дим, пушък и топени бушони

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 18.05.2003
Местоположение: sofia

дим, пушък и топени бушони

Мнение от BBoy » 20 Яну 2004, 8:33

момчета кажете някой МНОГО добър електричар защото вчера ми се запали от жиците под таблото - пушък мамата си джаса, тока спря навсякуде по дясната страна на колата, не работят вратите (централното) прозорци и тн. Фарове, габарити и тн също не работят. А в таблото с бушоните са топи винаги един и същи бушон "Leute....regulierung" номер 37 ж мойто табло.

Колата е 93' 325 тд. Има чип тунинг но одажна си го инсталирах и не е правил проблеми.Като доде зимата и по4наха тия дискотечни номера с фаровете бушоните и тока. Се гърмеше тоя 37ми бушон 10 ампера и аз му сложих един 15 защото след 2рата смяна вече нямах по 10 ампера и изжеднъж си .... майката от под краката ми. тоя бушон подозирам че или е за регулирането на таблото колко силно сжети - там дето се засилжа интезитета му или пък е за моторчето дето регулира фаровете - градусите им.

Не знам !! Моля, дайте координати на някоу добри електричари които няма да се упражняват на моята кола а са работили над БМВта.

През деня няма да се логна пак тъй като ще съм извън София, но вечерта ще проверя ако някой има предложения.

Благодаря много
конче вихрогонче...

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook