Резултати след посещение в Дарукар!

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 24.09.2004
Местоположение: София

Резултати след посещение в Дарукар!

Мнение от andi » 11 Окт 2004, 10:59

Здравейте всички,
Преди по-малко от месец станах горд собственик на BMW 318ti COMPACT. Бях много доволен първата седмица, но се появиха проблеми. Това както и да е. Закарах колата в Дарукар за диагностика...
Резултата е трагичен. Таблото е било отваряно за да се върне километража, но основния проблем е че са прекъснати много неща. Не излиза диагностика на колата върху таблото и вероятно бензиномера не работи поради същата причина.
Някой знае ли къде може да се възтановят прекъснатите неща освен в Дарукар, че последното ходене ми излезе много солено?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 14.08.2004
Местоположение: София

Мнение от cokey » 11 Окт 2004, 11:22

:OT:

затова аз преди да я взема я водих в дарукар да я прегледат основно
взеха ми ени 60 кинта ама поне ми казаха къде има забележки (всъщност почти нямаше :lol:)
съветвам всички да правят така :idea:

по темата, пита ли в дару колко ще ти вземат за всичко?
може да е солено, но ако питаш мен там е мястото да ти ги оправят тези неща.
така или иначе щом са ги диагностицирали, така де намерили, ще мога и да ги оправят проблемите, и то като хората
мое мнение, но по-добре дай повече пари но да стане като хората
знаеш лафа "не съм толкова богат че да си купувам евтини неща"...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1651
Регистриран на: 18.07.2003
Местоположение: Chicago (Пловдив)

Re: Резултати след посещение в Дарукар!

Мнение от Dimitar » 11 Окт 2004, 12:04

andi написа:... Таблото е било отваряно за да се върне километража, но основния проблем е че са прекъснати много неща....

Позната работа 8) . Само, че аз екипиран с необходимите схеми се оправих сам. В Дару дадах 60-те лв. само да ми кажат какво е прекъснато и неработи. Не е кой знае каква сложнотия - трябвате един човек който разбира горе-долу от тоци, схемите и един свободен ден за работа :D .

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook