Руска добавка XADO

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 11.08.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW 318I комби
Мечтае да кара: Шеста серия - купе

Руска добавка XADO

Мнение от Stoyn » 02 Яну 2014, 21:41

Здравейте съфорумници,
Да поставя на разисквана темата за руската добавка XADO, ползвали ли сте я и какви са ви впечатленията от нея. Ако вече е била коментирана, то моля да бъда извинен....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 4.04.2009
Местоположение: Лом
Пол: Мъж
Кара: кУлУлО

Re: Руска добавка XADO

Мнение от ///Mechov » 03 Яну 2014, 18:56

Нарочно се разрових тук , там и в youtube попаднах на едно клипче как един руснак изпробва това уж чудо на някакъв ван , и тая присадка уж да му помогне да му повивиши компресията , тя взе , че я понижи. Сам си прави изводите за нея. Преди години пробвахме с един колега на неговата кола (Фиат Брава) добавка някакъв Ресурс , пак беше руска , действително колта му стана по-тиха , започна да харчи по-малко масло , повдигна и се компресията , но немога да ти кажа колко време остисква този Ресурс , зашото той след около 2000км. след като го сложихме катастрофира с колата и я даде на вторични.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 975
Регистриран на: 25.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E34 М50B25
Мечтае да кара: E34 V12
Детайли за колата: 1995г.Е34 М50В25TU

Re: Руска добавка XADO

Мнение от BABHOMED » 07 Яну 2014, 0:45

Аз бях сипал XADO ATOMIC CONDITIONER двигателя стана определено по-тих не съм мерил компресия преди и след .Други впечатления нямам.
Гарван граче над безмълвното поле,души се лутат загубили надежда.Щитове и саби с предсмъртни вопли в тишината кънтят.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 7.01.2011
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Руска добавка XADO

Мнение от Balflear » 30 Ное 2017, 16:44

Доста се пише за тази добавка http://www.xadoshop.bg/bg/products/dvigateli-na-dizel-c19/one-stage-maksimum-p35.html, която се слага в маслото и уж подобрявала компресията, намаляла шума в мотора и др фокуси.
Някой слагал ли е на Е60 530д тази добавка и мерил ли е компресия. Също в описанието пише че шишето е до 5 литра маслена система.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 539
Регистриран на: 22.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 328i
Мечтае да кара: Самолет

Re: Руска добавка XADO

Мнение от mafiata_ » 30 Ное 2017, 18:39

То гледам и някави масла имат ще ми е интересно и на мен някой да напише впечатленията си.
Въпреки че де да знам руско масло на немска кола малко смешно ми звучи :D, но с всички ментета тук може и по-добро да е :D

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook