Bmw 316i compact

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 9.10.2017
Местоположение: Добрич
Пол: Жена
Кара: Bmw 316i compact

Bmw 316i compact

Мнение от Ellunka » 09 Окт 2017, 13:14

Здравейте !
Имам идея за проек с колата , която си купих на скоро ,а тя е bmw compact 316i . Имам намерение да я пробвам на тайм атак и италианско и смятам да не сменям мотора, а да турбинирам тоя. Попринцип да зная ,че доста по-добре би било да сложа нещо по силно и като цяло ,че кола с предно е за тайм атак а не със задно ,но искам да пробвам с тая . Та както казох по горе имам намерение да турбинирам тоя мотор и ще съм Ви много благодарна , ако ми помогнете с мнения и препоръки :) . Благодаря Ви ! ✌✌

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Bmw 316i compact

Мнение от TheDriver » 09 Окт 2017, 21:42

Здравей,

Няма нищо нередно в това да се кара тайм атак със задно. :yes:
Явор взе шампионата тази година с Е92 ;)

Може да ти прозвучи изтъркано, грубо, песимистично, но това което искаш да направиш е най-стръмната и трънлива пътека.
Ще е по-скъпо, по-трудно, по-малко забавно от останалите алтернативи. Съмнявам се че целта ти е да се мъчиш постоянно с различни предизвикателства, за да подкараш тая кола.

В слагането на 1.8is ще имаш достатъчно възможности да се учиш и да си чупиш нервите :mrgreen:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 9.10.2017
Местоположение: Добрич
Пол: Жена
Кара: Bmw 316i compact

Re: Bmw 316i compact

Мнение от Ellunka » 23 Окт 2017, 10:02

Като цяло се отказах от турбинирането на 1.6 мотора , сега купих 2.8 с двоен ванус и ае надявм забавлението да е голямо . Скоро мотора ще е сложен :mhihi:

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook