Смяна на радио

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 3.06.2017

Смяна на радио

Мнение от Alexx7 » 03 Юни 2017, 11:49

Здравейте може да е има но не мога да я намеря.. имате ли представа как да сменя радио на е34. Незнам как да го изкарам

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 11.02.2015
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е34
Мечтае да кара: Е34 М5

Re: Смяна на радио

Мнение от d.raychev » 08 Юни 2017, 10:56

Качи снимки де,оригинално ли е,aftermarket ли е?Как да ти кажат хората така без ник'ва информация
popowski написа:
един приятел от асеновград ми каза че я знае тая ифа , била в пламъци и вериги ,пишело нещо като 700++ к.с. отзад .на обратния завой преди бачково карала на заден ,а като спре един младеж я връзвал за ограда или дърво да не избяга :lol: :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 60
Регистриран на: 5.08.2015
Пол: Мъж

Re: Смяна на радио

Мнение от jorolino93 » 08 Юни 2017, 21:56

http://forum.roadfly.com/threads/937965 ... stallation Това е тема на колега от Чужд форум как трябва да вържеш стереото защото е34 ползват усилвател фабрично и ако радиото ти е оригинал от него излиза само звуков ситнал и неможе да захрани колони. Директно свързване пак нестава защото на фабричният касетофон има само плюсове за колоните а масата е обща, там е описано точно кой с кой цвят да вържеш. При мен го направих по по-различен начин, защото ми се струва по добър, но сега ми се струва че има утечка но не съм сигурен. Ако вече е слаган афтър маркет може само една букса за новото стерео и да гтане или пък да са прокарвани нови кабели до колоните но най-добре стимай както каза колегата. viewtopic.php?f=7&t=412648 а това е тема която отверих за връзване на стереото. Май не си търсил достатъчно защото е на 2ра страница :D

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 3.06.2017

Re: Смяна на радио

Мнение от Alexx7 » 09 Юни 2017, 7:49

eto i snimkata
Kroki: Писането на кирилица е задължително!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook