Е не издържах ето малко снимки от стаята ми :)

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 12 Дек 2003, 22:28

Колегата бая се е потрудил и фаровете са станали наистина жестоко :ok: :yes:
Изображение Изображение Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 19.11.2002
Местоположение: София

Мнение от M_Kuzev » 12 Дек 2003, 23:47

bum_bum написа:
ludiagsm написа: 100% фолио :) отвсякъде , дори и на предното стъкло има лента , в колата цари пълен мрак :) , като гледа6 на снимката по надолу , вижда6 ли не6то вътре в колата ?????:)

Полезен ъпгреид, особено ако имаш навика да возиш чужди жени :)))

Брато евала за обновените фарчета, яки са мнооооо!!!...а с чуждите жени по ж.к. надежда внимавай, че не се знае на кой точно може да попаднеш...!...хаха шегувам се :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Мнение от ludiagsm » 13 Дек 2003, 15:10

моля да ме извините 4е се мотая с така о4акваната снимка , но все о6те не ми остава време да монтирам халогените , а и е бая студ навън ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Viktor » 13 Дек 2003, 15:31

Стига ревал. По-бързо ,че умирам да ги вида :D :D :shock: :shock: :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 371
Регистриран на: 29.07.2003
Местоположение: София - Лагера

Мнение от xaoc777 » 16 Дек 2003, 12:51

ludiagsm написа:моля да ме извините 4е се мотая с така о4акваната снимка , но все о6те не ми остава време да монтирам халогените , а и е бая студ навън ;)

Аеебееее чакаме от 5 дни да видиме :lol: :lol: :lol:

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 16 Дек 2003, 21:29

Ми що не идевате на сбирките редовно бре :? ......имаше си демонстрация.......даже и други хора от бензиностанцията се наслаждаваха на светлинното шоу :lol: :lol:
Изображение Изображение Изображение Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 22.12.2003

Мнение от drift_maniac » 22 Дек 2003, 10:06

От къде купи неона,ако не е тайна? :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Мнение от ludiagsm » 22 Дек 2003, 17:19

:) поръ4ах го

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 22.12.2003

Мнение от drift_maniac » 22 Дек 2003, 18:23

а ще кажеш ли от къде

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Мнение от ludiagsm » 23 Дек 2003, 0:33

drift_maniac написа:а ще кажеш ли от къде



Виж сега ако иска6 да поръ4ва6 поръ4ва6 на мен, но на лс , не е нужно вси4ки да ни зяпат пазърлъците :)

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 22.12.2003

Мнение от drift_maniac » 23 Дек 2003, 11:56

виж сега аз ако исках да поръчвам щях да си поръчам готови,но аз искам да си ги направя сам.Мислех си че този форум е място където бмв феновете си обменят опит и съвети,но явно такива "тарикати" като тебе са го превърнали в on-line магазин.Сигурно от тези фарове ти зависи прехраната на семейството че ги пазиш в дълбока тайна,едва ли по скоро поредния пример за бълкарския ниско интелигентен манталитет "важното е на мен да ми е добре.........".Повече едва ли ще посетя този форум,но и няма да го препоръчам на никого

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Мнение от ludiagsm » 23 Дек 2003, 12:05

drift_maniac написа:виж сега аз ако исках да поръчвам щях да си поръчам готови,но аз искам да си ги направя сам.Мислех си че този форум е място където бмв феновете си обменят опит и съвети,но явно такива "тарикати" като тебе са го превърнали в on-line магазин.Сигурно от тези фарове ти зависи прехраната на семейството че ги пазиш в дълбока тайна,едва ли по скоро поредния пример за бълкарския ниско интелигентен манталитет "важното е на мен да ми е добре.........".Повече едва ли ще посетя този форум,но и няма да го препоръчам на никого



много съжалявам 4е си на това мнение, но :) все пак всеки си има принципи , аз доста се потрудих над неоните не съм спал няколко но6ти и не бих дал вси4ко просто така идеята съм я дал на вси4ки има и снимки , от там нататък се оправяй !!!

ако иска6 пове4е инфо и ти стиска разбира се може да мине6 през офиса ми на бул.Ломско Шосе 2 или поне ми звънни и се набутай малко вместо да пи6е6 поредното си заядливо мнение!!!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 371
Регистриран на: 29.07.2003
Местоположение: София - Лагера

Мнение от xaoc777 » 23 Дек 2003, 16:48

Ludia :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 25.05.2003
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше...Е60 LCI 530d xDrive manual

Мнение от savo_ » 23 Дек 2003, 23:24

много съжалявам 4е си на това мнение, но :) все пак всеки си има принципи , аз доста се потрудих над неоните не съм спал няколко но6ти и не бих дал вси4ко просто така идеята съм я дал на вси4ки има и снимки , от там нататък се оправяй !!
[quote]
Добре де..прав си ама що и ний да не спим няколко нощи/можим да праим други неща... де/.Кажи как е ... та да спим спокойно....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Мнение от ludiagsm » 24 Дек 2003, 0:14

savo_ написа:много съжалявам 4е си на това мнение, но :) все пак всеки си има принципи , аз доста се потрудих над неоните не съм спал няколко но6ти и не бих дал вси4ко просто така идеята съм я дал на вси4ки има и снимки , от там нататък се оправяй !!
Добре де..прав си ама що и ний да не спим няколко нощи/можим да праим други неща... де/.Кажи как е ... та да спим спокойно....



кое по конкретно те интересува???

ПредишнаСледваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook