Открадната М добавка задна броня е36

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Открадната М добавка задна броня е36

Мнение от drago_pavlov » 07 Мар 2017, 14:02

dynalias написа:Тая сутрин слизам и една прясна прясна храчка на шофьорския прозорец...

След тая случка не се ли замисли, че може някой комшия да ти е свалил добавката и да я е метнал в боклука?

dynalias написа:да не я намеря на някой колега на колата и вместо да се поздравим да изкъртя аз някой негов детайл!

Много хора купуват части втора ръка, които може и да са крадени. Ако някой си купи твоята добавка, а ти му изкъртиш детайл без видима за него причина, може и той да ти изкърти нещо. Изобщо може да стане голямо къртене и после иди обяснявай в районното кой крив, кой прав...
Хубаво е повече да се мисли преди да се действа.
На мен са ми сваляли бъбреци, емблеми, капачки, лайстни, че и една кола ми откраднаха цялата :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 77
Регистриран на: 15.08.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Гаражна е36-ца..!
Мечтае да кара: Е36 без забележка..
Детайли за колата: Италиянска мадама родена през '93

Re: Открадната М добавка задна броня е36

Мнение от ricky » 07 Мар 2017, 20:46

Много е трудно, но решението е ГАРАЖ баце... или платен паркинг.. Щото и на мен ми правиха какви ли не мизерии и откакто колата се ''съхранява'' в гараж проблеми няма.. По принцип 30-40-50лв (зависи от паркинга открит, закрит и тн) не са малко пари и не всеки може да ги отделя на месец, но ЕДНО нещо съм разбрал... Кефа и спокойствието цена НЯМАТ!!!! Ако трябва и по 100лв ще давам на месец за да знам че няма кой да ми плюе, храчи, сере и тн. на колата въпрос на личен избор... :wave:
Големите умове обсъждат идеи, средните умове обсъждат случки, а малките умове обсъждат хора..!
.Те колегите го казаха,класните автомобили са със задно или двойно,предното предаване изобщо не фигурира,то е създадено за автомобили без никакъв спортен дух,да те вози от т.А до т.Б. цитат....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Открадната М добавка задна броня е36

Мнение от k.milanov » 07 Мар 2017, 22:41

Аз доста случай имам, тоя с яйцата в предния пост е най-пресния.

Имам и по просташки прояви.

Приятелката ми живее до НДК и там паркирането е тегавня. Тя живее там с майка си от 15++ години и блокчето е малко има заден двор с няколко места. Жената си спира колицата от години на едно и също място и няма ядове. Една вечер я няма и отивам аз спирам там на мястото слагам на таблото лист А4 предварително написан, че колата е на еди кое си семейство, в еди кой си апартамент и етаж и номера ми е следния.
Сутринта ставам слизам долу и какво да видя надрали ми задния панел 15санта с нож много грубиянско. Тръгвам ама нещо ми дърпа спирам и гледам спаднали ми две гуми и то тия, които не се виждат от терасата, демек са видели бележката и пак са прпеценили, че от дървото, което е над колата няма как да ги видя точно от нейната тераса/прозорец на апартамента.

:ranting: И за к'во? Приятели ми казват завист?! За какво - съвсем редово20+ годишно е36 купе, сив скучен цвят, дори без м елементи или каквото и да е на 16ки стил 5? :conf: :banghead: :ranting: :bang:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Открадната М добавка задна броня е36

Мнение от drago_pavlov » 08 Мар 2017, 9:10

ricky написа:откакто колата се ''съхранява'' в гараж проблеми няма..

И аз давам по 90 лв/м за гараж, ама сега пак карам с един бъбрек :mhihi:
Тоя път някаква птичка на магистралата го е вкарала при радиатора...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 346
Регистриран на: 22.09.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с DPF
Мечтае да кара: на ток
Детайли за колата: стоковица

Re: Открадната М добавка задна броня е36

Мнение от dynalias » 09 Мар 2017, 11:05

drago_pavlov написа:
dynalias написа:Тая сутрин слизам и една прясна прясна храчка на шофьорския прозорец...

След тая случка не се ли замисли, че може някой комшия да ти е свалил добавката и да я е метнал в боклука?

dynalias написа:да не я намеря на някой колега на колата и вместо да се поздравим да изкъртя аз някой негов детайл!

Много хора купуват части втора ръка, които може и да са крадени. Ако някой си купи твоята добавка, а ти му изкъртиш детайл без видима за него причина, може и той да ти изкърти нещо. Изобщо може да стане голямо къртене и после иди обяснявай в районното кой крив, кой прав...
Хубаво е повече да се мисли преди да се действа.
На мен са ми сваляли бъбреци, емблеми, капачки, лайстни, че и една кола ми откраднаха цялата :mhihi:


Не, то ако е така нямаше да легне и да я развие за да я запази цяла, а щеше да я изкърти... Различни хора са за двете неща... Гледам тук преди 2-3 дни комшииските бмв-та и те вече нямат добавки... Явно има някаква "поръчка" от някъде. А относно намирането на някоя кола на мой елемент, само аз си знам какво бих направил. :)
history:
E36 328i coupe 1995г. 193hp 25.11.2013-19.04.2019г.sell
E90 320d sedan 2009г. 177hp 10.06.2019г.-now

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Открадната М добавка задна броня е36

Мнение от Lenco » 09 Мар 2017, 11:29

dynalias написа:...... А относно намирането на някоя кола на мой елемент, само аз си знам какво бих направил. :)

Нали знаеш, че повече от половината М-пакети, елементи и добавки са купувани втора употреба. Нормално е да си бесен, но може да сгрешиш тотално ако барнеш грешната кола.
Ако собственика се окаже братовчед на Джеки Чан и има товарителница от ЕКОНТ .......
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 346
Регистриран на: 22.09.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с DPF
Мечтае да кара: на ток
Детайли за колата: стоковица

Re: Открадната М добавка задна броня е36

Мнение от dynalias » 09 Мар 2017, 19:38

Lenco написа:
dynalias написа:...... А относно намирането на някоя кола на мой елемент, само аз си знам какво бих направил. :)

Нали знаеш, че повече от половината М-пакети, елементи и добавки са купувани втора употреба. Нормално е да си бесен, но може да сгрешиш тотално ако барнеш грешната кола.
Ако собственика се окаже братовчед на Джеки Чан и има товарителница от ЕКОНТ .......

Това с товарителницата не го разбрах. Още по добре, че ще барне и крадльото и ще му намачка след това главата. Аз съм достатъчно глупав, че да не ме бърка да сваля някой друг детайл ако попадна на е36-ца с моята добавка. Аз съм си взел нова и чака някой слънчев ден да я монтирам. Не съм за 50-те лева. Яд ме е как не съм го сварил докато лежи зад колата и развива видиите... Не вярвам някой колега да я купи и да не забележи това петно на нея и да не се осети на кого е. Та тя струва 50лв нова с тия забележки най много 20 лева да я продадът. Не вярвам да се продаде, а по скоро глупака един ден да я сложи на умрелия си коптор... Ако сгреши да я пусне за продажба или да я сложи ще разберете, че има справедливост на тоя свят.
history:
E36 328i coupe 1995г. 193hp 25.11.2013-19.04.2019г.sell
E90 320d sedan 2009г. 177hp 10.06.2019г.-now

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1130
Регистриран на: 30.04.2004
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: Е36 320i и E39 535i без ваноси
Мечтае да кара: М5
Детайли за колата: много синя и много черна

Re: Открадната М добавка задна броня е36

Мнение от Hristo » 09 Мар 2017, 22:37

Не е много по темата, но може ли да споделиш от къде си купи добавката. Пластмаса ли е и има ли опция за една тръба?
Благодаря

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 346
Регистриран на: 22.09.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с DPF
Мечтае да кара: на ток
Детайли за колата: стоковица

Re: Открадната М добавка задна броня е36

Мнение от dynalias » 10 Мар 2017, 0:24

Пратих ти лично колега, от къде аз я взех за да не наруша правилата на сайта. Не помня, но май нямаше право да постваме линкове и да правим реклама. Ако не е проблем ще постна линка. Имайте на предвид, че не е същата като моята добавка. Моята беше от тънка пластмаса като от найлон и някък по-различна. Тази е от по-дебела отливка.
history:
E36 328i coupe 1995г. 193hp 25.11.2013-19.04.2019г.sell
E90 320d sedan 2009г. 177hp 10.06.2019г.-now

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1130
Регистриран на: 30.04.2004
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: Е36 320i и E39 535i без ваноси
Мечтае да кара: М5
Детайли за колата: много синя и много черна

Re: Открадната М добавка задна броня е36

Мнение от Hristo » 10 Мар 2017, 23:55

Благодаря, а сложи ли я, да споделиш впечатления дали пасва добре?

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook