GT крило или Lip-че зае36 купе???

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от bum_bum » 27 Авг 2012, 18:52

Кое как стои? На снимката крилото не е монтирано. Иначе доколкото се вижда изработката е съвсем прилична като за стъклопласт. Не, че оригиналното не е стъклопласт и то :mhihi:

Виждал съм крило на човек, който ги продавал във форума, забравих от къде беше но изработката беше много добра. Нищо общо с масовите стъклопластови боклуци.
Изображение

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Киров » 27 Авг 2012, 21:16

bum_bum написа:Кое как стои? На снимката крилото е монтирано. Иначе доколкото се вижда изработката е съвсем прилична като за стъклопласт. Не, че оригиналното не е стъклопласт и то :mhihi:

Виждал съм крило на човек, който ги продавал във форума, забравих от къде беше но изработката беше много добра. Нищо общо с масовите стъклопластови боклуци.

От форума от колегата го взех, PELL OF мисля че се пишеше и както казва Бум за тази цена е доста прилично , Колега Стоянов писал съм че крилото е само наложено за снимката не е монтирано ;) чети по обстойно, не между редовете :winky: :winky:

Човека който продава такива крила се пише "M rider" от Перник е и крилата са му доста качествени, аз мислех от него да взимам но така стана че взех това... :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от bum_bum » 27 Авг 2012, 21:51

Пернишкото съм виждал аз на живо. Доста прилично беше.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 16.12.2009
Кара: E36 Class II
Мечтае да кара: Limited Edition
Детайли за колата: 209 255 481 704...style 24,sparco,eibach,bilstein,supersprint etc..

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от A.Stoyanov » 27 Авг 2012, 23:21

Прочел съм че не е монтирано, ама и сложено долната част не е същата. На лайв една реплика съм гледал незнам от къде е купувана, но нямаше много общо с оригинала. Така или иначе каквото и да е ГТ крило да си сложиш ''маняците'' пак ще почнат да ти обесняват как трябва да махнеш циганския спойлер...

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Киров » 28 Авг 2012, 7:01

A.Stoyanov написа:Прочел съм че не е монтирано, ама и сложено долната част не е същата. На лайв една реплика съм гледал незнам от къде е купувана, но нямаше много общо с оригинала. Така или иначе каквото и да е ГТ крило да си сложиш ''маняците'' пак ще почнат да ти обесняват как трябва да махнеш циганския спойлер...

Аха ясно, а за маняците да си говорят тука само специалисти, които колите сам им уникални и нямат нищо реплика и са по 200 + коня и т. н.... пак нито една снимка, нито нищо за техните красавици... ;) ;) :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 18.09.2012
Пол: Мъж
Кара: 318 is
Мечтае да кара: 330d

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от sasho__ » 27 Сеп 2012, 15:07

здравейте момчета още съм нов във форума. наскоро се сдобих с е36 купе М-пакет и съм с обикновенното крило и искам да си сложа от това GT но още немога да се оправя във форума и ако можете да ми помогнете да ме насочите от къде да си взема такова крило? мерси мн предварително :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 202
Регистриран на: 17.06.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E46 328i
Мечтае да кара: M10
Детайли за колата: Panda

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от ayaks90 » 15 Юни 2013, 19:34

sasho__ написа:здравейте момчета още съм нов във форума. наскоро се сдобих с е36 купе М-пакет и съм с обикновенното крило и искам да си сложа от това GT но още немога да се оправя във форума и ако можете да ми помогнете да ме насочите от къде да си взема такова крило? мерси мн предварително :)


Еми тука в форума са много редки и са на цени от 450-600 лв другия вариант е стъклопласт от ebay.uk (англия долу горе 150-170 лв излиза)
Изображение

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Киров » 15 Юни 2013, 20:01

ayaks90 написа:
sasho__ написа:здравейте момчета още съм нов във форума. наскоро се сдобих с е36 купе М-пакет и съм с обикновенното крило и искам да си сложа от това GT но още немога да се оправя във форума и ако можете да ми помогнете да ме насочите от къде да си взема такова крило? мерси мн предварително :)


Еми тука в форума са много редки и са на цени от 450-600 лв другия вариант е стъклопласт от ebay.uk (англия долу горе 150-170 лв излиза)

И в България ги има по 150 лв. с много прилично качество, даже по нагоре в постовете съм писал как се пише човека който ги прави, вече има и добавките и крилото става високото.. :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Делян » 15 Юни 2013, 23:10

По принцип самата идея да ползваш реплика на нещо рядко и гъзарско е доста лоша ;)
А и като ги знам нашите факири на съклопласта как ги пипват... все едно Орхан Мурад им е правил калъпите :mhihi:

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Киров » 16 Юни 2013, 8:46

Dpy написа:По принцип самата идея да ползваш реплика на нещо рядко и гъзарско е доста лоша ;)
А и като ги знам нашите факири на съклопласта как ги пипват... все едно Орхан Мурад им е правил калъпите :mhihi:

В това отнушение не съм съгласен с теб има един пич от Перник който ги прави много сполучливи и на доста приемлива цена... :yes: на доста коелги съм го казал и който си е взел е остана много доволен... А ако ти ми говориш за Сливенския тюнинг него не го коментирам!!! :mhihi: :mhihi:


bum_bum написа:Пернишкото съм виждал аз на живо. Доста прилично беше.


:yes: :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 13.09.2012
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: BMW E 39 530 DA
Мечтае да кара: M 6

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от taba4e » 19 Юни 2013, 11:19

Аз съм твърдо за ГТ крило! Визията е уникална с него!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 1.10.2007
Местоположение: Пловдив ,Дълго поле
Пол: Мъж
Кара: E39 да се върти

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от rangel_9g » 31 Авг 2013, 21:53

а някой слагал ли е ГТ крило на компакт защото аз мисля да пробвам
ПОЧИВАЙ В МИР МИТАК!!!
Изображение
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater[/img][/url]

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от bum_bum » 31 Авг 2013, 23:52

Ще бъдеш пионер в световен мащаб най-вероятно :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 26.08.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: колело с обратна дирекция
Мечтае да кара: колело с предно предаване

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Metzeler » 01 Сеп 2013, 0:22

всяко друго по малко крило не тип пейка,маса,простор седи по добре според мен аз съм с Лип спойлер(педалския) и в сравнение с др купета с тея ГТ крила колата ми все още прилича на купе а не да подкастрено комби :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 3.12.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: atlantis blue

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Challenger » 01 Сеп 2013, 10:23

bum_bum написа:Ще бъдеш пионер в световен мащаб най-вероятно :mhihi:


http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1200%2C800

не зная дали ще се вижда снимката, но все пак ..
и лично съм виждал в софето един бял(по спомен) компакт

ПредишнаСледваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook