ХАЛОГЕНИТЕ: (

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

ХАЛОГЕНИТЕ: (

Мнение от quixzole » 03 Апр 2004, 8:36

Дайте да измилим някъв хубав начин за захващане на шибаните халогени на 36-ците, че вчера ако бях пипнал тия гадове на местопрестъплението щях да ги вържа пред колата и щях да ги газя 2 часа. Баси посред бял ден, още 2 Е36-ци имаше на улицата пред нас.....точно мойте халогенчета заминаха :cry: :evil: :evil:
Някой беше споменал че е хубаво да се лепят, но с какво и как точно незнам.....айде давайте идеи и предложения :idea: :roll:
Изображение Изображение Изображение Изображение

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Мнение от BESSNIA » 03 Апр 2004, 8:48

Мажеш ги със силикон. До халогените има две малки дупки през който може да се бръкне с отверка. Като бръкнеш през горната дупка натискаш палчето и халогена излиза. Трябва да запълниш горната дупха с нещо за да не може да се бърка. :idea:

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Мнение от © » 03 Апр 2004, 9:15

аз вече съм замазал горните дупки с черен силикон, но ме е страх да не ми откъртят нещо ако решат да ги свалят :? по добре халогени отколкото нещо друго

мисля че имаше някаква промоция в Д и Н - 58лв за халоген, но не съм много сигурен

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 03 Апр 2004, 10:14

Ето го сайта с промоцията на халогени за Е36 на цена 58 лв. на бройка. http://dn-auto.hit.bg/

Мите, лепиш ги със силикон за да има щети по престилката когато ги свалят и да ти платят застрахователите халогените и каквото още е пипнато при свалянето им. А и лепените няма да ти ги смъкнат за норматив, защото си е повечко занимавка предполагам.

На едно приятелче му ги задигнаха така ...сложи нови, залепи ги и висяхме на балкона с въздушна пушка първата вечер. Отстреляхме едър мангалски дивеч при повторния му набег към новите халогени.

Нощния ездач
Нощния ездач
Аватар
Мнения: 3522
Регистриран на: 13.07.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: дългия по таван

Мнение от Engi » 03 Апр 2004, 14:46

и аз обмислям варианта със силикона. щото като ми ги счупат, ще има следи и ще ми ги платят. само не ми е ясно, залепя ли ги един път, после как, примерно, ще си сменям крушката? вероятно на канал? :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10484
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 06 Апр 2004, 9:15

Както знаете, аз съм двоен потърпевш от халогеноберачи, така че се присъеднявам към изобретяването и патентоването на метод за ефективно предпазване! Ако се залепят, то трябва да е за стойката, която е хваната с две рапидки за бронята. Обаче забравяме за реглажи и каквито и да е премествания на позицията на халогена. Смяната на крушката не е голям проблем, защото тя и без това става много по-лесно и удобно на канал точно за 2 мин. Другия начин е да се дупчи самия халоген и с планки да се хване директно за бронята, което позволява демонтирането му по сервизни съображения, ама мен този вариант хич не ме кефи. Въобще не ме кефят никакви побългарявания и точно затова сега съм с черни капаци на местата на халогените. А може би пък това да е най-ефективния метод...
Never mistake motion for action...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 06 Апр 2004, 11:14

А някой има ли идея дали някуде се продават само стъкла за халогени, че имам едни катастрофирали :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10484
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 06 Апр 2004, 13:15

Не мисля, че някъде се продават само стъкла за халогени, но тези катастрофиралите може да ми ги дадеш назаем да мина на щета, срещу което ще почерпя...
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1166
Регистриран на: 19.11.2003
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: BMW E61 530D
Мечтае да кара: BMW 760Li
Детайли за колата: сива, 06.2004 г.

Мнение от ivopicha » 06 Апр 2004, 23:03

Пичове, някой би ли се навилда ми вземе едни халогени и да ми ги прати чрез наложен платеж, че тук наокло няма такива магазини на D&N. Ако има някой, нека чукне едно ЛС.

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook