой ли няма да даде съвети?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Избор на модел

Мнение от Kris » 02 Окт 2014, 8:42

Няма как някой да прецени вместо теб, просто щом ще се купува колата по-нататък имаш време да прочетеш и в двете секции за Е90 и Е60 и да видиш слаби и силни страни на дадените модели.

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook