Проблем с отключването на 316i купе

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Gabrovo
Кара: E36 316i Coupe
Мечтае да кара: BMW i8

Проблем с отключването на 316i купе

Мнение от Sex » 09 Мар 2018, 18:09

Здравейте, имам страхотен проблем с отключването на бмв е36 316и купе.
Проблемът се състои в това: преди време шофьорската ми дръжка се счупи и като я смениха, майсторите забравиха да ми споменат да си пренаредя ключалката за моя ключ и така се получи, че за да си отключа колата може само през пасажерската. Но днес сутринта като станах и отидох до колата, патрона на пасажерската на заключване работи, но на отключване нещо заяде и май се е счупило нещо, защото не мога да отворя колата. С триста мъки през багажника влязох и на контакт смъкнах стъклата, но отвътре не мога да отключа централното и сега, за да вляза и изляза от колата трябва да мина през прозореца. Чувствам се като пилот на Индикар, дето нямат врати и влизат през прозореца :) :)

Та някой може ли да ми даде идея как да си отворя централното, тъй като и двата патрона не функционират на този етап, за да мога да отворя вратата и евентуално да махна дръжката и да сменя и двете - и лявата и дясната? Има ли вариант да отключа централното?
Само да спомена, че като се помъча да отворя от вътре с вътрешната дръжка не може, не се отключва на нито една врата ами седи заключено!
SexBG

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 29.11.2009
Пол: Мъж
Кара: ше BMW E36 318tds Touring
Мечтае да кара: BMW E26
Детайли за колата: Бавно комби с черни облаци

Re: Проблем с отключването на 316i купе

Мнение от raptorxbg » 10 Мар 2018, 7:37

Опитай да стигнеш до комфорт модула под жабката, след това спазвайки инструкциите от тази тема viewtopic.php?f=8&t=243155&p=2666454#p2666454 намираш четвърти пин на буксата и му подаваш единичен + сигнал за да отключи вратите.

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook