перката на климатика не се включва?

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 20.10.2007
Местоположение: varna
Пол: Мъж
Кара: e31 e34 e21
Мечтае да кара: e 911 ;)

перката на климатика не се включва?

Мнение от hallokalo1 » 16 Юни 2010, 21:58

къде се намира датчик,или не6тото ,което я включва?м70.че и стрелкаата на темп преминава средата като вкл климатика

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 23.05.2010
Местоположение: София
Мечтае да кара: Кола и жена едновременно

Re: перката на климатика не се включва?

Мнение от vlado_882 » 18 Юни 2010, 10:18

Колега провери бушоните и релетата,ако всичко е ок виш дали идва ток до перката ако идва ток...най вероятно перката е заминала
...

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 20.10.2007
Местоположение: varna
Пол: Мъж
Кара: e31 e34 e21
Мечтае да кара: e 911 ;)

Re: перката на климатика не се включва?

Мнение от hallokalo1 » 24 Юни 2010, 18:52

перката съм я ебал, ама не могат да ми намерят номера на рамата ....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: перката на климатика не се включва?

Мнение от cod-cdbp » 24 Юни 2010, 21:52

Колета, препоръчвам ти да почистиш пространството м-у водния и климатичния радиатор като едно добро начало.
Датчика за водата които включва перката се намира от дясната страна на водния радиатор, и включва перката на 2-ра степен.
А климатика включва перката на 1-ва степен, и на 2-ра ако е необходимо - (според високото налягане обикновенно).
Ако когато пуснеш климатика и перката не завърта на 1-ва степен бих ти препоръчал да погледнеш резистора, който е закрепен в-у перката, най-вероятно е прекъснал. Ако е прекъснал и караш на климатик рискуваш да изпусне фреона от климатика (има и вариант да гръмне, но е малко вероятен, защото си има клапан за свръх налягане (по спомен)).
Успех. :yes:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 20.10.2007
Местоположение: varna
Пол: Мъж
Кара: e31 e34 e21
Мечтае да кара: e 911 ;)

Re: перката на климатика не се включва?

Мнение от hallokalo1 » 25 Юни 2010, 19:36

бушоните здрави.тоз резистор нямах мултицет да го жидя дали е прекъснат.между радиаторите е чисто.ама да ви кажа как ме изгониха от КАТ....!!!не можаха да намерят рамата,и ме пратиха в БМВ.и там не я намериха и краката ми се подкосиха...дадоха една слуйебна бележка,4е рамата отговаря на колатаи аиде обратноза номера,ама курец.някакъв майор,който бил началник някакъв ме изгони със жестс който се гони нахална муха.с движение от китката като раопъваше пръстите.после видях,4ерамата под чистачките на ачика,ама изтървах номера В 0850..

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook