Помощ за амортисьори.

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Помощ за амортисьори.

Мнение от bum_bum » 05 Дек 2003, 10:48

По стар обичай и този месец няма да мина без редовната инвестиция от мин. 500лв :)
Сега дойде ред на предните амортисьори и гърнето.
Интересува ме каква е разликата м/у монотръбните и двутръбните газови амортисьори щото гледам голяма разлика в цената и дали тези на De Carbon от Kanex са добри защото излизат с поне 50лв по- ефтини от другите. Други марки има само някакви супер туринг и са по почти 200лв парчето, а на Kanex най ефтините са 245Лв комплекта газови монотръбни...
10X
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1651
Регистриран на: 18.07.2003
Местоположение: Chicago (Пловдив)

Мнение от Dimitar » 05 Дек 2003, 19:12

Гледам всички слагат амортисьори от 200 лв. нагоре, моите като ги сменях ми сложиха Монро за около 130 лв. единия, та незнам докъде ще ме закарат. Някой ако има впечатления от тях моля да каже. 8)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 05 Дек 2003, 19:59

Сложих Делфи- то. Доколкото разбирам са супер, вози жестоко! Някакви оранжеви са, уж спортни :)
Изображение

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 06 Дек 2003, 19:56

Просто информативно,ше кажеш ли колко пари,че задните взеха да сдават :?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 25.09.2003
Местоположение: Добрич

Мнение от pako » 06 Дек 2003, 20:52

аз сменях задните само миналата зима и си взех sacks /лични мене много ме кефят, много ми е стабилна кукличката...но чувам че били едни от най скъпите/
при тез дупки по пътищата още не са сдали багажа
единия струваше около 160 лева... без монтажа ама си струват
исках да си взема монро ама се оказа че за ис-ката били други и заради тунинга с м3-оптик монро нямали за моя модел. но мисля че за стандартно е36 318 бяха поне с едно 40-50 лв по-евтини на парче от sacks.
ако ти е стандартен модела опитай с монро/ако ти се пести пари, въпреки че за бмв пари не си струва да пестиш според мен/. чувал съм че много ги плюят обаче аз карах едно кадетче 4 години с монро и чак накрая почнаха да се скапват, но колата не беше много стабилна...
за предни аз лично незнам не съм се интересувал.

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 07 Дек 2003, 9:20

BMW///M-ma6inata написа:Просто информативно,ше кажеш ли колко пари,че задните взеха да сдават :?

преди 4-5 месеца купих за един приятел за Е-34-ката задни Сакс от Ауто + ..............цената беше 90 лв за бройка.............много е доволен от тях. Магазина /там е и склада им/ се намира на хладилника, точно на колелото на трамвая!
Изображение Изображение Изображение Изображение

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 07 Дек 2003, 10:54

Наща е отпред със Сакс ,две години вече движат,ама някаква друга марка че,тези не ме кефат много,не возат много хубаво :?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 10 Дек 2003, 10:16

BMW///M-ma6inata написа:Просто информативно,ше кажеш ли колко пари,че задните взеха да сдават :?

Ами провери в сайта на Канекс точно за товоя модел,(газови монотръбни, оранжеви са, уж някакви спортни) по принцип мойте излязоха със 80-100лв на парче по- ефтини от другите марки. Тампоните за мекферсона бяха доста скъпи (по 70лв "lemforder") а във D&N казаха, че имали някакви по 40-50 ама не ми се ходеше да се занимавам, а и кой знае какви са. BTW. единият дълъг шарнир (също беше Lemforder) беше сдал багажа само за 10- тина хиляди км.. та и него го смених..
Изображение

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook