Въпросче за газчицата

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: Въпросче за газчицата

Мнение от gh0sts » 11 Май 2010, 23:02

gi4o написа:колега, кат искаш да караш икономична кола, не си купувай въобще М-ка, карай велосипед.
...не ми се водят безсмислени спорове, обърнахме темата на махленска разправия. всеки има право на собствено мнение, предлагам ти да го уважаваш /не че ми пука/. да не губим времето на колегата с нашите локуми, да си решава, колкото насоки дали, толкова. все пак парите са си негови...

:bchug:
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Въпросче за газчицата

Мнение от akula » 15 Май 2010, 16:43

gh0sts написа:че какво лошо има във фиеста дизел??? ако я имам с кеф ще си ходя на работа с нея и няма да мрънкам изобщо че ми гори 4/5л. на сто :winky:

брат, не питай какво лошо има, питай къде е доброто? няма да мрънкам само ако върви комплект с М-ката, иначе я поливам с бензин и в миг и драскам клеечката, черната чума да я отнесе дано :ranting:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

ентусиаст
Аватар
Мнения: 956
Регистриран на: 17.11.2007
Местоположение: Pyce
Пол: Мъж
Кара: 97' E36 m43b18 sedan
Мечтае да кара: E34

Re: Въпросче за газчицата

Мнение от svilgg » 15 Май 2010, 18:35

и аз не виждам нищо лошо в алтернативните горива , а и там е бъдещето :yes:

еми има хора дето могат на ръба на възможностите си да си купят М-ка , а и откакто карат от Англия са малко по достъпни :yes:
що да не си я караш всеки ден , вместо да се чудиш с тия 30-40 кинта за бенз как да се вмъкнеш в минимален разход за няколко дена :confused:
Изображение
Изображение
АЗ ЖИВЕЯ ТУК :kuku:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Въпросче за газчицата

Мнение от BULL3T » 16 Май 2010, 0:23

svilgg написа:и аз не виждам нищо лошо в алтернативните горива , а и там е бъдещето :yes:

еми има хора дето могат на ръба на възможностите си да си купят М-ка , а и откакто карат от Англия са малко по достъпни :yes:
що да не си я караш всеки ден , вместо да се чудиш с тия 30-40 кинта за бенз как да се вмъкнеш в минимален разход за няколко дена :confused:


Бъдещето е във водорода пич,не в газта или метана. А и бмв измислиха 7ца на водород,просто господата нефтени собственици си играят монопола и няма да пуснат друго гориво на пазара масово ,освен нефта докато той не свърши ,а това ще да стане след 20/30 години. Ама не се притесняваите ,човека пак ще измисли как да си кара колата евтинко :mhihi:
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Въпросче за газчицата

Мнение от cod-cdbp » 16 Май 2010, 10:24

BULL3T написа:
svilgg написа:и аз не виждам нищо лошо в алтернативните горива , а и там е бъдещето :yes:

еми има хора дето могат на ръба на възможностите си да си купят М-ка , а и откакто карат от Англия са малко по достъпни :yes:
що да не си я караш всеки ден , вместо да се чудиш с тия 30-40 кинта за бенз как да се вмъкнеш в минимален разход за няколко дена :confused:


Бъдещето е във водорода пич,не в газта или метана. А и бмв измислиха 7ца на водород,просто господата нефтени собственици си играят монопола и няма да пуснат друго гориво на пазара масово ,освен нефта докато той не свърши ,а това ще да стане след 20/30 години. Ама не се притесняваите ,човека пак ще измисли как да си кара колата евтинко :mhihi:


нали знаеш че БМВ отдавна са спрели газифицираната ЙЕС-ка :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Въпросче за газчицата

Мнение от BULL3T » 16 Май 2010, 13:58

_65536_kb_sec_ написа:
BULL3T написа:
svilgg написа:и аз не виждам нищо лошо в алтернативните горива , а и там е бъдещето :yes:

еми има хора дето могат на ръба на възможностите си да си купят М-ка , а и откакто карат от Англия са малко по достъпни :yes:
що да не си я караш всеки ден , вместо да се чудиш с тия 30-40 кинта за бенз как да се вмъкнеш в минимален разход за няколко дена :confused:


Бъдещето е във водорода пич,не в газта или метана. А и бмв измислиха 7ца на водород,просто господата нефтени собственици си играят монопола и няма да пуснат друго гориво на пазара масово ,освен нефта докато той не свърши ,а това ще да стане след 20/30 години. Ама не се притесняваите ,човека пак ще измисли как да си кара колата евтинко :mhihi:


нали знаеш че БМВ отдавна са спрели газифицираната ЙЕС-ка :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Въпросче за газчицата

Мнение от Mollov » 22 Май 2010, 16:02

:cop:

Предишна

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook