ПАК ЗА СВЕЩИТЕ!!!

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 13.01.2003
Местоположение: Blagoevgrad

Re: ПАК ЗА СВЕЩИТЕ!!!

Мнение от Calibra16V » 22 Дек 2003, 1:13

Dimitar написа:Намерих ги четириполюсните свещи на BOSCH (по 12 лв. бройката) - обаче какво беше учудването ми когато отидох в един сервиз да ми ги сменят - милите хора казаха, че щели да ми изгорят бобините и ми препоръчаха пак да си карам с двуполюсни -:). Как може BOSCH да правят бобините, кабелите, свещите и незнам си още какво в тая кола - да ги препоръчват тези четириполюсни свещи и накрая да ми гърмят бобините. На мен ми се вижда смешно (меко казано). Ще ви бъда много благодарен ако споделите опит или някой, който разбира да си каже мнението.

не се плаши слагай ги смело,но незнам какво толкова се пише за тези свещи колата няма да ти върви повече с тях,гледам,че има участник с Е30 М-power тук в благоевград имаме такъв и върви доста повече от 16 вентиловите нашумяли голфове и опели особено след 100км/h ги забравя а и в завоите разбрах ,че се справя отлично, но това си зависи от карача

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1651
Регистриран на: 18.07.2003
Местоположение: Chicago (Пловдив)

Мнение от Dimitar » 22 Дек 2003, 11:19

Абе хора тази тема вече е стара колкото света. Какво да ги слагам тия свещи като за тях ставаше въпрос през Юли. Гледайте малко датите 8) .

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook