Да ми е честита

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: Варна

Re: Да ми е честита

Мнение от cecoboy » 05 Май 2010, 17:04

Колега! За салоните всичко е подръжката слагай черния. Бежовия е по-хубав според мен ама като е изцапан и захабен колата изглежда като някой.... ай да не казвам. Аз на мойта черния всеки път на автомивката ми го мажеха с някъв препарат дето като седнех се хлъзгах здраво :D но до последно си изглеждаше много свеж и така. Абе кво да ти кажа като видя Е38 със мръсен бежов салон :cry: . Но трябва да имаш предвид за черния че лятото като влезеш по шорти е много весело за хората които те гледат отстрани! :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Да ми е честита

Мнение от cod-cdbp » 05 Май 2010, 17:23

cecoboy написа:Колега! За салоните всичко е подръжката слагай черния. Бежовия е по-хубав според мен ама като е изцапан и захабен колата изглежда като някой.... ай да не казвам. Аз на мойта черния всеки път на автомивката ми го мажеха с някъв препарат дето като седнех се хлъзгах здраво :D но до последно си изглеждаше много свеж и така. Абе кво да ти кажа като видя Е38 със мръсен бежов салон :cry: . Но трябва да имаш предвид за черния че лятото като влезеш по шорти е много весело за хората които те гледат отстрани! :)


На мене и с белия ми е весело лятно време :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Но пък от черна кожа и изгаряния съм виждал, мани майтапа...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Да ми е честита

Мнение от akula » 27 Май 2010, 14:47

честито, браво за придобивката и от мен. с пожелания за дестки хиляди безавариини километри
брей, не знаех че алусилките бръмчат на толкоз висока температура
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

Предишна

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook