огледало за е36 325тд

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 18.05.2003
Местоположение: sofia

огледало за е36 325тд

Мнение от BBoy » 26 Окт 2003, 21:48

Здравейте,

вчера през ноща един %$@ бакшиш ми влезна в лентата доакто изпреварваше и ми отвя лявото странично огледало.

накратно... искам да ви попитам да ме светнете от къде мога да намеря на втора ръка цяло отгледало за 1993та 325тд

адреси, хора или пък напреаво някой от форума?

Ще ви бъда много благодарен

лека ................. и далече от бакшишите
конче вихрогонче...

Нощния ездач
Нощния ездач
Аватар
Мнения: 3522
Регистриран на: 13.07.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: дългия по таван

Мнение от Engi » 27 Окт 2003, 0:33

е ти не го ли наби???
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 18.05.2003
Местоположение: sofia

не

Мнение от BBoy » 27 Окт 2003, 8:10

това стана на кръстобището пред Военна академия (Академик Ив.Евстатиев Гешов + Свети Георги Софииски) и след ударът нямах начин да направя веднага обратния завой. След като завих тоя се беше изнесъл ж неизвестна посока а и да го търся много файда нямаше да има.
От застрахователите си поне знам че е по ценно да си събера парчуляците за да покажа че не съм си демонтирал аз огледалото, за това и се върнах преди тролеите да бяха намачкали квото беше останало на сол.

Но това не отговаря на въпроса ми....
някой с идеи от къде мога да намеря огледало ?
конче вихрогонче...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Re: не

Мнение от ludiagsm » 27 Окт 2003, 10:54

BBoy написа:това стана на кръстобището пред Военна академия (Академик Ив.Евстатиев Гешов + Свети Георги Софииски) и след ударът нямах начин да направя веднага обратния завой. След като завих тоя се беше изнесъл ж неизвестна посока а и да го търся много файда нямаше да има.
От застрахователите си поне знам че е по ценно да си събера парчуляците за да покажа че не съм си демонтирал аз огледалото, за това и се върнах преди тролеите да бяха намачкали квото беше останало на сол.

Но това не отговаря на въпроса ми....
някой с идеи от къде мога да намеря огледало ?


мисля 4е може да се намери , само предполагам няма разлика с останалите Е36-ци

аз знам за два основни вида , много си прили4ат по форма , само 4е едните имат несщо като гумени пъп4ици отстрани!

виж от кой модел са то4но , мисля 4е един приятел има за продаване

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook