Mini Cooper джанти

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 7.02.2011

Mini Cooper джанти

Мнение от Mr.bungle » 07 Фев 2011, 20:48

Здравейте, на всички в форума!
Карам мини купър с и за 30 000 км ми се прецакаха две турбини, а последно ми се скъса агренажната ВЕРИГА. Както се сещате целия двигател отиде, но и това мина.
Тези дни ще го зимам с нов двигател и турбо, та ще е като нов, но за да мога с нов старт исках да си купя нови джанти. Тези който Мини предлагат са доста скъпи и като гледам големият опит на хората тук си мислих, че някой може да ми предложи нещо на по приемливи цени. А ако има някой колега който има и втора употреба джанти пак съм отворен на предложения. Мерси и успех на всички! :driving:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Mini Cooper джанти

Мнение от Е.Димитров » 03 Апр 2011, 7:13

Mr.bungle написа:Здравейте, на всички в форума!
Карам мини купър с и за 30 000 км ми се прецакаха две турбини, а последно ми се скъса агренажната ВЕРИГА. Както се сещате целия двигател отиде, но и това мина.
Тези дни ще го зимам с нов двигател и турбо, та ще е като нов, но за да мога с нов старт исках да си купя нови джанти. Тези който Мини предлагат са доста скъпи и като гледам големият опит на хората тук си мислих, че някой може да ми предложи нещо на по приемливи цени. А ако има някой колега който има и втора употреба джанти пак съм отворен на предложения. Мерси и успех на всички! :driving:

Имам оригинални джанти,чисто нови за мини купър-400 лева комплекта!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 384
Регистриран на: 4.05.2008
Местоположение: Търговище
Кара: Е36-325i Тurbo 605 Max Torque

Re: Mini Cooper джанти

Мнение от kirilov/325i » 03 Апр 2011, 7:44

Колегата 4621 има подходящи за тебе джанти...виж в продава :yes:
Изображение.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 29.01.2011
Пол: Мъж

Re: Mini Cooper джанти

Мнение от mukche » 16 Ное 2011, 14:48

Леле леле толко много ли се трошат тея купъри от два дни съм пред дилема дали си заслужава да си зема един купър С ама чух някои неща дето ме стреснаха че набирал като скутер дървен неспирал добре проблеми нон стоп особенно с скорости харчел много има ли истина нещо в това или само лафове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10440
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Mini Cooper джанти

Мнение от Leon » 21 Ное 2011, 13:12

Да, колата е проблемна като цяло, но това е основно заради предишните собственици. Харчи много, ако с компресорния мотор, за турбинирания нямам лични впечатления. Огромното предимство от пътното поведение се усеща в София като постоянна агресия към всяка част от тялото на намиращите се вътре, но иначе е машина за фън, несъмнено.
Never mistake motion for action...

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Re: Mini Cooper джанти

Мнение от BMW///M-ma6inata » 06 Дек 2011, 14:45

Стария мотор с компресор е здрав, новия с турбо е доста проблемен.
Моя купър е 2003-та Р53 163 к.с с компресор.
Колата е доста здрава, за първите серии най проблемните части са:
Съединител/скорости
Електрическата рейка
Компресора на климатика
Обслужването смело мога да твърдя,че е по-евтино от на дизелова Е46-ца, по скъпо е ако е John Cooper Works(там накладки и дискове са по-сериозна цифра).
Разхода в града с нормално каране е около 12-13/100
Мой съвет, за мини, оглеждайте се във първите, мотора е най-здрав
И все пак, всяка една стотинка дори и за бензина си заслужава като се има предвид удоволствието което доставя :D

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook