е36 кабрио. проблем с Гюрука

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 147
Регистриран на: 10.08.2008
Кара: BMW E30 323I
Мечтае да кара: BMW E30 s50b32

Re: е36 кабрио. проблем с Гюрука

Мнение от JoHNyB » 08 Сеп 2013, 13:26

Още си стоя с проблема. Двата мотора са проверени и ряботят, 6-те микроключета проверени и работят, бутон-а работи, контролен блок, също работи, щангите са изправни, бушоните при двигателното звено проверени и здрави. Гледах в една тема, че колега има бушон и при акумулатора в багажника, но при мен го няма този бушон...Нз Колеги, давайте помагайте с кабриолетите..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 6.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw e36 кабрио
Мечтае да кара: м3 е30
Детайли за колата: 328i

Re: е36 кабрио. проблем с Гюрука

Мнение от ilian82 » 05 Окт 2013, 23:49

И аз да се включа.
Значи аз имам същия проблем само където като синхронизирам моторчетата ми се вдига капака на гюрука но тавана не излиза от там.
Само капака се отваря и затваря, много ме изнервя и искам да го оправя. Най вероятно някое микроключе не дава сигнал на тавана да почва да излиза ама не ги знам каде са тези ключета. Знам само това за багажника и има един в гюрука. Помагайте

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 5.10.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '97 328i cabrio
Мечтае да кара: E24 M6

Re: е36 кабрио. проблем с Гюрука

Мнение от BMWACSCHNITZER » 06 Окт 2013, 22:23

Колеги,към плюсовата клема има вързан още един проводник,и при мен така нищо не правеше и като си стегнах клемите всичко заспа.Утре ще прегледам моята от къде какво излиза и ще ги снимам тамън съм свалил мокетите...освен това като синхронизизате,в края на синхронизацията като се вдигат джамовете-не ги оставяите да се вдигнат догоре а някъде до половината пускайте копчето,при мен така се получи,иначе пак не искаше да тръгне. :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 6.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw e36 кабрио
Мечтае да кара: м3 е30
Детайли за колата: 328i

Re: е36 кабрио. проблем с Гюрука

Мнение от ilian82 » 20 Окт 2013, 15:59

Колега какво стана къде са тези микро ключета

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 11.01.2016
Пол: Мъж

Re: е36 кабрио. проблем с Гюрука

Мнение от maze » 10 Апр 2018, 15:56

Здравейте колеги имам бмв е36 Кабриолет 2.0и цялостно електричен гюрук.Проблема ми е следния гюрука се сваля с копечето но след това като тръгна да го вдигам отваря се капака излиза гюрука затваря се капака и до там спира на някво никво положение.
Наложи се да го пусна в авариен режим с ръчката за да го прибера ръчно сега опитах да закача моторчетата закачих ги едно бръмчи което е в ляво а другото не иска да тръгне и таване не тръгва да се прибира. МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 5.10.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '97 328i cabrio
Мечтае да кара: E24 M6

Re: е36 кабрио. проблем с Гюрука

Мнение от BMWACSCHNITZER » 13 Апр 2018, 22:02

Колега ако си покраи Пловдив пиши на ЛС мога да ти помогна :yes:

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook