кора за подкалника

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 25.09.2003
Местоположение: Добрич

кора за подкалника

Мнение от pako » 02 Дек 2003, 22:41

Да ви питам аз!!

Търся си една кора за задния десен калник че зимата задната броня ми се пълни с боклуци...
И в сервиз на БМВ в Бургас /Бова Кар - някакви представители на Дару кар/ ми казаха че моя модел нямъл такова нещо, щото бил заводско изпълнение с М3 оптик. И в тяхната програма не излизали такива пластмасови кори, а пък аз виждам че има отвори за болтове под калника...
Някой да знае има ли такива работи за такъв модел и ако има от къде да се вземат???

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Re: кора за подкалника

Мнение от ludiagsm » 03 Дек 2003, 4:44

pako написа:Да ви питам аз!!

Търся си една кора за задния десен калник че зимата задната броня ми се пълни с боклуци...
И в сервиз на БМВ в Бургас /Бова Кар - някакви представители на Дару кар/ ми казаха че моя модел нямъл такова нещо, щото бил заводско изпълнение с М3 оптик. И в тяхната програма не излизали такива пластмасови кори, а пък аз виждам че има отвори за болтове под калника...
Някой да знае има ли такива работи за такъв модел и ако има от къде да се вземат???


прати ми на лс.то4ния модел и година , тия дни 6те ходя до дару

мога да питам :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от fxmaker » 03 Дек 2003, 11:07

значи кора наистина има (ако си с M пакет) но просто в ETK-то нещо не може да излезе. Аз съм я търсил много пъти понеже мойта е спукана на едно място и исках да я сменя, но уви до ден днешен не съм я намерил (не че съм се разтърсил много де, в смисъл да питам в дару).

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook