Монтаж /свързване на аларма - DIY

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 12.08.2018
Пол: Мъж

Re: Монтаж /свързване на аларма - DIY

Мнение от vencivevi » 11 Дек 2019, 10:19

Здравейте колеги. И аз монтирах модулче за централно заключване, колата е седан 318ка, 92ра год. Модулът незнам що за марка е. Какво се случи при мен.
Откл. и закл. на 14ти и 15ти пин на комфорт модула, на 17ти пин дабъл лок. Дотук добре, но машинката в багажника има две букси, от които едната е с три кабелчета. Когато е разкачена тази букса 14ти и 15ти пин работят, а като я свържа остава да работи само 17ти пин, но никой друг пин не е в състояние да накара колата да се отключи. Същото се случва дори да свържа директно към ZVM модула. Някакви идеи? Бентли менюала не помогна особенно. Каквото и да правя включа ли въпросната букса към машинката няма отключване с дистанционното, само с ключа.

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 12.08.2018
Пол: Мъж

Re: Монтаж /свързване на аларма - DIY

Мнение от vencivevi » 11 Дек 2019, 14:45

kriskoo_95 написа:Евала колега! Темата е супер, но аз нямам комфорт модул и се чудя как да свържа задна лява и предна дясна врата в " сигнал отворена врата" от снопа кабели под волана има ли ги? Поради не знайни причини задна дясна врата е свързана с предния капак сега са ми свързани: преден капак, шофьорската врата и задна дясна. Какви кабели да търся че да си се охраняват и останалите?

Директно към zvm( модул централно заключване), при мен се намира зад жабката и зад абс модула. Търси същите пинове като при комфорт модула

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook