Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: пловдив
Пол: Мъж
Кара: e36 318i м40 R.I.P:( е36 320и м52
Мечтае да кара: x5 или е36 кабрио

Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

Мнение от lop_88 » 06 Сеп 2019, 13:36

Здравейте колеги... Интерисува ме къде мога да и сложа газов инжекцион във пловдив... Защото уж всички слагали, а накрая като отидем и питаме, неможели да го настроят както трябва... Чух за някакъв пичага от Стамболийски, но му нямам кординатите, ако ги има някой да казва как е при него и някакво номерче за връзка... А за тези които смятат да повдигат темата, що за човек съм и че е грехота да слагам... Просто да си запазят мнението за себе си...
Поздрави и благодаря предварително :)
може всичко да е ,да ама не е бмв :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

Мнение от ildivvy » 06 Сеп 2019, 13:50

Погледни при Таньо Видев на Кукленско шосе. Може да потърсиш и братята в с.Ведраре - заслужава си ходенето до там! БРЦ до газстанцията в кв.Тракия отказаха ли? Имаше и един колега във форума,'Младен',от с.Царацово...бяха много доволни и от него!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: пловдив
Пол: Мъж
Кара: e36 318i м40 R.I.P:( е36 320и м52
Мечтае да кара: x5 или е36 кабрио

Re: Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

Мнение от lop_88 » 06 Сеп 2019, 14:06

Бях на брц във тракия.. Излезна 1 майсторка.. Гледа колата... Пита ме каква е системата бош или сименс.. Казах и каква... Тя ми отговори, че неможели да я настроят... Обадих се на 1 други и те неможели и ме препратиха за този въпросния пичага във Стамболийски... Таньо също неможел да го настрой... Имаш ли кординати някакви на тези от ведраре... Чух че имало някакви зад бившата плазма на сточна гара... Някой има ли мнение по въпроса... Или другата семица да ходя и тях да ги видя... Писах и на тези на централна гара на алеята на к**ва, където са... Ама те искат за ловото 1800 лв почти... Което ми се струва прекалено много... Благодаря
може всичко да е ,да ама не е бмв :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 14.04.2018
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E36 320i
Мечтае да кара: E36 m3 biturbo

Re: Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

Мнение от Steven13 » 06 Сеп 2019, 14:10

Ако ще ползваш тамона газ аз мога да ти я настроя, моята сам си я правя и вече 2 години никакви ядове нямам

Изпратено от моят Nokia 6.1 с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

Мнение от vladobate » 06 Сеп 2019, 14:17

Това някакъв специален ДВГ на БМВ ли е ? :D Поздравявам за идеята да си караш на добра цена , а не да я "зазимяваш" целогодишно . На бул. "6-ти септември" посока гребната , преди прелеза отдясно ( където почва едно локално), ще го видиш отвън , Митко . На М54 почти 60000км на "гадната" газ как един път не ми се разстрои или да кихне нещо . Ама само да си знаеш сменя свещи без да пита (ако прецени) :mhihi: има си налични .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: пловдив
Пол: Мъж
Кара: e36 318i м40 R.I.P:( е36 320и м52
Мечтае да кара: x5 или е36 кабрио

Re: Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

Мнение от lop_88 » 06 Сеп 2019, 14:40

Колега "steven13" не съм чувал тази марка и затова съм се спрял на средния клас на ловато.. Но благодаря ти за предложението :)
"Vladobate" ще ги преслушам др седмица и тях, да видим какво ще кажат... Но не мисля, че е специален този мотор и заради това смятах, че ще е лесно хааха
може всичко да е ,да ама не е бмв :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

Мнение от ceco_kd » 06 Сеп 2019, 16:11

Аз съм с Тамона газ вече 115 000 км. Сменях веднъж мембраните на редуктора. 2 пъти съм сменял свещите. Брат ми със същата уредба дори има повече км от мен. Но всеки сам си прави избора. Каквото и да сложиш ако е настроено като хората.....ще си отвозиш д** ето. И дизелово возило имам от 2 месеца. Върви супер ама на бензиностанцията като отивам някак ми е по-кофти, докато с тази на газ влизам и излизам от там с настроение така да се каже. Успех!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

Мнение от bioz » 06 Сеп 2019, 17:19

ildivvy написа:Погледни при Таньо Видев на Кукленско шосе. Може да потърсиш и братята в с.Ведраре - заслужава си ходенето до там! БРЦ до газстанцията в кв.Тракия отказаха ли? Имаше и един колега във форума,'Младен',от с.Царацово...бяха много доволни и от него!
Аз съм бил при Милен. От 3мата газаджии при които съм ходим той е най-много в час

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

Мнение от ildivvy » 07 Сеп 2019, 11:36

Ако намериш кой да ти монтира газовата,купи си от полските LPGTech. След това познавам двама човека,които могат да я настроят много добре... За тези във Ведраре - нямам координати,но то там няма други...Аз също съм чувал много добри отзиви за Митко до прелеза на бул."6-ти Септември".
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 8.08.2012
Местоположение: Пловдив
Кара: e36 AC Schnitzer, e46 328i
Мечтае да кара: e31
Детайли за колата: малко по-различна

Re: Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

Мнение от kichuka » 08 Сеп 2019, 17:13

Хипгаз на околовръстното между Коматево и Прослав. Преди две седмици сложих газ там на 28цата и съм доволен вече над 1000км. Никакви подобни глупости не са ме питали. Оставих колата и на другия ден си я взех и започнах да и се кефя.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: пловдив
Пол: Мъж
Кара: e36 318i м40 R.I.P:( е36 320и м52
Мечтае да кара: x5 или е36 кабрио

Re: Слагане на газов инжекцион м52б20 за Пловдив

Мнение от lop_88 » 10 Сеп 2019, 23:27

Здравейте колеги... По разгледах малко из сайтове... Поразпитах малко и накрая се спрях на димитър "на прелеза на 6ти септември"... Той ми препоръча италянска "omvl"... Запазих си час за другата седмица... Ако модераторите не изтрият поста, ще напиша другата седмица какви впечатления имам към тази марка... Ама странното е, че не бях я чувал, а той ми вика ти какви марки знаеш, щом не си чувал тази... Позачудих се...ама викам те си разбират хората, щом ги препоръчват... Благодаря на всички, които се включиха във мойте размисли и страсти хаха... Поздрави и лека вечер ви желая
може всичко да е ,да ама не е бмв :)

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook