Z3

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Истинския първобитен див запад - Швейцария

Z3

Мнение от joro-e30 » 11 Май 2012, 21:54

Здравейте, колеги тук има доста подробна и пълна информация за всички Z3 модели. Технически характеристики, всички възможни данни включително цветове на ектериора, интериора,таваните, както и различните видове hardtop- и. Статистика за брой произведени коли по модели, и клиентите както и дрзги интересни неща. Сега остава само да отворите линка и да си сменяте страниците. Приятно гледане.

http://www.z3-roadster-forum.de/phpBB2/tour.php?page=10

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 22.04.2012

Re: Z3

Мнение от monopola » 17 Май 2012, 9:34

ех да не беше на немски .....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10439
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Z3

Мнение от Leon » 17 Май 2012, 10:51

Ако имаш някакви познания по английски, можеш да се отриентираш какво ти трябва и да си го преведеш с гугъл. Или само трупаш мнения...?
Never mistake motion for action...

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 22.04.2012

Re: Z3

Мнение от monopola » 17 Май 2012, 11:30

имам отлични познания по английски, но гугъл преводач не ползвам. Превода е безумен, а не съм технически грамотен за да схвана смисъла на подобен превод.
И да искам да натрупам мнения - в темата която съм си пуснал и искам да попитам някой неща чакам 3 дни за одобрение на тема, така че моля без леко хапливи коментари. начина е да почна да спамя ли?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10439
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Z3

Мнение от Leon » 21 Май 2012, 9:32

Мнението ти за немския и без това е спам. Ще подмина заяждането за темите в името на добрия тон, може да се е случило инцидентно да чакаш 3 дни. Както писах и другаде, който има претенции, да се чувства свободен да не влиза във форума.
Never mistake motion for action...

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook