Mоже ли да се направи за офроуд?

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 13.08.2017

Mоже ли да се направи за офроуд?

Мнение от bmwbimer » 13 Авг 2017, 14:56

Привет Колеги,
Така се получи че мой приятел заминава за дълго и ми подари Е36-та си, двуврата, гаражна, добро състояние.
А аз своевременно бях си приготвил едни 6-7к да си зема някой стар японски кашон за да го стегна и да ходим на лов и излети в гората. Мислех си некое самурайче, крузър къса база, териос и подобни. Обаче той ме изненада и сега съм малко в небрано лозе.
Замислих се, няма ли възможност така и така ще ги давам тез пари да ги налея в е36-ката и да я модифицирам да се движи зимата и из гората?
Та конкретния ми въпрос е:
-Някой модвал ли е е36 за зима и за офроуд каране? Не тежък офроуд, но все пак са си баири и кал.
-Ако е модвал какви са процедурите и какво се сменя по колата?
-Препоръчайте и грамотен майстор/сервиз който може да се заеме с това , ако изобщо става.

Щото така и така ще харча едни пари за кола, ако може да го моднем тоз бимер ще съм много доволен, едно че си обичам марката, друго че бюджета и без тва е предвиден за гората.
А ако не става, здраве да е, ще зема некоя японка а бимерчето ще го ползвам лятно време.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 221
Регистриран на: 2.03.2010
Пол: Мъж
Кара: квото дойде

Re: Mоже ли да се направи за офроуд?

Мнение от mambata_943 » 13 Авг 2017, 19:18

Според мен, най-добре - една дърта самурайка, доста проходими са !
е36 купе - в балкана :mhihi:
Иначе, освен едно високо окачване, шпер или заварен див, и едни нови, високи гуми..друго не се сещам какво можеш да направиш по тази кола за да стане по-проходима.

Или, едно въздушно окачване и.. кеф ти дрифт, кеф ти балкан :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: Mоже ли да се направи за офроуд?

Мнение от Vanqu1sh » 13 Авг 2017, 19:30


Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 13.08.2017

Re: Mоже ли да се направи за офроуд?

Мнение от bmwbimer » 13 Авг 2017, 20:50

Мерси колеги.
Виждам че са правени такива проекти. Верно тва на снимката е за много тежък офроуд явно. На мене нещо леко вдигнато и с видоизменен диф. ще ми свърши работа.
Нема се завирам по блата и дерета, само леко извън пътя и малко кал. Зимата ми е по-голямата мъка, на стръмен склон и с много сняг.
Сещате ли се за сервиз с опит в такива модификации?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1361
Регистриран на: 13.06.2009
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E38
Детайли за колата: Седан , 1993 , 1.6 I , М40

Re: Mоже ли да се направи за офроуд?

Мнение от jakson » 07 Сеп 2017, 9:41

Не се занимавай, по-добре си я стегни и си я карай. Ако искаш БМВ за офроуд, ето това е колата https://www.youtube.com/watch?v=CVEiOcqtDWs 325IX :driving: https://www.youtube.com/watch?v=GSK8wkU7iY0 :kuku: https://www.youtube.com/watch?v=2d-8OReliXg Много добър автомобил.

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook