Колко сме със Z-ки...?

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 10.11.2007
Пол: Мъж
Кара: BMW Z4 2.5 & E39 525
Мечтае да кара: ///M6

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от vanioboy » 29 Апр 2012, 11:21

Като цяло рядко се намират запазени според мен Z3,така че се подготви + цената да приготвиш и една прилична сумичка за нов гюрук и някой други позахабени неща от интериора.Но пък съм обеден че няма да съжеляваш :yes: И задължително си направи акаунтче в ибея :winky:

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 6.05.2012
Пол: Мъж

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Chuck_Norris » 06 Май 2012, 22:53

vanioboy написа:Като цяло рядко се намират запазени според мен Z3,така че се подготви + цената да приготвиш и една прилична сумичка за нов гюрук и някой други позахабени неща от интериора.Но пък съм обеден че няма да съжеляваш :yes: И задължително си направи акаунтче в ибея :winky:



Близо две години търсих читава Z3 от българия, но така и не можах да открия моята, на повечето състоянието им беше отчайващо, накрая не издържах и си взех Z4. Така отскоро съм горд пристрастен собственик на Z4 3.0i 2004

Z3 като цяло e най-добрата колица която можеш да вземеш от този клас, стига да намериш по запезана, дизайна и е в пъти е по добър от на Миата, SLK или TT

@vanioboy - събота не те видях на събора, или беше се покрил някъде от дъжда

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от BMW///M-ma6inata » 08 Май 2012, 11:06

Z3 е невероятна кола, имах такава в невероятно състояние 1.9, и не знам кой ме би през ръцете да я продам, беше хвърлена на земята с оригинални алпина 17-ки...сега искам да си я откупя отново :(
Това е единственото бмв което съм карал от което никога няма да забравя усещането...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 10.11.2007
Пол: Мъж
Кара: BMW Z4 2.5 & E39 525
Мечтае да кара: ///M6

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от vanioboy » 08 Май 2012, 19:37

Chuck_Norris написа:Близо две години търсих читава Z3 от българия, но така и не можах да открия моята, на повечето състоянието им беше отчайващо, накрая не издържах и си взех Z4. Така отскоро съм горд пристрастен собственик на Z4 3.0i 2004

Z3 като цяло e най-добрата колица която можеш да вземеш от този клас, стига да намериш по запезана, дизайна и е в пъти е по добър от на Миата, SLK или TT

@vanioboy - събота не те видях на събора, или беше се покрил някъде от дъжда


Да ти е честита,много много безаварийни и да те радва само.Не успях,никой не се нави да дойде с мен а сам е малко странно да ходя.Валеше ли,добре че съм пропуснал тази година значи.Предлагам нещо да измислим за лятото и да си спретнем една сбирка на Z-ки само :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 6.05.2012
Пол: Мъж

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Chuck_Norris » 09 Май 2012, 14:15

vanioboy написа:Да ти е честита,много много безаварийни и да те радва само.Не успях,никой не се нави да дойде с мен а сам е малко странно да ходя.Валеше ли,добре че съм пропуснал тази година значи.Предлагам нещо да измислим за лятото и да си спретнем една сбирка на Z-ки само :mhihi:


Прикапа леко,
може за збирка не е никъв проблем, би било доста яко да бръмчим само зетки


да те питам нещо в страни от темата, ти със кви джанти караш, щото сега съм пред дилемата да си купя нови гуми за 18''ките или направо да взема 17''ки, че бая друса на отсечката от магистрала Тракия до Пловдив с по големи джанти

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 21.10.2008
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Все по-рядко :(
Мечтае да кара: нещо поне 5.7 V8

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Green_Label » 10 Май 2012, 9:56

Не знам защо са измислили тоя събор по време на годината, когато 90% вали :?:
Затова ходя рядко със Зетката. Иначе идеята за събор само на родстърчета е идеална и не е от вчера, но досега нямаше кворум. Така че казвайте дата това лято и да го правим :bchug:
По цял свят има такива Z-фестове, ние няма да останем по-назад я ;)
Искам да съм дизел и да съм такси, Лепа Брена с мен в едно легло да спи!

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 6.05.2012
Пол: Мъж

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Chuck_Norris » 10 Май 2012, 19:46

Green_Label написа:Не знам защо са измислили тоя събор по време на годината, когато 90% вали :?:
Затова ходя рядко със Зетката. Иначе идеята за събор само на родстърчета е идеална и не е от вчера, но досега нямаше кворум. Така че казвайте дата това лято и да го правим :bchug:
По цял свят има такива Z-фестове, ние няма да останем по-назад я ;)


Аз съм ЗА но за съжаление някой от модераторите докато ми одобри поста събора може вече да е минал. Пълен ташак е тоя форум. Кво ше качете за юни месец, м?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10439
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Leon » 11 Май 2012, 10:13

Като ти е "ташак" форума, чувствай се свободен да не влизаш в него! При следващата обида, модераторите ще ускорят процеса.
Never mistake motion for action...

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 22.04.2012

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от monopola » 17 Май 2012, 9:37

и аз да се включа тук, въпреки че това с одобрението на мненията е меко казано дразнещо. Чакам по повече от 3!!! дни.........

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Kroki » 17 Май 2012, 12:34

Еми направете 20 мнения и няма да имате одобрение ;)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 10.11.2007
Пол: Мъж
Кара: BMW Z4 2.5 & E39 525
Мечтае да кара: ///M6

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от vanioboy » 17 Май 2012, 16:30

Може и юни,може и август стига нещо да се разберем :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 2.08.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: X3 F25 2.8i
Мечтае да кара: Слон

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от nigery » 17 Май 2012, 19:42

Вече и аз може да се каже че съм с Z3ка, дори още да е без мотор и регистрация.Много се радвам на колата дори и само да си я гледам в градината за сега. :driving:

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 6.05.2012
Пол: Мъж

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Chuck_Norris » 19 Май 2012, 11:25

Добре де, то е ясно че неможе да се съберем много зетки но все отнякъде трябва да се почне, кво ше кажете за 16 юни събота, някъде в или около софия

нека да направим един списък, и всеки който е навитак да го ъпдейтва

първи съм аз

Списък със желаещи за Z митинг, 16 юни събота
1. Чък Норис
2.
3.

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 16.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Х5

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от b0b1ty » 21 Май 2012, 12:18

1+ Z3 1.9is София - b0b1ty

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 2.08.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: X3 F25 2.8i
Мечтае да кара: Слон

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от nigery » 22 Май 2012, 14:08

До тогава мисля че ще успея да сменя двигателя и ще се радвам да се запозная с вас. :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook