Ксенон или подсилени крушки на ZKW

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 25.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E 36 320i Coupe `96

Re: Ксенон или подсилени крушки на ZKW

Мнение от Barovela » 19 Мар 2017, 17:35

Аз също изживявах тази дилема в продължение на няколко години, няколко пъти съм свалял и чистил рефлектори и стъкла. Купувах само Osram Night Breaker H1, фаровете ми са ЗКФ с лупа, гореспоменатите крушки заминаваха на всеки 3-4 месеца. Всичко приключи преди около година, когато си купих комплект ксенон с тънки баласти, които влязоха вътре в кутията на фара заедно с всички конектори и кабели. По този начин си спестяваш едно досадно пробиване на капаци и корпуси на фаровете, монтиране на баласти в двигателния отсег (които винаги стоят като подарени) и запазваш ОЕМ вида на автомобила. Също така в ако дойде момент в който искаш да махнеш ксенона и да си сложиш обикновени крушки отново може да го направиш без да остават отвори, където са минавали кабелите.
Именно по-компактните баласти ме накараха да премина на ксенон, защото до момента не бях виждал прилично монтирани баласти в двигателния отсег.
Моя ксенон е 5000К и лично на мен ми харесва как стои на лупата, не е синее или лилавее просто светлината е една идея по бяла което стои добре според мен.
А относно цената аз си взех ксенон среден клас за около 100-150лв, не винаги най-скъпото е най-качественото, но качественото няма как да е евтино.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1926
Регистриран на: 12.09.2003
Местоположение: с.Градина/гр.Първомай
Пол: Мъж
Кара: 98' e36 318i
Мечтае да кара: e36 ///M3
Детайли за колата: M43B18

Re: Ксенон или подсилени крушки на ZKW

Мнение от BMWMHartge » 22 Мар 2017, 4:58

Да не пускам тема.. Кои са най добрите крушки качество/цена за е36 без лупа?
93' e36 320i coupe
98' e36 318i sedan

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Ксенон или подсилени крушки на ZKW

Мнение от bum_bum » 25 Мар 2017, 19:19

То ако имаше еднозначен отговор всички останали да са фалирали. :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Ксенон или подсилени крушки на ZKW

Мнение от host » 25 Мар 2017, 20:22

Цена-резултат... Сигурно са Осрам ултра лайф http://m.emag.bg/halogenna-krushka-za-f ... DWR9L7BBM/

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 243
Регистриран на: 1.12.2011
Пол: Мъж
Кара: кво му падне...
Мечтае да кара: М6 G-power

Re: Ксенон или подсилени крушки на ZKW

Мнение от jorko7120 » 25 Мар 2017, 22:56

Аз също съм със зкв фарове и съм доста доволен от тези http://m.emag.bg/halogenna-krushka-za-f ... D1T5LBBBM/
За Хелуин
Flash написа:Децата в Перник, като почукат на вратата на някой, вместо "номер или лакомство", казват "ракия или бой". :mhihi:


Изображение

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook