NEKOI DA ME SVETNE ?

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 2.03.2003
Местоположение: Банкянец

NEKOI DA ME SVETNE ?

Мнение от bavarec » 03 Мар 2003, 13:37

kak da identificiram dvigatelite/po nomera na dvg. ili si imat nqkade specialna identifikaciq/ ?
Последна промяна bavarec на 07 Мар 2003, 16:14, променена общо 2 пъти

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 03 Мар 2003, 15:03

Масло в кутията за филтъра :?: :!: :?: :shock: :!: :?: :shock: :roll:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 2.03.2003
Местоположение: Банкянец

Мнение от bavarec » 03 Мар 2003, 15:15

:arrow: dobre de ,da go nare4em koritoto ili legen4eto. i za neznae6tite- K&N sa sportni filtri za avtomobili i sa postoqnni a ne kato hartienite/ da gi smenq6 postoqnno / i im se slaga opredeleno koli4estvo specialno maslo/za koeto vi pitam tuk/.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 03 Мар 2003, 16:11

Кво масло сънуваш :?: Спортен филтър се казва на коничен филтър, той няма никаква ваничка а се хваща със скоба директно за дебитомера :!: Пръска се със спецална течност която се отмива (пере) на определено време за да се премахнат полепналите по течноста мърсотий :!: И имам един въпрос директно към теб, който смятам, че интересува и другите участници- Какво толкова караш, че ние не можеме да караме никога такова нещо :?: :?: :?:
Последна промяна I.Voykov на 03 Мар 2003, 17:46, променена общо 1 път
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 03 Мар 2003, 17:17

Fast-and-Furious написа:Кво масло сънуваш :?: Спортен филтър се казва на коничен филтър, той няма никаква ваничка а се хваща със скоба директно за дебитомера :!: Пръска се със спецална течност която се отмива (пере) на определено време за да се премахнат полепналите по течноста мърсотий :!: И имам един въпрос директно съм теб, който смятам, че интересува и другите участници- Какво толкова караш, че ние не можеме да караме никога такова нещо :?: :?: :?:


dobre kazano F&F :yes:
Na men sa6to mi e interesno kakvo kara6?Da ne e BMW ///M1 moje bi...

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 03 Мар 2003, 18:36

Filtara za koito govorish ti e obiknoven flat filtar koito se postavya na myastoto na originalnia ti i edinstvenata mu privelegia e che propuska malko poveche vuzduh. Tui kato tozi filtur se postavya v originalnata kutia ne se pruska s nikakvo maslo.....naistina omje da se pere i e preporuchitelno da go napravish s preparati na K&N....takiva moje da zakuish ot magazin D&M do seminariata ili ot IMPAS 56 koito sushto sa dilari na K&N. Poneje hich ne sa evtini az ti preporuchvam da go peresh s nyakakuv bebeshki shampoan.....metoda e izpitan, taka che spoko :wink:
S masloto za koeto govorish se pruskat konusovidnite filtri,za koito po moje da kajem che sa sportni i ot tyah moje da poluchish izvestno povishenie na moshtnostta......Masloto koeto az izpolzvam e WD40......prodava se na spray. Dano sum bil polezen...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 2.03.2003
Местоположение: Банкянец

E TOVA E 4OVEKA"quixzole"

Мнение от bavarec » 04 Мар 2003, 18:12

be6e izklu4itelno polezen , mnogo ti blagodarq ! dobre e 4e te ima ! vinagi badi takuv . :roll:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 26.02.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от JOVANI » 06 Мар 2003, 12:08

Momcheto kara BMW -Boing 747,zatova ne mojete da karate i vie takava :D :D :D
Sliza na zemiata samo da prezaredi i da sloji sportnia filtar :lol:
Maitap be bratle,i kakvo karash vse pak a? :roll2: :zzz: Kaji ,che ne mojeme da spim :?: :!:
BMW e kolata na kolite,ne bih iskal da karam druga marka nikoga:)))

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 2.03.2003
Местоположение: Банкянец

OTNOSNO BOINGA <<<<<<<<<<

Мнение от bavarec » 07 Мар 2003, 18:48

da tolkova e barzo no se dviji po zemqta>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 07 Мар 2003, 19:26

:evil: Абе баварец почваш сериозно да ме дразниш, аман от некви исмислени герои. Виждаш, че се интересуваме какво караш фани кажи или се мислиш за нещо повече от нас :evil:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook