Да ви питам само...

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 139
Регистриран на: 25.03.2004
Местоположение: София

Да ви питам само...

Мнение от KillerLoop » 08 Апр 2004, 15:46

Хора знам, че не е много умен въпросът ама моля ви да ми кажете едно нещо. Значи на таблото има 3 червени лампи - ръчната спирачка и една удивителна и още едно чудо. Моля ви да ми кажете за какво са другите два индикатора? И ще ми покаже ли когато ми свършат накладките и от каде мога да си купя за моята най-евтино? Благодаря на всички, които ще ми отговорят, че е много тегава работата с тва светване от време на време на знакчето с удивителната. :cry:
Innocence...
Is what life is.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 328
Регистриран на: 3.02.2004
Местоположение: София

Мнение от Legba » 08 Апр 2004, 16:17

Тва с ( ! ) е че нивото на спирачна течност ти е много ниско. Трябва да долееш. Другото незнам какво е. Ако е едно такова с прекъснати се едно скобки май беше че ти свършват накладките. Ама не се надяваи много да ти светнат ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 77
Регистриран на: 5.03.2004
Местоположение: montana
Пол: Мъж
Кара: E90 320D

Мнение от alex70 » 08 Апр 2004, 17:32

ако датчицита на спирачките работят, индикатора (О) винаги показва точно когатато накладките са за смяна, така че не се безпокой. добре е да провериш все пак дали не са се откачили датчиците и в какво състояние са накладките за да си напълно спокоен.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 139
Регистриран на: 25.03.2004
Местоположение: София

Мнение от KillerLoop » 09 Апр 2004, 9:31

Момчета мерси много. Ей сега бягам към Дару да ги проверявам. А бе това е - бмв форумците са истински. Благодаря :bowdown: :bowdown:
Innocence...
Is what life is.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 328
Регистриран на: 3.02.2004
Местоположение: София

Мнение от Legba » 09 Апр 2004, 9:44

Ти пък Дару. Свали си гумите и ги виж бе човек. На мен тва ше ми е по-лесно да напрая отколкото да ходя до Дару. По 5 болта са все пак. Няма да сваляш главата я. Тамън ще разгледаш и кво има там :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 139
Регистриран на: 25.03.2004
Местоположение: София

Мнение от KillerLoop » 09 Апр 2004, 10:42

Оффф тъкмо се връщам от Дару. Ти хубаво викаш да си сменя накладките ама като не знам дори какво да гледам след като сваля гумата. Голям лаик съм в тва отношение :( И така казаха ми, че накладките са свършили :cry: Кажете ми от каде да си взема и какви, и каде да отида да ми ги сменят, че аз сам никога няма да успея.
Innocence...
Is what life is.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 279
Регистриран на: 29.05.2003
Местоположение: София
Кара: E46 M3
Мечтае да кара: Е46 М3
Детайли за колата: чудесна :)

Мнение от val » 09 Апр 2004, 10:58

аз преди време си купих комплект накладки заедно с датчика за около 50 лв. от Симеон, а можеш да ги смениш навсякъде, защото наистина е доста просто и едвали някъде ще оплескат нещата :)
let the BMW be with you

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 139
Регистриран на: 25.03.2004
Местоположение: София

Мнение от KillerLoop » 09 Апр 2004, 11:00

Значи за 50 лв казваш от Симеон. Днеска ще мина през там да видя за какво иде реч. Благодаря на всички.
Innocence...
Is what life is.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 328
Регистриран на: 3.02.2004
Местоположение: София

Мнение от Legba » 09 Апр 2004, 11:11

На Оборище има един магазин .. мислиа че беше Оборище 51 или 53. Един син такъв отвън. Малък но вътре има почти всиякви части за БМВ и мисля че са оригинални. Аз от там купувам. Виж в раздела "Сервизи и Резервни части" там има и телефон някъде даже. Позвай функцията търсене.

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook