Възможности за Swap на серво в Е36

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Възможности за Swap на серво в Е36

Мнение от TheDriver » 05 Яну 2017, 12:22

Здравейте колеги,

Сервото ми е на път да се предаде и е време да го сменя. Също така напролет ще минавам към популярния ъпгрейд - дискове и апарати отпред от 330 отзад от 328 Е46.

Зачетох се по американските форуми и виждам че хората които са боднали LS имат проблеми с мястото под капака и успешно слагат серво от Мерцедес 190, включително и двойно такова.

Въпросът ми е серво с помпа от Е46; Е34 двойно ; Е38 :mrgreen: има ли шанс да пасне на Е36?

Ако успея да намеря спирачна помпа със серво от М3 Е36 забравям за скрападжийските истории, но шансът да се случи не е много голям.

Съответно се замислих с какво друго мога да комбинирам по-големите дискове и апарати. Двойно серво с помпа от Е34 например ще има ли някакъв положителен ефект или всичко ще се ограничи до запазване на сегашния ход на педала(което изобщо не е лошо, освен ако не се налагат някакви луди преправяния).

Знам, че трябва да се внимава за датчика на АБС-а ( дали го има, дали е без него и с каква букса е).

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 14.06.2012
Местоположение: ///БУРГАС
Пол: Мъж
Кара: Е 36
Мечтае да кара: заварениа диф на заварена гас

Re: Възможности за Swap на серво в Е36

Мнение от BMW_M42 » 15 Яну 2017, 8:30

Аз лично съм подготвил серво и помпа от е34 540
казаха ми че ще стане само трябва да се намали малко оста
на сервото и ако си с абс като моя (има два вида) с два маркуча в казанчето то на казана на помпата от 540 няма изводи и
трябва да се свържат
Това е което са ми казали ще следя темата
Кръвта е най-важното гориво! Инициатива на BMW Клуб България

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook