Nqkoi shte me svetne li za "Denzel"?

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 13.02.2003
Местоположение: Sofia

Nqkoi shte me svetne li za "Denzel"?

Мнение от WestSide » 22 Мар 2003, 16:24

Iskam da vi pitam dali nqkoi e naqsno kakvo e "Denzel"...Modifikaciq li e na BMW...Nqkakva firma koqto pravi po-specialni modeli li e ...nqma si ideq.Na bashta mi na BMW-to,malko zad prednite gumi pishe Denzel..Modela e E32 92' 740i...Gledal sum i drugi takiva BMW-ta i ne e pishelo Denzel...ako nqkoi znae molq da me "svetne" po vuprosa zashtoto ot mnogo vreme mu se 4udq kakvo e tva neshto...10x in advance :D :?
Killing Ain't Fair,But Somebody Got To Do It!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 23.02.2003
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от Pafone » 27 Мар 2003, 19:45

AMi Denzel si e tuning .... iavno sa firma koiato pravi tuningi :)
BMW е колата :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 583
Регистриран на: 17.08.2002
Местоположение: BULGARIA
Пол: Мъж
Кара: e30 320i

Мнение от KEVIN-30 » 05 Апр 2003, 2:53

Напълно си прав за АВТОКЪЩА в АВСТРИЯ http://www.denzel.at/
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 13.02.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от WestSide » 06 Апр 2003, 13:52

Ами вижте момчета,как да ви кажа,че хич не ми се вярва да е за автокъщи,точно на нашата кола.Защо ли???Ами по простата причина че колата си е купена от Дару Кар през 1992 година и не е внасяна от никаква автокъща....за това не мисля че е точно това...ама знае ли човек..може и да сте прави...баща ми трърди че е някакво подобрение на колата....ама аз не знам....
Killing Ain't Fair,But Somebody Got To Do It!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 13.02.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от WestSide » 09 Апр 2003, 13:15

Ок ,Ок...аз не живея в Австрия...не знам каква е политиката на Дару Кар за внасяне на коли,но да предположим че си прав!Добре тогава някои ще ми обясни ли защо стандартната Е32 740 е 286 коня,а нашата е 320(има си документи,в които пише че е 320)...има и една друга подробност...БМВ-то е по-тежко от колкото трябва да е ..има лека бронировка(има олово във вратите,а стъклата са по-дебели от колкото трябва да са(сравнявал съм ги с обикновени)...може и затова да е ...иначе не си го обеснявам по друг начин...Мерси за менията все пак :D :D :D
Killing Ain't Fair,But Somebody Got To Do It!

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 16 Апр 2003, 12:37

Абе да ви кажа, след като прочетох за това и аз поогледах мойта баварка и на задното стъкло има една такава лепенка и некви пояснения на немски.



Е...не знам кво значи това :!: :!: :!:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

Мнение от bip » 16 Апр 2003, 20:43

WestSide написа:Ок ,Ок...аз не живея в Австрия...не знам каква е политиката на Дару Кар за внасяне на коли,но да предположим че си прав!Добре тогава някои ще ми обясни ли защо стандартната Е32 740 е 286 коня,а нашата е 320(има си документи,в които пише че е 320)...има и една друга подробност...БМВ-то е по-тежко от колкото трябва да е ..има лека бронировка(има олово във вратите,а стъклата са по-дебели от колкото трябва да са(сравнявал съм ги с обикновени)...може и затова да е ...иначе не си го обеснявам по друг начин...Мерси за менията все пак :D :D :D


уххх тва за бронировката много ми допада :))
~karmapa chenno~

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 13.02.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от WestSide » 17 Апр 2003, 13:00

Както и да е!!Оставете я тая тема и без тва виждам че предизвиква спор...който ще да вярва...ако ще и 286 коня да е колата..да не е бронирана...квото ще да е...мен все пак ме кефи:) Дензел-Мензел...няма значение...нали не е моя:)
Killing Ain't Fair,But Somebody Got To Do It!

просветлен
Аватар
Мнения: 1421
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Йоханесбург, РЮА
Мечтае да кара: по празни пътища

Мнение от kay » 17 Апр 2003, 13:05

BMW произвеждат серийни коли с различно ниво на защита, примерно BMW 540i Protection. Сигурно е нещо такова, купено от Denzel. Вижте този линк:

http://carproject.www4.dotnetplayground.com/carproject/news/200303bmw_security.asp

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook