CD или DVD плейър вместо changer

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 12.08.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E38

CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от Me4eee » 25 Мар 2010, 15:23

Колеги, тъй като нямам CD changer в моята кола, а като гледах и кабели дори нямам отзад за такова нещо, и първо мислех да си купя changer, но ми се струва трудоемка процедура да прекарвам кабелите, та си мислех, дали няма обикновени CD, DVD player-чета за нашите коли, които се слагат направо на мястото на касетофона, изкарваш буксата само и я вкарваш на едно такова плейърче. Между другото попаднах на едно такова случайно http://www.alibaba.com/product-gs/289519161/Special_Car_DVD_player_for_BMW/showimage.html?pn=1&pt=10&newId=289519161&cids=null#breadcrumbs . Вие как мислите, става ли номера и някой дали го е правил?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от cod-cdbp » 25 Мар 2010, 15:42

Не разваляй интериора с китайски плеъри, е моето мнение по темата.
Иначе има алтернатива - ГРОМ - симулира чейнджър, но реално си пускаш mp3-ки от флаш карта.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 12.08.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E38

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от Me4eee » 25 Мар 2010, 16:16

Малко по-подробно може ли колега за този ГРОМ, сложно ли е слагането, откъде мога да го намеря?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 277
Регистриран на: 17.02.2008
Местоположение: SOFIA
Пол: Мъж
Кара: BMW-E38 735i face

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от RASI » 25 Мар 2010, 16:24

Me4eee написа:Колеги, тъй като нямам CD changer в моята кола, а като гледах и кабели дори нямам отзад за такова нещо, и първо мислех да си купя changer, но ми се струва трудоемка процедура да прекарвам кабелите, та си мислех, дали няма обикновени CD, DVD player-чета за нашите коли, които се слагат направо на мястото на касетофона, изкарваш буксата само и я вкарваш на едно такова плейърче. Между другото попаднах на едно такова случайно http://www.alibaba.com/product-gs/289519161/Special_Car_DVD_player_for_BMW/showimage.html?pn=1&pt=10&newId=289519161&cids=null#breadcrumbs . Вие как мислите, става ли номера и някой дали го е правил?

и колко пари стружа това чудо

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 12.08.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E38

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от Me4eee » 25 Мар 2010, 16:33

незнам и аз, ето го официалния сайт http://www.szwaywell.com/ но и там не пише, може би трябва запитване да се изпрати.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 29.08.2006
Местоположение: Горно Уйно
Пол: Мъж
Кара: сивушка на нафта

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от Zapa » 25 Мар 2010, 17:06

А най-евтиният и безболезнен вариант да си плейваш мп3-ки е да си вземеш една адаптерна касетка за 12лв 8) :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от cod-cdbp » 25 Мар 2010, 17:18

Ето го сайта, един приятел ползва такова и е супер доволен http://www.gromaudio.com/
Аз лично съм си класик и си ползвам чейджър който си купих малко преди да си взема колата :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Готиното на Гром-а е че е достатъчно условие да има букса за чейнджър само на касетофона, от там нататъка той се продава с кабел и се слага в жабката където се боцка флашката
Преди време един колега ги продаваше масово във форума така че проверете в обявите.

ОП, намерих и темата на колегата
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=63&t=154219
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от boris » 25 Мар 2010, 18:09

Me4eee написа:Колеги, тъй като нямам CD changer в моята кола, а като гледах и кабели дори нямам отзад за такова нещо, и първо мислех да си купя changer, но ми се струва трудоемка процедура да прекарвам кабелите, та си мислех, дали няма обикновени CD, DVD player-чета за нашите коли, които се слагат направо на мястото на касетофона, изкарваш буксата само и я вкарваш на едно такова плейърче. Между другото попаднах на едно такова случайно http://www.alibaba.com/product-gs/289519161/Special_Car_DVD_player_for_BMW/showimage.html?pn=1&pt=10&newId=289519161&cids=null#breadcrumbs . Вие как мислите, става ли номера и някой дали го е правил?

Един приятел си сложи от тоя вид (китайско :mhihi: ) в Голф петицата, и все още е много доволен, работи перфектно, показва средни разходи, ала бала, всичко което и оригиналното трябва да показва, че и повече :mhihi:
Само ми е интересно, с това за бмв-то, ще трябва ли да махнем борд-чето от средната конзола, букси да ще има китайчето, и дали ще изкара даните, телефонните номера и т.н. :mhihi:

С малко ровене и ценичка намерихме:
http://www.hotsaleoutlet.com/70-inch-2- ... .html#show
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 12.08.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E38

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от Me4eee » 25 Мар 2010, 18:42

_65536_kb_sec_ Благодаря ти за линковете, изглежда готино това. Аз все още се чудя и за китайчето.

boris_k: Браво, колега за намирането на ценичката. 550 долара звучат добре, като имаш предвид, че и навигация има. Незнам обаче и аз за борд компютърчето, но предполагам, че ще трябва да се маха, а и ако това наистина показва всички данни няма да има нужда от борда, само дано да има всички необходими "дупки" и кабели :). Вече друг е въпроса за качеството на китайската стока :) а и кофти, че само една и съща снимка има навсякъде, нищо не може да се разбере от нея.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от cod-cdbp » 26 Мар 2010, 1:20

Аз съм твърдо против окепазяването на интериора като премахнеш борда и касетофона, и ги замениш с касетофон тип Илиянци повер :nono: :nono: :nono: :nono:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: Варна

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от cecoboy » 26 Мар 2010, 20:13

Това ако си фукционира нормалнос мулти волана с борда и там другите работи не мисля че изглежда зле!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 12.08.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E38

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от Me4eee » 28 Мар 2010, 8:55

Уж така пише, че си функционира нормално с мулти волана, но аз като че ли съм повече за ГРОМ плейърчето, че на тея китайски неща хич им нямам вяра, ще вземе след 1 месец да се развали и после разправии с гаранции и такива глупости.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2753
Регистриран на: 16.08.2008
Местоположение: Бургас
Кара: F07 535D
Мечтае да кара: SL500

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от anzak » 28 Мар 2010, 9:04

Гром-а е перфектен работи си на 100% от време на време обаче иска да се ъпдейтва фърмуера ама той си го има на сайта
Барай шишарката Минкеее ....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 12.08.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E38

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от Me4eee » 28 Мар 2010, 15:42

А какви нововъведения има с инсталирането на ъпдейтите и задължително ли е?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 106
Регистриран на: 13.11.2009
Пол: Мъж
Кара: E30 Turbo
Мечтае да кара: горе посоченото
Детайли за колата: E30 Turbo

Re: CD или DVD плейър вместо changer

Мнение от e30_ » 31 Мар 2010, 11:15

и аз съм за оригиналния си й вид :yes:

Следваща

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook