Мнение за обява. Помощ при покупка.

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 516
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ М44Б19
Мечтае да кара: Imperial Tie Fighter
Детайли за колата: Стара баба с тояжка

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от stormrider » 24 Мар 2017, 20:02

bum_bum написа:
Deyan Velev написа:
stormrider написа:Ето една,само моля без коментар за това че не е истинско БМВ

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=2eiwqg



Има и едно такова "не истинско" 323 за 7300 в момента :yes:


Един съсед ще купува някакъв компакт 316 за 4700. :dunno: Като е хубава колата 1к отгоре много ли са?

316 за 4700лв. във мобиле бг или карс бг няма.Каква ще е тази кола и от къде?
С много любов към децата!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от bum_bum » 24 Мар 2017, 22:13

Не знам. Показа ми снимки на телефона, но не обърнах внимание дали са от сайт или той ги беше снимал. :dunno:

Ако я вземе наистина ще пусна снимки.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от ildivvy » 28 Мар 2017, 0:49

Направо се надъхвам да пусна и моята за продажба и то не толкова скъпо :lol: ! Не е чак "супер перфектна",но е в много добро към отлично състояние,относително нисък,реален километраж,няма климатик и има няколко дребни забележки,но нищо фрапиращо или непоправимо за някой мераклия!
Към колегата с 328 Туринг: Няма какво да се изненадваш! Просто хората знаят какво купуват и не са "луди"!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 19.03.2017
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от urbanned » 28 Мар 2017, 21:54

Мнения? Какво мислите за тези двете, колеги:

http://www.carmarket.bg/bmw-323-1336994?rn=2


http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=2hg81v

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 8.03.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW E36 320i touring
Mercedes c230 cl203 sport coupe
Opel Corsa C 1.2

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от Mpower94 » 29 Мар 2017, 7:09

Синята грабва окото, супер база има обаче избили ръжди по купето салона ми се вижда захабен, а собственика със това описание "Kolata e perefekno napilno e orginal fabiricno e orginal 323 sicko e platen zadijitelno pirekfirlane sicki ekstiri za modela viv kolata sicko se raboti kilimaturonik 4 el stakla potgiravasti cupes volan alarma luk ASR" ми мяза на турчин. Повечето карат докато не опре до "скъп проблем" и продават докато могат. Черното комби изглежда изтормозено и с тоя кюнец отзад сигурно е на някой рейсър. Но ако ми бяха близко щях да ги погледна и двете, ако са читави и двете и няма драми не бих платил повече от 3к, Има далеч по добри коли за тия пари според мен.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 19.03.2017
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от urbanned » 29 Мар 2017, 7:52

Mpower94 написа:Синята грабва окото, супер база има обаче избили ръжди по купето салона ми се вижда захабен, а собственика със това описание "Kolata e perefekno napilno e orginal fabiricno e orginal 323 sicko e platen zadijitelno pirekfirlane sicki ekstiri za modela viv kolata sicko se raboti kilimaturonik 4 el stakla potgiravasti cupes volan alarma luk ASR" ми мяза на турчин. Повечето карат докато не опре до "скъп проблем" и продават докато могат. Черното комби изглежда изтормозено и с тоя кюнец отзад сигурно е на някой рейсър. Но ако ми бяха близко щях да ги погледна и двете, ако са читави и двете и няма драми не бих платил повече от 3к, Има далеч по добри коли за тия пари според мен.



Мерси, колега :yes: Синята ми харесва, само собственика малко ме притеснява. Къде видя тези ръжди? Комбито имаше ел седалки, много рядко съм виждал такива :kuku:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 8.03.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW E36 320i touring
Mercedes c230 cl203 sport coupe
Opel Corsa C 1.2

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от Mpower94 » 29 Мар 2017, 8:57

Долу по ъглите на вратите има избили т.н. бомбички или иначе казано, влезла вода и сега започва да надига боята. На живо може да видиш и по други места. Ако ти е първо бмв, тия коли гният по праговете огледай добре от долу, гният в задната част при задния мост, трудно се вижда при оглед обаче там. Ако е карана на разни спортни амортисьори може да е пукнала някое предно бомбе хубаво се гледа и там, при задните тампони на амортисьорите понякога се цепват, там също обаче трябва да се свалят кори за да се види. Друго, линията на капака трябва да върви със калниците, ако капака слиза под калниците или излиза пред тях, то 90% има удар . Луфта между маската и капака също попринцип е малък, голям луфт също говори за удари по купето.Между маската и бронята има мисля най много 1 мм луфт, който почти не се вижда ако е голям също е проблем. Огледай фаровете, трябва да са една марка, често ми се случва да виждам е36 с две различни марки фарове, не че е проблем , но...
когато всичките тия неща са наред тогава е36 струва 3, 4 дори 5к в някои случай. Иначе е трошка за 2 - 2,5к в която се наливат още и още по толкова и все си има нещо не както трябва казвам ти го от личен опит.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 19.03.2017
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от urbanned » 29 Мар 2017, 9:46

Mpower94 написа:Долу по ъглите на вратите има избили т.н. бомбички или иначе казано, влезла вода и сега започва да надига боята. На живо може да видиш и по други места. Ако ти е първо бмв, тия коли гният по праговете огледай добре от долу, гният в задната част при задния мост, трудно се вижда при оглед обаче там. Ако е карана на разни спортни амортисьори може да е пукнала някое предно бомбе хубаво се гледа и там, при задните тампони на амортисьорите понякога се цепват, там също обаче трябва да се свалят кори за да се види. Друго, линията на капака трябва да върви със калниците, ако капака слиза под калниците или излиза пред тях, то 90% има удар . Луфта между маската и капака също попринцип е малък, голям луфт също говори за удари по купето.Между маската и бронята има мисля най много 1 мм луфт, който почти не се вижда ако е голям също е проблем. Огледай фаровете, трябва да са една марка, често ми се случва да виждам е36 с две различни марки фарове, не че е проблем , но...
когато всичките тия неща са наред тогава е36 струва 3, 4 дори 5к в някои случай. Иначе е трошка за 2 - 2,5к в която се наливат още и още по толкова и все си има нещо не както трябва казвам ти го от личен опит.


Мерси колега :yes: първо бмв ще ми е, обмислям покупка в началото на другата година. Голямо търсене ще падне :mrgreen:

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 13.07.2010
Местоположение: Гр. Свищов/В. Търново
Пол: Мъж
Кара: E34 520i
Мечтае да кара: BMW M Power

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от BMW 645ci » 29 Мар 2017, 20:20

urbanned написа:Мнения? Какво мислите за тези двете, колеги:

http://www.carmarket.bg/bmw-323-1336994?rn=2


http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=2hg81v



Колега, обявата за синьото e36 седан е пбликувана на 12 Август 2015г. и едва ли е валидна още. Да не говорим, че с това описание, собственика най-вероятно е от прабългарите! :mhihi:

Комбито стои вече доста време в мобиле-то(сигурно половин година, та не се знае там каква е ситуацията)!
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 19.03.2017
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от urbanned » 29 Апр 2017, 17:23

Пак съм аз :mhihi: Нещо да кажете за тази? Не е фул-екстри ама си я бива на пръв поглед :D

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=2z7ask

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 28.06.2010
Местоположение: Смолян
Пол: Мъж
Кара: е36 323i coupe 98'
Мечтае да кара: e36 ///M3 evo GT
Детайли за колата: Avusblau Metallic

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от ZLATIST » 22 Май 2017, 21:21

Колеги, някой знае ли нещо за тази автокъща, и имате ли мнение за тази кола?Някой гледал ли я?
http://www.cars.bg/c2143864
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от k.milanov » 23 Май 2017, 19:19

ZLATIST написа:Колеги, някой знае ли нещо за тази автокъща, и имате ли мнение за тази кола?Някой гледал ли я?
http://www.cars.bg/c2143864


Според мен са стабилни. Бащата много отдавна взе един пасат 5.5 от там и си беше супер читав. Гаранция не давам, все па е било доста отдавна, но колите там все са разни изпънати и на сериозни цени това не пречи да са кошове де, но поне колите които съм виждла там изглеждат читави. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 28.06.2010
Местоположение: Смолян
Пол: Мъж
Кара: е36 323i coupe 98'
Мечтае да кара: e36 ///M3 evo GT
Детайли за колата: Avusblau Metallic

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от ZLATIST » 23 Май 2017, 19:39

k.milanov написа:
ZLATIST написа:Колеги, някой знае ли нещо за тази автокъща, и имате ли мнение за тази кола?Някой гледал ли я?
http://www.cars.bg/c2143864


Според мен са стабилни. Бащата много отдавна взе един пасат 5.5 от там и си беше супер читав. Гаранция не давам, все па е било доста отдавна, но колите там все са разни изпънати и на сериозни цени това не пречи да са кошове де, но поне колите които съм виждла там изглеждат читави. :yes:


Благодаря за мнението, колега!Не е лошо и някой друг да сподели, ако има наблюдения.Въпросната кола, не трябва ли да е с фейсова М-броня с грил, а не с решетка :roll:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от (bubsa) » 23 Май 2017, 19:42

ZLATIST написа:
k.milanov написа:
ZLATIST написа:Колеги, някой знае ли нещо за тази автокъща, и имате ли мнение за тази кола?Някой гледал ли я?
http://www.cars.bg/c2143864


Според мен са стабилни. Бащата много отдавна взе един пасат 5.5 от там и си беше супер читав. Гаранция не давам, все па е било доста отдавна, но колите там все са разни изпънати и на сериозни цени това не пречи да са кошове де, но поне колите които съм виждла там изглеждат читави. :yes:


Благодаря за мнението, колега!Не е лошо и някой друг да сподели, ако има наблюдения.Въпросната кола, не трябва ли да е с фейсова М-броня с грил, а не с решетка :roll:

Колегата е от форума и можеш да му пишеш,няма да те излъже за нищо.
Купувал съм Е46 от тях и беше в перфектно състояние!Даже я има в подписа.
Преди няколко дни минавах от там и я мернах от околовръстното и ми хвана окото.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 28.06.2010
Местоположение: Смолян
Пол: Мъж
Кара: е36 323i coupe 98'
Мечтае да кара: e36 ///M3 evo GT
Детайли за колата: Avusblau Metallic

Re: Мнение за обява. Помощ при покупка.

Мнение от ZLATIST » 23 Май 2017, 19:50

(bubsa) написа:
ZLATIST написа:
k.milanov написа:
ZLATIST написа:Колеги, някой знае ли нещо за тази автокъща, и имате ли мнение за тази кола?Някой гледал ли я?
http://www.cars.bg/c2143864



Колегата е от форума и можеш да му пишеш,няма да те излъже за нищо.
Купувал съм Е46 от тях и беше в перфектно състояние!Даже я има в подписа.
Преди няколко дни минавах от там и я мернах от околовръстното и ми хвана окото.


:yes:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook