Шофьорски прозорец на Купе

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 2.12.2014
Пол: Мъж
Кара: 318Is
Мечтае да кара: Бърза кола

Шофьорски прозорец на Купе

Мнение от PeSh070 » 30 Мар 2018, 23:28

Здравейте колеги, търсих, но не намерих някой да е имал като моя проблем. Случи ми си следното, вчера си спирам колата и всичко си е нормално, прозореца си работи вдига се сваля се ( само да подчертая, че от както я имам на моя прозорец автоматичното вдигане и сваляне не работи). Слизам днеска качвам се в колата и решавам да сваля прозореца, обаче не се сваля, като отвориш вратата си се смъква както си трябва и после си се вдига като я затваряш, като затворя вратата и както си е вдигнат прозореца като цъкна да се вдигне си цъка релето, но не иска да се смъкне. Къде да търся проблема. Благодаря презварително

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1673
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E61 530d ; E46 330ci convertible
Мечтае да кара: Всичко що е BMW
Детайли за колата: E61 3.0d ++
E46 3.0i ++

Re: Шофьорски прозорец на Купе

Мнение от Biogame » 31 Мар 2018, 9:46

PeSh070 написа:Здравейте колеги, търсих, но не намерих някой да е имал като моя проблем. Случи ми си следното, вчера си спирам колата и всичко си е нормално, прозореца си работи вдига се сваля се ( само да подчертая, че от както я имам на моя прозорец автоматичното вдигане и сваляне не работи). Слизам днеска качвам се в колата и решавам да сваля прозореца, обаче не се сваля, като отвориш вратата си се смъква както си трябва и после си се вдига като я затваряш, като затворя вратата и както си е вдигнат прозореца като цъкна да се вдигне си цъка релето, но не иска да се смъкне. Къде да търся проблема. Благодаря презварително

Махай кората на вратата,и огледай,може да имаш счупен водач,или мръсотия по релсата както беше при мен.
За автоматичното пускане и сваляне,виж си копчето,явно са му счупени крачетата вътре.
:driving: :dunno: :driving:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 2.12.2014
Пол: Мъж
Кара: 318Is
Мечтае да кара: Бърза кола

Re: Шофьорски прозорец на Купе

Мнение от PeSh070 » 01 Апр 2018, 0:57

Up! Сега и двата прозореца не се смъкват от копчетата и плафона също не светва като отворя врата или извадя ключа... Помагайте хора, че в тази жега не се стои с дигнати прозорци

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1673
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E61 530d ; E46 330ci convertible
Мечтае да кара: Всичко що е BMW
Детайли за колата: E61 3.0d ++
E46 3.0i ++

Re: Шофьорски прозорец на Купе

Мнение от Biogame » 02 Апр 2018, 8:25

PeSh070 написа:Up! Сега и двата прозореца не се смъкват от копчетата и плафона също не светва като отворя врата или извадя ключа... Помагайте хора, че в тази жега не се стои с дигнати прозорци

Я кажи купе или седан ти е колата?
Имаш ли аларма?
:driving: :dunno: :driving:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 2.12.2014
Пол: Мъж
Кара: 318Is
Мечтае да кара: Бърза кола

Re: Шофьорски прозорец на Купе

Мнение от PeSh070 » 04 Апр 2018, 11:46

Колата е купе, сега нито един прозорец не работи, централното също не работи, също така и плафона не ми светва като отварям някоя врата, всичко спря да функционира ...

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook