Един въпрос и от мен

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Един въпрос и от мен

Мнение от hell's angel » 20 Ное 2003, 2:01

Здравейте пичове и пички (увеличили са се нещо гледам 8) то БМВ-то си ги влече)....
Та сега на въпроса....

1. Начи на моя сандък тва лято му ударих 40000 км без кой знае кви грижи. Обаче оня ден спирам на магистралата да хвърля хайвера (не е тва дет си го мислите :D ) и отдолу стърже на умрело. Като натисна съединитела и спира ..... на лагер ми прилича по скоростната кутия ама кажете ако знаете за кво стаа дума

2. И втори въпрос .... тук вече мое да ме мислите за луд ама не съм бе...... начи клаксона не ми ба4ка, а когато клаксона просвири бензиномера пада на нула (даже под лампата-направо не ба4ка)....Прерових сите схеми дето ги имам и намерих една обща маса на тия боклуци и не е от там...

Кажете кво да праа че не ми се дават кинти по разни пед....ски сервизи.

3.(сори че го пиша тук ама ме мързи да пиша пак) Някой от Управата да пасне един ЛС кво триаа да плащам по членски внос, че май само аз не съм се отчел в тоя клуб .... :rf:

4. сори че не ви навестявам ама неам време да се обърна аре кат се видим ше черпа :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Re: Един въпрос и от мен

Мнение от ludiagsm » 20 Ное 2003, 9:12

hell's angel написа:Здравейте пичове и пички (увеличили са се нещо гледам 8) то БМВ-то си ги влече)....
Та сега на въпроса....

1. Начи на моя сандък тва лято му ударих 40000 км без кой знае кви грижи. Обаче оня ден спирам на магистралата да хвърля хайвера (не е тва дет си го мислите :D ) и отдолу стърже на умрело. Като натисна съединитела и спира ..... на лагер ми прилича по скоростната кутия ама кажете ако знаете за кво стаа дума

2. И втори въпрос .... тук вече мое да ме мислите за луд ама не съм бе...... начи клаксона не ми ба4ка, а когато клаксона просвири бензиномера пада на нула (даже под лампата-направо не ба4ка)....Прерових сите схеми дето ги имам и намерих една обща маса на тия боклуци и не е от там...

Кажете кво да праа че не ми се дават кинти по разни пед....ски сервизи.

3.(сори че го пиша тук ама ме мързи да пиша пак) Някой от Управата да пасне един ЛС кво триаа да плащам по членски внос, че май само аз не съм се отчел в тоя клуб .... :rf:

4. сори че не ви навестявам ама неам време да се обърна аре кат се видим ше черпа :bchug:



1-то е лагер на скоростите (на амбряжната опа6ка :)

2-за клаксона мисля 4е е маса въпреки 4е си проверил :) изтегли кабел със сигурна маса до самия клаксон

3- много особен'' тон'' има6 гледай да го промени6 за да ти отговарят и други ентусясти

айде успех!!!!

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook