Заключване от Борд Компютъра

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 25.09.2017
Пол: Мъж
Кара: BMW E34
Мечтае да кара: BMW M3
Детайли за колата: Бива

Заключване от Борд Компютъра

Мнение от MartiParti69 » 25 Сеп 2017, 19:04

Здравейте колеги,

Преди 1 месец се сдобих с 34-ка 525tds и всичко е точно, само че предишния собственик ме предупреди за борд компютъра, че като си е играл с него е направил нещо и не е можел да запали повече, играли си с колегата да го оправят цял ден и накрая го закарали в сервиз на BMW където го оправили.

Борд компютъра е (доколкото разбрах от интернет, не съм особено запознат) вариант IV (?) ей такъв - https://spplthumb.blob.core.windows.net/1000x901c/d4/f1/8a/bmw-pelne-obc-iv-e34-e32-z-manetka-352087257.jpg

Четох в интернет и видях че има доста функции, които бих се радвал да ползвам, ама не мога от страх да не я "заключа" :( Мисълта ми е, има ли шанс тоя компютър да има функция за палене с парола и предишния колега да я е активирал без да иска, или просто компютъра не е изправен и да не пипам където не ми е работа?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Заключване от Борд Компютъра

Мнение от ивчо » 26 Сеп 2017, 8:14

Естествено че има опция за въвеждане на код за палене !
И ако го има и не го въведеш има да си въртиш само !
Щом палиш, значи няма !
За можене - може да го направиш, но трябва нарочно да го въведеш с онова копченце code ! Демек случайно няма да стане !
Иначе - дори да го направиш и да я блокираш мисля, че имаше лесен начин да си запалиш и с блокиран код ... Някакво време се чакаше, ама ка не помня :mhihi:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 25.09.2017
Пол: Мъж
Кара: BMW E34
Мечтае да кара: BMW M3
Детайли за колата: Бива

Re: Заключване от Борд Компютъра

Мнение от MartiParti69 » 26 Сеп 2017, 9:16

Мерси, друже! :)


Този следобед ще я разцъкам да видя кво може старото куче ;)

Жив и здрав!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 205
Регистриран на: 4.05.2011
Мечтае да кара: на Игор колите

Re: Заключване от Борд Компютъра

Мнение от Mitko_Bs1 » 26 Сеп 2017, 23:35

Аз пък си слагам кода ама не блокира паленето при грешен код или никакъв и останах разочарован ... Пък е яко звученето на гонгът :D

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Баварец вадя от гараж...

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook