Водороден Генератор - как стои въпроса

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 4.10.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: X3 E83
Мечтае да кара: Каквото и да е с индекс "M"

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от Steve70 » 29 Мар 2011, 16:45

Така, рано или късно всичко си идва на мястото. Докато си пиех биричката, се сетих за закачката между мен и колегата BMW325TDS по нагоре в тема където казвам.
Steve70 написа:
Аз няма какво да мисля колега, защото мога да чета.
Това е така защото вярвам, че първо четене му е майката, после ще мислим върху прочетеното(анализ както се казва). И в този ред на мисли, реших да почета :D , няма да откривам топлата вода я :D . Прочетох всичко отново в темата и тази във Fiat клуба където "колегата" zgabrovski e форумен администратор (демек той коли той беси). Направи ми впечатление, че този форум е единствен от всичките, който по формулата: Цитата е от форума на hardwarebg http://www.hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=194567&page=19
chavv: Моите наблюдения от форумите на Хонда, ФВ и тунинг.бг са че постовете за такива джаджи са на 2-3, максимум 4 човека постващи всеки с поне 2 ника - един "търговско-майсторски" (направих си клетка, продавам такива) и един "клиентски"(купих си, сложиха ми)
Едииня го бяха хванали доста грозно с постване от еднакви айпита.
директно се рекламира балбукатор и даже се дава линк към фирмата която ги продава. Темата от 06 Мар 2011 16:12:03 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=70967 И то zgabrovski купува, те му правят намаление на него и на хората от форума на FIAT. :OT: Колега дай някакво намаление на нашия форум, баш на страницата с балбукаторите си сложил снимка на BMW. Обяснявали му, как да си сложи лед светлини(сайта по случайност е и за ледсветлини :clap: ;) ), казва кое момче ги разбира работите с балбукаторите и т.н. Направо две в едно, нали е админ :lalala: кой да му каже нещо, и тогава стигам до:
http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113719&page=1 :
" По подразбиране От: Самоделни устройства за добавяне на водород при дизела

Даже е обширно обсъждано тук - и за бензинови, и за дизелови. Ако потърсиш старателно - ще намериш няколко теми. Ако си дилър на такива "устройства" - имаш думата ми, че тук няма да продадеш нито едно, независимо от начина, по който ги рекламираш. "


Ето така, колеги, отговарят истинските модератори на попълзновенията на неграмотните амбулантни търговци.
Ноооо... тук ми се струва, че Троя е превзета отвътре.
:bang: :banghead: Как съм го пропуснал това с превземането от вътре, ама като мисля преди да чета :banghead: , така е. Същата фирма e и в сегашната тема, случайност може би, втора по ред
Ето ви един линк на български представител на продукти за водородни системи : http://www.led-osvetlenie.com/index.php ... path=41_43
Пише доста интересни неща.Но докато някои не се жертва и не си монтира ННО система в колата си,няма как да сме сигурни за крайния резултат.
Пообиколих и други форуми, да видя как стоят нещата. И какво да видя същия потребител zgabrovski от дата 02.03.2011 нататък прави яко психоатака на тема балбукатори , и то точно по горе-описната схема. Нова регистрация, направих си клетка, сложиха ми, много съм доволен. :dummy: :dummy: :dummy: Как се оставих да ме измамят, и аз го мисля за жертва колегата и чак го съжалявам :banghead: :banghead: :banghead: . Е щом изникна въпроса как се оставих, веднага изникна и отговора. Ами човека е форумен администратор Регистриран на: 17 Сеп 2005 Мнения: 2577. Логично е да се вярва на такъв човек. Всъщност това което му помага хората да му се доверяват, му изяде главата. Защо ли? Ами регнал се е в тези форуми с истинския си ник zgabrovski, от там ги препраща към неговия си форум и сайт. Като видят хората форумен администратор Регистриран на: 17 Сеп 2005 Мнения: 2577 и вече се гледа по друг начин на нещата. И така:
Форума на тунинг-маниаците, и то в тема където човека директно си признава, че тази система не работи и се е набутал, обаче за "Господин" zgabrovski това не е проблем и той "реактивира" темата със всички налични оръжия :bang: :bang: :bang: дата Март 05, 2011 : http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?p=2017085 Тука направо се е олял :) ,
Здравейте колеги!

Реактивирам темата защото в момента поставих такава система на моята Алфа. Системата закупих от Тази фирма.

Какво ми обясниха:
1. Системата е ефективна предимно на дизелови двигатели
2. Това не е перпетум - мобиле. Използва се "излишния" ток от алтернатора, който така и така се произвежда когато двигателя работи. (много е нагъл нали) :kuku:
3. Препоръчаха ми да си сменя крушките по колата с LED(все пак сайта е за led светлини, няма само балбукатори да продаваме я), защото (и звучи логично) - по добре тока от алтернатора да ходи за производство на водород отколкото за светенето на номера, кабаритите (някой да ме светне какво е това) и др. подобни.(ала-баланици)
4. Генерирания водород се използва като катализатор на съществуващото гориво. Тъй като наскоро премахнах FAP филтрите на колата със съответно флашване на компа, чрез този газ ще ми се запазят еко параметрите на колата.
5. Обясниха ми че за такива автомобили има "флаш - чипове" които "ремапват" параметрите на ЕКУ-то да пуска по малко нафтичка. Тогава вече се стигало до заветните 20-30% и нагоре.( да така е, но те се постига заради промяна характеристиките на колата, и балбукатора въобще не е нужен в случая)
6. За бензинките - без да се сложи ламбдата на дистанционер, файдата е "0"( :nono: със знак "-" ) . Защо - Ами Еку-то отчитало по бедна смес, в следствие на HHO газ и веднага компенсирало с бензин. Колата лудвала, но икономия - йок

За мен и 10% си е нещо(колега нали обеща 15%). Аз давам по около 600 лева на месец за нафта. При цената която платих, ще си го избия за 8-9 месеца, най много за година. Ама само дето при това което се случва с петрола, може и преди това да го изплатя :)
Тук(дава линк към pdf с обещание за 20-30%, а на мен ми мълча като комунист преди 9 септември, и само 15%) :banghead: има повече инфо за всичко, при това на български.

Във Фиат - форума имаме човек който с подобно нещо е постигнал на стар бус "Мерцедес" от 10-11/100 на 7-8/100.

Сега колата е все още в бокса - за боя. В понеделник излиза и веднага ще се проведе "горивна проба"

Ето я темата във форума на фиат, с мнението на колегата,

а ето и снимките. (тука вече линка към FIAT за да стане ясно че не е заблуден потребител а Форумен администратор с 2557 мнения, демек работата е сериозна)

обаче никой не го отразява. Баш в този форум ли не успя бе "колега" zgabrovski, че те са най отворени към нововъведения.
Форума на хонда дата Март 02, 2011 http://www.hondabg-fan.com/forum/topic768.html
Колеги, от вчера съм с инсталирана HHO система на моята АлфаРомео 159. Колата е 1,9 JTD.

Системата е от тук http://www.led-osvetlenie.com/index.php ... path=41_43.

Първите ми впечатления са - много по рязък старт, направо отлита от кръстовище.

Какво ми направи впечатление? От фирмата от която си закупих системата ми препоръчаха да си сменя крушките по колата с диодни :clap: (коментара е мой). Харчели по малко ток(прав е), с което се освобождава ампераж за HHO клетката. ( и като си сложите балбукатора, няма да разберете че сте вътре :idea: )

Монтажа стана много бавно, защо се наложи да свалям броня.. Просто в коша на алфата мястото е кът...

По празниците ще правя тест пълно - пълно за да проследя реална икономия....

Ето и ище интересно четиво, което обяснява много неща: http://store1.data.bg/ichko/%D0%9D%D0%9 ... %D1%80.pdf

Форум на Нисан дата 02 Март 2011: http://www.nissanbg.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=16142&start=45
zgabrovski написа:
Да, сонякъде съм съгласен. Ако говорим за заместващо гориво обаче.
Ако говорим за HHO газа като един катализатор за пълно изгаряне на основното гориво, който катализатор идва от така и така произвеждан но неоползотворен ток от алтернатора, нещата са съвсем други.
////////////////


Тая пък глупост как можа да я измъдриш.

Колегата го е апострофирал леко :D , склонен съм да се съглася с него :mhihi: .
Сега всички от прочетеното до тук, ще кажете ами изял е дървото човека, ама сам се е набутал, и е под влиянието на плацебо ефекта(GOOGLE). И аз така си казах, че даже го съжалявах, и като прие за облога, много ми стана кофти че ще взема пари на човек който се е набутал вече. Но :idea: как така навсякъде където има мнение с ник ZGABROVSKI има и този линк http://www.led-osvetlenie.com/index.php?route=product/category&path=41 И така реших да видя какво се крие там, цъкам из менютата гледам някакви диодни "ламби" за автомобили, балбукатори и така нататък, после гледам една връзка дето пише За нас, сега може и да я няма по късно, но към този момент като цъкнах http://www.led-osvetlenie.com/index.php?route=information/information&information_id=4 виждам следното в един от редовете
Фирмата се представлява от Десислава Деведжиева и инж. Здравко Габровски
. :ranting: :ranting: че то много прилича на згабровски (zgabrovski) :lalala: , :nono: не не, не може да е толкова тъп. Я да видим как се казва този човек, може да съм в грешка. Отивам във форума на ФИАТ и :bang: :bang:
zgabrovski:
След като решихме да вземем нов сървър на който да върви форума и сайта съвсем естествено се стигна до момента с набиране на финансови средства. До тук пари преведоха колегите:
------------------------------------
zgabrovski - 100 лв.
До тук сме събрали 690 лева... Можело значи....
Ще изчакам до вторник - сряда и ще действам.

Обявявам темата за "важна" и призовавам който има желание да преведе някакви пари - да не се колебае! Ще бъде направен пълен отчет за изразходваните средства!

Ето и сметката:

IBAN: BG39WEBK93101009002710
BIC: WEBKBGSF

Банка "НЛБ Запад Изток" АД

Здравко Габровски
опа същото име няма грешка. Сега двама човека с едно и също име от двете страни на барикадата, купувач-продавач. Викам си може пък случайност(някой да ги брои аз им изтървах края). Ама пък той е ходил в тази фирма, да му слагат балбукатора, те там и лед светлини са му предлагали. Няма начин да не се е видял с този другия Здравко, ами че те най вероятно с такива близки имена са и роднини-сигурно са се познали, ама пък и от друга страна и двамата са IT специалисти. Много случайност, много нещо, аз понеже не вярвам в толкова случайност, предполагам че са един и същ човек. Какво ще кажеш Здравко :wave: :wave: прав ли съм? Така четохме четохме, сега направим анализ. От прочетеното разбирам, че имаме един Господин Здравко Габровски. Той се появява в няколко форума под ник zgabrvski, където усърдно рекламира балбукатор и led светлини, под формата много съм доволен.Тук таме дава линк към сайт на фирма, която се представлява пак от Здравко Габровски, и която по една случайност продава балбукатори и led светлини. Най свободно по темата се говори във форума на FIAT, но не защото там форума е либерален, просто човека е форумен администратор. Дотук добре хванахме го само, че си рекламира сайта с балбукаторите и led светлините, е в различните постове говори различни неща което означава че и послъгва малко, от тах става ясно че от ноември миналата година се бори с тези балбукатори и аха аха да тръгнат, ама понеже са от чужбина не бивали. Добре че намерил този сайт в България(неговия), където му обяснили къде е сбъркал и сега нещата станали. Сега ние трябва да проведем тест с колегата, и аз се чудя защо до последно настоява че ще тръгнат работите, а не се отказва. Ами пак четене,четене и хоп един пост на колегата bmw325TDS дето си писал с някаква фирмаhttp://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=8&t=141029&start=15 :banghead: Стига бе къде съм гледал
Поздрави
АтлантисСолар БГ ООД
че то същата фирма която се представлява от бат Здравко Габровски. Айде край предател в нашите редици :confused: ,че и с TDS обаче малко по нататък стигам до
bum_bum написа:
Т.е. има далавера от предварително зареждане на колата с водород, но не и да се прави в самата нея? Т.е. пак няма далавера, щото предварителното зареждане се обезсмисля по ред други причини.


bum_bum написа:
Тая проба ако се осъществи съм готов да помисля, че не живеем в България
Дано се случи

Тая проба не се състоя. Хората се ослушват. Или това с водата са пълни глупости или тия прикупвачи са глупаци.
Успокойх се колегата не е предател, подвели са го. Колега BMW325TDS надявам се "колегата" Здравко Габровски да ти отговори. Ама защо аджеба бат Здравко ще бяга от тоя TDS, като дявол от тамян дето нищо няма да загуби, освен да не му купят балбукатора, а с неговата Алфа участва в облог за 1000 лв. :idea: Мдаа ама и за карам TDS и знам, че не може да му бараш софтуерно параметрите на чипа, трябва да смениш целия чип. С една дума няма как да го направиш да гори по малко или повече за кратко време. Докато на Алфетката като цъкне копченцето на лаптопа и е готов, какъвто разход искаш такъв ще ти го направят нали колега Здравко. Та в тази насока, ако ще има тест предлагам на колегата TDS-a :yes: (обещал си му все пак), а пък ако остане доволен, той направо ще ти плати балбукатора, и от мен още 1000 а бе радост за теб. До петък ще съм събрал офертите за тест, и ако си ербап все още ще караме TDS-a на дино, стига колегата BMW325TDS да няма нещо против. Та според мен схемата на измама е следната, купуваш си балбукатора и като се види че не работи, ще отидеш за донастройки, от там на компа леко надолу разхода колкото процента искаш :D и ей го човека доволен, балбукатора си балбука на празен ход, разхода надолу но с малко, щото и мощността пада и може да се усетиш, продавача напред с 500-700лв. всички доволни идилия. Та такива ми ти работи Бат Здравко, ще се опитам да кача малко документи, направил съм и клипче ако не успея да го кача тука, ще го кача някъде в нета, ама не като онази проба дето беше с "Деу Ланос 1,4 бензин", и момчето от фирмата щеше да качи някъде в нета
Има и филмче, което момчето от фирмата засне с телефона си. Ще го сложат някъде в нета.
,защото най вероятно много от нещата ще ги промениш и изтриеш, затова и цитирам повечето неща, за да не би след 3-4 години поредния наивник да си купи балбукатор по същата схема. Айде със здраве, и да не се разсърдиш, дадох ти шанс. Ще помоля колегите модератори да проверят всички линкове и дали нещата които цитирам са така ,след което да потвърдят лично в темата, че към датата на пускане на поста всичко е така както го представих. Все пак "Колегата" Здравко Габровски е системен администратор и ще си замете следите много бързо. И за да не ми е скучен поста :roll: http://www.vbox7.com/play:3b311015 (гледайте на голям екран) Оригинала на клипа и другите документи, станаха много големи. Ще ги кача ако изчезнат,ако изчезнат оригиналите.

П.П.
Сега виждам, че си отворил нова тема във вашия форум от 25 Мар 2011 10:59:36,http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=71891&start=0 където пак цитираш теста с газовия тестов автомобил на фирмата, и по случайност (да вземе да ги преброй някой наистина :D ), има два линка пак към твоя саит :clap: . Премахнал си съпротивата, а някой е казал нещо против балбукатора, веднага нова тема. Така де ще ти развалят бизнеса. Един от модераторите почва да се осъзнава :mhihi: .
kiro_of_the_day
Модератор
Регистриран на: 08 Сеп 2005
Мнения: 7401
Местожителство: Кюстендил
Пуснато на: Пет, 25 Мар 2011 12:04:52

Здравко, ако всичко това не го пишеше ти - аз също щях да съм много меко казано скептично настроен.
----------------------------


Айде лека нощ, че утре те чака тежък ден. Триене на постове, замаскиране на разни там шменти-капели. Аз :driving: на TDS. И да си махнеш снимката с BMW-то от сайта, че много ни злепоставяш така.
Последна промяна Steve70 на 03 Апр 2011, 14:38, променена общо 1 път
Никога не казвай никога, защото няма начин да няма начин.
СПРЕТЕ да се оплаквате от държавата, ПРОМЕНЕТЕ Я.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 928
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: Шопско
Пол: Мъж
Кара: чайник

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от sas_88 » 29 Мар 2011, 21:53

Баси поста :mhihi: как си имал толкова време незнам....... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 902
Регистриран на: 26.10.2008
Местоположение: ДУПНИЦА Скрапинг
Пол: Мъж
Кара: coupe e36 m42 , цоупе е46 325ci
Мечтае да кара: ///M

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от mitrax » 29 Мар 2011, 22:18

Bavariqtamniska написа:Последно да добавя не бъркайте всички че се получавало вечен двигател, оспорване на фундаментални закони за какво ли не, става дума за АЛТЕРНАТИВНО ГОРИВО не за разбиване на първия закон на физиката!!!

да караш само и единствено на вода е невъзможно, да караш на алтернативно гориво е съвсем друго. БМВ на водород - може , ама да му сипеш вода , то да си я разбие на ННО гас , да си изгори газа , и да излезе пара изотзад :D и едни 300 кона на колелата ??? гоу фор ит .
Последно ? коли има дет движат на водород , или коли дет движат на вода, че в едно изречение си събрал двете ?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от vladobate » 29 Мар 2011, 22:39

Е.ати конспирацията . Колега свалям ти шапка за професионализма с който си описал,документирал и изложил тезата :yes: . Аз също съм за закона че енергията не се губи ( не изчезва , не се оползотворява ) , а преминава от една в друга и ако се замислите ще видите ,че безплатен обяд няма. Да има БМВ с водороден двигател ама някъде да е упоменато че произвежда газа в движение и колко в крайна сметка струва такова пътуване. И да има коли на вода ама никой не е попитал колко енергия е необходима за да се движи на вода колата , защото нали смятаме водата за хипер евтина и друго не ни интересува. И ако трябва да бъдем коректни в спецификациите на който и да е двигател няма значение ДВГ , електрически или къв да е друг има КПД което е съвсем друга тема ама като се каже икономия и хората се объркват в един момент за кво се говори. Та кво е кпд-то на на ДВГ и с тоя водороден добавък никой не споменава и особено това е длъжен да направи предлагащия иновациата . А тва за излишния ток е наистина голяма простотия и може би доста хора ще се фанат оправдавайки се че не разбират . Обаче един прост пример като има "излишен" ток що той не захранва осветление , ел. печката ми в колата с която се топля зимата :mhihi: и климатика дет съм турил на покрива за лятото :mhihi: :mhihi: и в крайна сметка що не ми захранва ел.двигателя дет върти колелата :mhihi: :mhihi: :mhihi: и накрая ще взема да загася и ДВГ щот кат набера инерция и алтернатора "бълва" ток на поразия "излишен" и няма нужда от харчалък за петрол. И ся някой да не си помисли че рекламирам петрола и съм му фен, айде не :nono: , просто живея в общество и ща не ща се съобразявам със законите му и също така и с привилегиите които са ми достъпни. Та нека който промотира такива крайни подобрения се обоснове сериозно и в крайна сметка понеже хората са на принципа "око да види ръка да пипне" не мисля е проблем да се подготвят няколко коли за изпитания от който поиска и е заинтересуван от продукта с цел истински допир и изпробване ефективността му в реални условия щото те са безкрайно различни , а . Пък и всеки продаващ знае че е длъжен по закон да обяви реална гаранция и гаранционни условия както и да е наясно че има ли съмнения в качествата на продукта ( от страна на купувача) в определения срок от закона може да бъде върнат без последствия за последния . И все пак четейки тук и там все повече се убеждавам , че е достатъчно лесно почти всеки технически грамотен да си направи клетка което всъщност започва да ме съмнясва значително щото май досега 80% от колите щяха да са с такива , нали. Живи и здрави.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 902
Регистриран на: 26.10.2008
Местоположение: ДУПНИЦА Скрапинг
Пол: Мъж
Кара: coupe e36 m42 , цоупе е46 325ci
Мечтае да кара: ///M

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от mitrax » 30 Мар 2011, 9:03

Steve70 написа:.......

:bowdown: сега стигнах да изчета всичко. Евала за труда :yes:
Темата е за в полезни :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 19.03.2011
Мечтае да кара: Mazerati
Детайли за колата: Alfa Romeo 159 1,9 JTDm

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от zgabrovski » 30 Мар 2011, 9:45

Колега, открил си топлата вода, нещо което аз никога не съм и крил - както споменах - станах част от екипа на фирмата, че дори си обявих и името на сайта, в което не виждам нищо нередно!

Не бягам от никакви тестове, не карам никой нищо да купува, не казвам на никой - идете и си пазарувайте, описах си неволите кое как съм пазарувал и до там.

Хайде най накрая да тестваме и да видим какво ще се поулчи!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от bmw325tds » 30 Мар 2011, 9:55

Steve70 написа:Така, рано или късно всичко си идва на мястото...
Браво за труда!
Аз защитавам тезата за полза от HHO генератора, защото според мен може да има някакъв ефект, Но в случая не проведох по-горе упоменатия тест, защото Продавача писа, че ще се свърже с мен и така си чакам все още за тест. Може наистина споменатия търговец да прави измами.
Мисля че темата се изчерпа към момента.
Ако имам възможност бих тествал един балбукатор и ще споделя какви са резултатите, защото това ще е полезно за всички.

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 19.03.2011
Мечтае да кара: Mazerati
Детайли за колата: Alfa Romeo 159 1,9 JTDm

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от zgabrovski » 30 Мар 2011, 10:19

Ще ги направим тестовете с колегата!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 4.10.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: X3 E83
Мечтае да кара: Каквото и да е с индекс "M"

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от Steve70 » 30 Мар 2011, 11:24

Пак стигнахме до основното, не се ЧЕТЕ http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B5_(%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D1%81) Колко по ясно да го напиша. Сега ще пробвам с Copy Paste,от написани вече неща. Да видим, дали мога да ти отговоря, без да пиша.
zgabrovski написа:Колега, открил си топлата вода,
( И в този ред на мисли, реших да почета , няма да откривам топлата вода я )
нещо което аз никога не съм и крилhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=70800,
В интерес на истината не ги продавам аз
:bang: :bang: :bang:
"Господин" zgabrovski това не е проблем и той "реактивира" темата със всички налични оръжия дата Март 05, 2011 : http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?p=2017085 Тука направо се е олял ,
- както споменах - станах част от екипа на фирмата
Виж мнението ми тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php? ... c&start=75 от Пуснато на: Чет Мар 24, 2011 7:43 pm.
Колега, току що приключихме тестовете на автомобила на фирмата от която съм си закупил клетката. В тестовете участвах активно и аз, тъй като може да приемем че съм се "запънал" и също искам да получа отговор на въпросите които задаваш - дали става въпрос за мошеничество, дали съм луд, дали действат законите на физиката и прочие.

Резултатите показаха следното:

Тестов автомобил: Деу Ланос 1,4 бензин, конвериран на газ LPG, с обикновена газова уредба с изпарител.
Автомобила е на около 600 000 километра, бивше такси.

Автомобила шофирах лично аз, за да бъда 100% сигурен че резултатите ще са меродавни.

Колега, каня те съвсем официално да проведем теста в твое присъствие. Ще поканя и колегата от форума на БМВ, защото 1000 лева не са малко (хихихихихихихи)....

От днес[b][u](Чет Мар 24, 2011 7:43) ставам дилър на тая фирма. В такъв смисъл че се убедих че всичко работи Защото си заслужава.[/u] [/b]Защото го видях със собствените си очи.

Има и филмче, което момчето от фирмата засне с телефона си. Ще го сложат някъде в нета.

Поздрави....
, че дори си обявих и името на сайта, в което не виждам нищо нередно!

Не бягам от никакви тестове,
Но в случая не проведох по-горе упоменатия тест, защото Продавача писа, че ще се свърже с мен и така си чакам все още за тест.
не карам никой нищо да купува,http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=70800, не казвам на никой - идете и си пазарувайте, http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=71891&start=0 описах си неволите кое как съм пазарувал и до там.
Хайде най накрая да тестваме и да видим какво ще се поулчи! http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=70800&postdays=0&postorder=asc&start=90
Да, понеже водим паралелни дискусии зададох много важни въпроси в другата тема с пробите.
А и ми е чудно защо сдружение Фиат или както там е названието на официалното дружество са нарекли раздела "Газови, метанови и водородни уредби" . Това си е съзнателно подвеждане. Защото тези уредби не са истински. И понеже това дружество е юридическо лице - носи отговорност. Така че аз се замислям дали нарочно да не взема една уредба, да я поставя на обективни тестове и после да ги осъдя за подвеждане... Или факта, че произвеждащият ги е модератор е допринесло да "легализира" бизнеса си... Незнам... Просто размисли на глас.
Ако се докаже, че това работи - реализира се спестяване, аз лично гарантирам финансиране на идеята. Едно от дружествата на банката, за която работя е Аргус ( https://www.kbc.com/MISC/D9e01/~E/~KBCC ... /~-BZLZ4ZU )- и се занимава само с еко решения и субсидиране на такива. Гарантирам ти, че ще бъдеш много богат. Просто съгласи се на експеримента на писта с круиз контрол.


П.П.
Вземи смени снимката от твоя сайт със тази на тестовата Алфа, защото така излиза, че BMW-tata харчат много, и сме големи будали. Гледам, че във форума на FIAT се събуждат, вече не мислят като теб, сигурно защото са почнали да четат. Айде лека и спорна продажба на балбукатори, клипа са го гледали около 20 човека до сега, няма да ти навреди на бизнеса много. Ако аз бях на твое място щеше да се извиня и призная грешката, на всеки се случва, хората щеше да те разберат. Ти си избрал поведение на безочливост и наглост, избора е твой. Ама много следи си оставил из мрежата, няма как да покриеш всичко. И познай имам си ново клипче, да не вземат да изчезнат линковете, или променяйки мнението да смениш контекста. :wave: http://www.vbox7.com/play:e0a2c15b
Много грубо колега с тези обяви дето си ги добавил, или ти е жега и не можеш да свариш днеска, утре ще ги дойзбараш нещата. :)
Никога не казвай никога, защото няма начин да няма начин.
СПРЕТЕ да се оплаквате от държавата, ПРОМЕНЕТЕ Я.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 4.10.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: X3 E83
Мечтае да кара: Каквото и да е с индекс "M"

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от Steve70 » 30 Мар 2011, 16:14

И последно да питам, защо изчезват линковете към тукашната тема във "свободния" форум на Fiat? Както виждаш тука никой не те цензурира, и не ти трие линковете. Да не би там да мразят нашия форум нещо. Направих ново клипче :) . http://www.vbox7.com/play:2111e487 Че, късно видях и на другия разликата в датите.
Никога не казвай никога, защото няма начин да няма начин.
СПРЕТЕ да се оплаквате от държавата, ПРОМЕНЕТЕ Я.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 606
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Кара: E30

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от zzuzi » 30 Мар 2011, 16:42

Айде и аз малко да дрисна в темата.Виждал съм "балбукатор" сложен на дизелов ситроен на познат.Разлика във вървежа има,в разхода също-от порядъка на 2литра сваля.Струваше му към 500лв всичко и човека си е доволен :dunno: .Но на мойта кола(бензинова) за сега не бих си сложил такова жувотну.
Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 248
Регистриран на: 23.07.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е34
Мечтае да кара: М5 Е34 Touring

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от Bavariqtamniska » 30 Мар 2011, 16:46

Към колегата mitrax, колега пак ти казвам не се обаждай неподготвен http://vbox7.com/play:3fa254e4 това го даваха и по ББС. Това че съм направил синтактични или правописни грешки в поста си, за което не съм сигурен но няма и да го чета не означава че съм хванат от село и си говоря на аба. Знам какво е да се сипва водород и да гори в ДВГ, знам какво е да се сипва водород за производството на електроенергия и да задвижва електродвигател, знам какво е и да сипеш шибана вода и да си подкараш колата, така че МОЛЯ ти се не ми прави забележки. Пак искам да отбележа че не съм зарибен на тея клетки за които спорят и имат басове и каквото и да е, просто ме издразни как всички сте ужасно компетентни да давате фундаментални (тежки) заключения. В смисъл дали този колега габровски мабровски иска да си направи манги си е негов проблем като им видях цените се насрах от смях. КОЙТО от вас поиска мога да му пратя това което си писах с представител на тази китайска компания ОГО и цените им са умопомрачително по-ниски от тези които се дават в тези лед осветления хахаха бахти катилите от лампи на ННО генератори няма такива. Офертата която ми дадоха е за по-малко от 100 долара за големия им генератор не както тея от сайта за 404 лева. Ебахти наглите хора даже не са си направили труда да преведът по-добре спецификацията на клетката ами буквално от оригиналния сайт, камо ли да сменят името на клетката което фирмата производител ме увери че може да стане при закупуване на 100 броя ще напишат каквото си поискаш.


Dear Mr. Vladimir Ivanov,
Than you for your reply soon. The shipping cost for one 21plates dry cell by DHL express is $49. If you buy more than 20kg, the DHL express is $8/kg. One 21plates dry cell after package is about 3kg.
We can put your company name or logo on the dry cells but your order should be more than 100pcs of cells.
Regards,
Charly (предложиха ми цена от сорта на 69,90 долара + доставка)

Това е писмото от тях!
ПЪЛНА ПАРОДИЯ!!!

П.С. Колега mitrax, не искам да споря с теб,просто вярвай малко повече в човешките възможности! :yes:
Вземи туй кръгово на вратиииииииии! Изображение
http://farm3.static.flickr.com/2722/442 ... 853709.jpg

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 248
Регистриран на: 23.07.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е34
Мечтае да кара: М5 Е34 Touring

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от Bavariqtamniska » 30 Мар 2011, 16:54

Забравих да добавя, аз вече си правя пълна реплика на този генератор и ще го пробвам надявам се до месец и ще ви кажа дали има ефект ако не сте стигнали до тестове все още (което ме съмнява хаха). Просто казах на китайците че съм бизнес мен и искам оферта на всичко тяхно и те каквооооо, пратиха ми всички части на клетката с цени обаче в офертата имаше и всички размери на отделните компоненти така чееееее хахаха вече се режат ламарините а утре почвам гумата.Отделно изчитане на целия чичо гугал за тоци модулатори и какво ли не и показваме среден пръст на всички които ни искат 700 лева за тази инсталация.

Абе сега изчетах изцяло големия пост с усирането на тоя Габровски и наистина, евала на колегата че си е направил толкова голям труд да намери всичко за тоз папур. Какъв ИТ специалист тряаа да си, Габровски, че хем дрънкаш глупости, хем дори не си правиш труда да се пазиш да не те хванат. С хора като теб няма никога останалите хора да повярват че може би има светлина в тунела и то не само за тез умряли бълбучници ами като цяло за умрялата ни държава. Лично аз ще дам на абсолютно всеки планове как да си направи умрелите ви клетки за да не ви пълнят умрелите гуши.
Вземи туй кръгово на вратиииииииии! Изображение
http://farm3.static.flickr.com/2722/442 ... 853709.jpg

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от vladobate » 30 Мар 2011, 20:50

Ами ей тва е мъжка приказка колега Bavariqtamniska , правиш с двете си ръчички лично после газ до ламарините и ако действа ни показваш на нас неверниците пък после лично от мен ЕВАЛА . Иначе да си разваляме добрия тон заради неузрели компоти заеби. На всеки положил труд и защитил след това недвусмислено ще правя евала и свалям шапка е те така . И живи и здрави .

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Re: Водороден Генератор - как стои въпроса

Мнение от NeoPrint » 30 Мар 2011, 22:32

Помнете ми думата това ако работеше отдавана да е патентовано и пуснато в продажба от голяма компания. Що за наивни хора има дето да се вържат на детски приказки???
Тест също няма да има познайте защо ;) Все нещо ще излиза и така и няма да се стигне до теста по "обективни" причини :mhihi:
Здрав разум и здраве ви желая.

ПредишнаСледваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook