НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Бихте ли дошли на национална е 36 сбирка :?

Да
219
93%
Не
17
7%
 
Общо гласове : 236
Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 18.10.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW e36 Coupe
Детайли за колата: E36 - 328

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от Bmwscorpion » 25 Фев 2015, 18:18

Не всички ще искат да спят в хотел и да ходят в ресторанти , има хора които ще предпочетат палатки и скари на открито така че е хубаво и това да се има предвид . А за дните всеки е свободен да реши дали да дойде за два дни или ако е от по близо - за няколко часа .
Идеята за сбирката е супер !
BMW Power

Фокусник
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 12.10.2009
Местоположение: "Дружба" София
Пол: Мъж
Кара: на тройки още от ученик!
Мечтае да кара: без да "прави"

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от shmundi87 » 25 Фев 2015, 21:53

Задължително два дни,задължително ГСП,пък всеки сам си преценява кога,как и за колко време да дойде,Узана не е лош варянт!Колегите с 46-ците да ме прощават,но сбирките който правят на Железница са по-скоро Софийски и идват сравнително малко хора от други градове... :bchug:
Ти си от мъжете които ce прибират от работа,пият една боза,смачкват някоя хлебарка,ударя си чи**я и въздъхвaт-'' омръзна ми този живот-алкохол,убийства и секс...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от Mollov » 25 Фев 2015, 22:35

Не мисля, че сбирките на Железница са лоша идея... според мен това е добър старт... най-малкото С/СА/СВ/СО/PK/КН и прочие (намиращи се в София и околностите) спокойно могат да се видят, поопознаят (че има много нови муцуни със сигурност) и т.н....

Не искам да им се бъркам на организиращите, това ми е най-далечната идея, но е супер идея да се започне от някъде... просто казвам, вие си знаете най-добре :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от Vanqu1sh » 25 Фев 2015, 22:55

Mollov написа:Не мисля, че сбирките на Железница са лоша идея... според мен това е добър старт... най-малкото С/СА/СВ/СО/PK/КН и прочие (намиращи се в София и околностите) спокойно могат да се видят, поопознаят (че има много нови муцуни със сигурност) и т.н....

Не искам да им се бъркам на организиращите, това ми е най-далечната идея, но е супер идея да се започне от някъде... просто казвам, вие си знаете най-добре :)

И аз съм на това мнение и подкрепям Mollov. :yes: Железница е добър старт, а за в бъдеще по-далеч.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 18.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 м52б28 компакт
Мечтае да кара: е30 кабрио :0
Детайли за колата: Двигател: m52b25 +модове
цвят:estorilblue
интериор: рекаро салон/полукожа/
джанти: Style 32 18"
Окачване: Waitec coils
Външен м пакет
екстр: борд компютър

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от LiloTGeorgiev » 26 Фев 2015, 0:33

Железница за момента дори не го и помисляме от гледна точка че това си е софииска сбирка а не национална ,не искам да казвам директно не ,защото нищо не се знае . С колегите сме се заели да търсяим място ,чакаме още предложения и ще обиколим да ги видим лично на живо и да предценим :) Всяко предложение е добре дошло

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 613
Регистриран на: 12.06.2013
Пол: Мъж

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от M-coupe » 26 Фев 2015, 0:35

Vanqu1sh написа:
Mollov написа:Не мисля, че сбирките на Железница са лоша идея... според мен това е добър старт... най-малкото С/СА/СВ/СО/PK/КН и прочие (намиращи се в София и околностите) спокойно могат да се видят, поопознаят (че има много нови муцуни със сигурност) и т.н....

Не искам да им се бъркам на организиращите, това ми е най-далечната идея, но е супер идея да се започне от някъде... просто казвам, вие си знаете най-добре :)

И аз съм на това мнение и подкрепям Mollov. :yes: Железница е добър старт, а за в бъдеще по-далеч.

Тя идеята не е лоша, но там по-трудно ще стане национална сбирката :dunno:
..Bayerische Motoren Werke..
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от Mollov » 26 Фев 2015, 10:49

Явно не сте ме разбрали... идеята за Железница е за "подгряване" преди националната сбирка... а не за заместването й ;) Дето се вика - така и така е наблизо, винаги може да се направи едното, пък след месец и другото :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 504
Регистриран на: 1.06.2010
Местоположение: София/Русе
Пол: Мъж

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от rhase » 26 Фев 2015, 11:15

Мисля, че като за начало може да се събираме на седмичните сбирки повече хора и да го обсъдим на регионално ниво, после да се направи анкета или запитване и да се реши кога/къде/колко

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от Apassionata » 26 Фев 2015, 12:46

shmundi87 написа:Задължително два дни,задължително ГСП,пък всеки сам си преценява кога,как и за колко време да дойде,Узана не е лош варянт!Колегите с 46-ците да ме прощават,но сбирките който правят на Железница са по-скоро Софийски и идват сравнително малко хора от други градове... :bchug:


Прощаваме те, но говорим за Национаните ни сбирки, вече Четири по ред, не за барбекютата на Железница. Ще ви помогна с каквото мога, обяснила съм как ние си правим сбирките на Лило. Снощи даже се събирахме да мислим за Петата...

Ето ни клипчето от последната да ви надъхам малко https://www.youtube.com/watch?v=7mjWi36XNs4 Липсват кадри от дългите маси и барбекютата, както и от външния басейна в хотела посред нощите, ама дрона малко се уплете в дърветата :mhihi: и ... бяхме заети с :bchug: за да снимаме, хахахха
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 27.03.2014
Пол: Мъж

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от aleksei_8000 » 26 Фев 2015, 14:29

Хората от морето ще идват в София после ни е ще ходим там и така

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 24.04.2013
Пол: Мъж

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от georgiibmwe36 » 26 Фев 2015, 20:40

и аз съм за, нека има годишна е36 сбирка :) :driving:

Wolverine
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 14.10.2007
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: BMW Е46 330ci
Мечтае да кара: M

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от ronin_tr » 27 Фев 2015, 1:03

Идеята за национална сбирка на Е36 за повече от един ден с преспиване и то в централната част на България на мен лично много ми допада. Има много хубави и подходящи места около центъра като например Узана-Габрово, Априлци, Троян, Ребарица-Тетевен. Ако се спрете на някой от тях аз лично бих се заел да помогна с каквото мога. Участвал съм на няколко подобни събори из тези райони които посочих.Има доста хубави места подходящи за тази цел,с поляни достатъчно големи да ни съберат и достатъчно големи хотели с капацитет. Който желае може да спи и на палатки. Участвал съм също тъка и в организацията на националната Е46 сбирка. Ако Регионалният на София-Бойка реши и тя да се включи, в което не се и съмнявам може доста да ви помогнем. Не се и съмнявам че с малко повече старание заедно, макар и първа национална сбирка на Е46 можем да се справим.
Давайте мнения и идеи.
AUTOCLUB-TROYAN

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 31.08.2012
Пол: Мъж
Кара: Сервизната кола :P
Мечтае да кара: e46 M3 CSL :D
Детайли за колата: E36 3** Coupe

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от StormyG » 27 Фев 2015, 12:27

Много ЗА да се организираме за една национална Е36 сбирка.
Както повечето казаха, Централна България е подходящо място за събор, за да няма убидени, че е около София или около морето. За това и според мен е удачно да е Узана или някое подобно място с голям терен за паркоместа и да има и малко асфалт за желаещите да скъсат някоя и друга гума.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 108
Регистриран на: 22.04.2013
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от Krastew » 05 Мар 2015, 0:29

И аз съм ЗА, Узана не е лоша идея по средата на бг е и ще може да има хора от цяла България и ще е горе долу на равно!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 4.01.2010
Пол: Мъж
Кара: E36 черна,Е60 синя

Re: НАЦИОНАЛНА Е36 СБИРКА

Мнение от Tisho_BMW » 07 Мар 2015, 16:39

Априлци е много хубаво място и е подходящо!Планинския въздух ще се отрази добре на Е36-цата! :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook