Къде могат да замерят налягане на гориво.

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 11.07.2003
Местоположение: София

Къде могат да замерят налягане на гориво.

Мнение от wassup » 04 Юни 2004, 14:20

Здравейте,
След близо половин година мистерия за мойта ту работеща ту неработеща бензинова помпа, и след появяване на друг проблем най-накрая стигнах до извод каде може да е странния проблем с горенето на бушона на помпата без тя да е виновна. Другия проблем който се появи е неравномерни ниски обороти като загрее, не варират много но определено се усеща че не са равномерни и играят с + - 50-100 , което не е само както всички казват нормално за М50 дв. След като най накрая успях да дръпна БМВ ТИС 2004 , там на всякаде пише за моите симптоми да провера fuel pressure. Според ТИС за тези проблеми по колата може да са виновни: Бензиновата Помпа, fuel pressure regulator, fuel return line, или вакум тръбичката към инж. Също така пише как да се замерват наляганята за да се установи кое от всичките горни е.
Та след това не много кратко резюме искам да ви питам къде читаво и точно, с инструкцийте от ТИС-а могат да ми замерят наляганята на безниновата система без да ми отрежат главата, и точно да установат къде е проблема.
Мерси предварително.
Лудите сме на изчезване ...

Доктор на БМВ науките
Аватар
Мнения: 1854
Регистриран на: 9.02.2004
Местоположение: В хасиенда на края на града
Пол: Мъж
Кара: 400 коня и едно магаре зад волана

Мнение от Vasilen » 04 Юни 2004, 14:38

Има един сервиз в Надежда който има специализирана апаратура, не мисля че ще ти вземат много комп диагностика е 15 лв предполагам че и за това ще е толкова, само трябва да им кажеш че само това искаш щото иначе не се спират :lol:
Пусни лс да ти пратя карта!
May the BMW force be with you!

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook