Проблем с управлението на компютъра

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 26.04.2017

Проблем с управлението на компютъра

Мнение от penticiq » 27 Апр 2017, 12:54

Здравей Колеги ...
Става на въпрос за 520и м50б20
Преди време един път бях намокрил компютъра..изсуших го и се оправи .. но този път не испя да се съживи :ranting: ..Поръчах нов комп. Със същите параметри като на моя,но колата не запали.имаше ток до бобините помоата си качваше до рейката но дюзите така и не впръскваха гориво .. пробвах ги с кабел дъли работя .. и се оказа че са наред ..след доста време ровене запалих колата като откачих дебитомера от буксата ... като сложа дебитом... колата не пали .. слагам го докато работи, двигателя не гасне .. има няква промяна в работенето но пак не ми харесва .. но пък не ми минав ана газ .. сложих друг комп и друг дебитомер но пак е зле .. смисул налко по добре е от стария комп но пък поме минава на газ ... та въпроса ми защо като вържа дебитомера ми спира тока на инжекторите .... :roll: :roll: :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Проблем с управлението на компютъра

Мнение от Jordana » 30 Апр 2017, 8:29

Ако имаш газ , виж да не е намокрен и неговия комп . В краен случай трябва да се провери как комутира бензиновите инжектори и помпата .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook