I NA MEN E-21 MI E SLABOST

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 8.03.2003
Местоположение: Исkaм във Frei stadt Bayern.
Пол: Мъж
Кара: само и продава,нищо не разбира.
Мечтае да кара: и да понаучи поне малко.

I NA MEN E-21 MI E SLABOST

Мнение от 2 GUNS FIRE » 08 Мар 2003, 13:59

nai posle namerih tozi club i se registrirah vednaga. vijdam 4e tuk sred vas ima mnogo 4atka6ti mom4eta , i mi e kef 4e ste moga da ponau4a nqkoi polezni ne6ta. az poneje iskam da si kupq BMW E-21 i 6te vi pomolq za nqkoi tankosti pri izbora na ma6ina , ako ne vi marzi da pi6ete. az vidqh 4e tuk dosta e izpisano za tiq koli no vse pak az da si go vidq napisano za men. :?:
ПЛАМЪЦИ ОТ ВСИЧКИ ЦЕВИ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 8.03.2003
Местоположение: Исkaм във Frei stadt Bayern.
Пол: Мъж
Кара: само и продава,нищо не разбира.
Мечтае да кара: и да понаучи поне малко.

Мнение от 2 GUNS FIRE » 10 Мар 2003, 16:09

:oops: da vi kaja 4estno az sam pulen tehni4eski neandertalez.osven guma ,drugo na edna kola ne moga da opravq. moi priqteli me razubejdavat pri jelanieto mi da si kupq BMW no az vse oste se durja ! obqsnqvat mi 4e sas sigurnost dvigatelq na edno BM vinagi 6te e za remont/66toto vinagi bili karani na MAX./ 4e remonta na motora otiva na maika si i ba6ta si /2000-3000 lv./ 4e dvigatelq e mnogo kaprizen, 4e slaboto mqsto mu bil kolqnoviqt val, 4e diferenciala mu zaminava burzo, 4eee- o6te edin kup defekti po nego . I nakraq kvo. neznam. :cry:
ПЛАМЪЦИ ОТ ВСИЧКИ ЦЕВИ


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 10 Мар 2003, 20:58

E21 са страхотни коли! Те почти нямат слабости! Трудно е обаче наистина да намериш запазена такава... То и аз си търся от доста време да си зема една такава ,ама засега само една маи си заслужаваше - 2000лв и искаха...
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 8.03.2003
Местоположение: Исkaм във Frei stadt Bayern.
Пол: Мъж
Кара: само и продава,нищо не разбира.
Мечтае да кара: и да понаучи поне малко.

Мнение от 2 GUNS FIRE » 11 Мар 2003, 17:17

:D ami DaWolf,zna4i izbora mi e dobar.az ne za drugo no mislq 4e nai ve4e zaradi 2-ta auspuha, neznam E-30 imat li model s 2 .ina4e i E-30 si e trepa4, no za takova si trqbvat i pove4e razhodi . :( :bang:
ПЛАМЪЦИ ОТ ВСИЧКИ ЦЕВИ

властелинът на гумите
властелинът на гумите
Аватар
Мнения: 226
Регистриран на: 20.08.2002
Местоположение: sofia

Мнение от danini » 14 Мар 2003, 20:46

на BMW да са им слаби диференциалите и двигателите? и кой супер разбирач ти го каза това. имам лични наблюдения върху Е-21 315 което яко мешаше бензин и масло карбуратора беше пълен български тунинг от секакви коли и вървеше като бесно без проблем! и все още върви!

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 14 Мар 2003, 21:18

Така... да започнем едно по едно (ще говоря за М20):

2 GUNS FIRE написа: dvigatelq na edno BM vinagi 6te e za remont/66toto vinagi bili karani na MAX.


ВЯРНО Е. БМВтата се карат на МАКС! Но двигателите са им доста по-издържливи, стига добре да се поддържат. Най-важното е да им наливаш истинско масло и да не го прегряваш. Иначе през 2-3 години двигателя си чупи по нещо. Е, ако го караш само на прекъсвач...

2 GUNS FIRE написа: 4e remonta na motora otiva na maika si i ba6ta si /2000-3000 lv./


ВЯРНО Е. Но зависи какво им сменяш. Минимум оп 1000-1500лв за основен за М20. Ако искаш може да го смениш целия за 7000 лв...

2 GUNS FIRE написа: 4e dvigatelq e mnogo kaprizen,

НЕ Е ВЯРНО. Ако веднъж е настроен да работи добре, трудно се чупи от само себе си...(т.е. без да му помагаш)

2 GUNS FIRE написа: 4e slaboto mqsto mu bil kolqnoviqt val

ТАМ МУ Е НАЙ-СИЛНОТО МЯСТО!

2 GUNS FIRE написа: 4e diferenciala mu zaminava burzo

НИЩО МУ НЯМА! Издържлив е като вол...


А иначе трябва да знаеш, че да имаш БМВ си е скъпичко удоволствие. Ако се наложи да го правиш, новите части са скъпи, а когато си работи добре, се хвърлят пари за ъпгрейди и подобрения... :-)

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook