Задния амортисьор влезе в купето...

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 21.10.2017

Задния амортисьор влезе в купето...

Мнение от coolspot » 09 Фев 2018, 0:22

Колата е на метан е предимно се возя с 5 човека в нея.И днес изведнъж нещо започна да тропа от задницата по неравности веднага ми хрумна или се е отвило или по лошото и познах за жалост в лошото :( аз съм от София имате ли представа къде и колко горе долу ще ми струва да се завари ламарина отгоре? или как да го направя?Не е изгнило здрава е ламарината-строшила се е :shock: има лека повърхностна ръждица която дори излиза с търкане иначе не поддава и не се люпи грам ламарината там около строшеното.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 346
Регистриран на: 22.09.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с DPF
Мечтае да кара: на ток
Детайли за колата: стоковица

Re: Задния амортисьор влезе в купето...

Мнение от dynalias » 11 Фев 2018, 13:26

coolspot написа:Колата е на метан е предимно се возя с 5 човека в нея.И днес изведнъж нещо започна да тропа от задницата по неравности веднага ми хрумна или се е отвило или по лошото и познах за жалост в лошото :( аз съм от София имате ли представа къде и колко горе долу ще ми струва да се завари ламарина отгоре? или как да го направя?Не е изгнило здрава е ламарината-строшила се е :shock: има лека повърхностна ръждица която дори излиза с търкане иначе не поддава и не се люпи грам ламарината там около строшеното.


Моите ги хванах когато си сменях задните амортисьори миналата година и когато развих гайките ужас отдоло нацепено цялото бомбе... За София предполагам всеки заварчик ще се справи. Не знам къде защото моята я правих в Габрово. Купих едни ей такива заготовки от този сайт (дано не е реклама) и майторът ми ги завари от външна и вътрешна страна и според мен цялото купе ще се разпадне докато пак се наложи там да се прави... Стана вечно според мен...
history:
E36 328i coupe 1995г. 193hp 25.11.2013-19.04.2019г.sell
E90 320d sedan 2009г. 177hp 10.06.2019г.-now

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1130
Регистриран на: 30.04.2004
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: Е36 320i и E39 535i без ваноси
Мечтае да кара: М5
Детайли за колата: много синя и много черна

Re: Задния амортисьор влезе в купето...

Мнение от Hristo » 13 Фев 2018, 15:58

Ako не ви се дават по 10лв на парче, хубави планки стават и от стари тампони с малко шлайф и пила. Добре е и без да има корозия да се сложат отгоре за усилване. Но при стабилна корозия площта им не е достатъчна и си трябва по-висш пилотаж кърпеж.
Тампони от е46 м3 кабрио също са за предпочитане, за да забравите как се маха мокета отзад :mhihi:

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook