z3-ka проблем

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 22.12.2009
Пол: Мъж

z3-ka проблем

Мнение от grooveee » 28 Окт 2013, 19:56

Здравейте,
Автомобилът ми е Z3, 1.8, 1996, 115hp
Имам 2 въпроса към експертите в сайта.

1. Преди време бях спукал ауспух и при ремонта, майстора е решил, че трябва да ми вземе катализатора. В момента ауспуха ми е кърпен на няколко места и вместа катализатор имам нещо като гърне. Имам намерение да регистрирам автомобила в друга държава и доколкото ми е известно е необходимо автомобила да разполага с катализатор за да ми дадът документи.

Та....понеже е изключително трудно с намирането на генерация (работеща) с катализатор, може ли да ми кажете някакви алтернативи за спряване с проблема които да улекотят разходите за фиксиране на проблема.

2. Другото за питане е, понеже не съм много наясно с джантите и какво и как пасва на автомобила. Бих искал да купя едни ббс 17, 8джей и 9 джей (за задните).
как могат да напаснат. В сайта на бмв максимума който ми дават на автомобила е 8джей

Благодаря предварително.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 6.03.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F31 320d Sport Line

Re: z3-ka проблем

Мнение от TurboDieselComby » 08 Дек 2013, 9:11

В коя държава мислиш да я регистрираш? В Германия например няма да мине без реален катализатор.

Гледал ли си и колко би ти струвала застраховката в съответната държава. Имам роднини в Италия които си карат с наши номера и зелена карта.

Имаш пари за джанти, а нямаш за катализатор ;) ;)
Не съм запознат с z3, но по-добре спази заводските препоръки, би могло също да е потенциален проблем при регистрацията в друга държава. Все пак и там се ходи на технически прегледи.

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook