Смяна волан

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 60
Регистриран на: 5.08.2015
Пол: Мъж

Re: Смяна волан

Мнение от jorolino93 » 30 Сеп 2017, 11:09

\MITETO\ DSB написа:
jorolino93 написа:
sixstraight написа:Е що да не стане аз лично съм въртял един мтех 1 на е28/е30/е34 даже сега е в кретена сигурно пак на е30 :mhihi:
Аз дъм съгласен, обаче Кретен и Заядлив казват че нестава. На кола с бег да сложиш волан с бег. В Американския форум и в bmwe34.net пък пишеше, както казах че става до 92 е34ка. Заже пише че и след 92 шлиците са еднакви като преди това. Без значение с бег или не. Можя да има разлика между Американския и Европейския пазар. Моята е Американка излязла от завода 8/89. Може да има някакво значение незнам.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Пич вземи този волан от снимката ще дойда да го поставиш на моята кола без преправяне ако стане ти я подаравам.
Шлиците нямат нищо общо . :winky:
Добре на моята как става?! Единствения проблем който срещнах беше чопчето за кабела на еърбега. Волана влиза докрай. Единственото което добавих бе вложка под гайката че кормилният прът е леко по-дълъг. Твоята може де е с новия кормилен прът затова да нестават стари волани, незнам. Но е факт че волана става. Каква е идеята да си измислям. В момента съм го дал за тапициране, но ако има някой от Пловдив ще му покажа.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Смяна волан

Мнение от KPETEH » 04 Окт 2017, 12:50

Дай вин на тая твойта кола.... вероятно си прав, но предполагам е някво изключение... дали волана, дали пръта...
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 60
Регистриран на: 5.08.2015
Пол: Мъж

Re: Смяна волан

Мнение от jorolino93 » 11 Окт 2017, 16:53

KPETEH написа:Дай вин на тая твойта кола.... вероятно си прав, но предполагам е някво изключение... дали волана, дали пръта...
Ето го вина.Изображение

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6141
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: Regensburg
Пол: Мъж
Кара: Е30Е36Е39E34<---E63E65

Re: Смяна волан

Мнение от ares2 » 22 Мар 2022, 14:26

хора как мога да сложа (фейс) или е36 волан на предифейс е34 ...
не ми се сменя конзола заради това :paranoid:
Изображение

Предишна

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook